Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

καπακι απο μιξεράκι izzy


Recommended Posts

ψαχνω να αγορασω το μαυρο καπακι απο αυτο το μπλεντερ,γιατι χαλασε κατι στο μηχανισμο του και δεν μπορει να γυρισει τον κοφτη.αν εχετε και τον κοφτη ακομα καλυτερα..

http://www.buldoza.gr/product.aspx?product=1485733

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κοριτσια,ακομα και στην αντιπροσωπεια πηρα ,εδω και πολυ καιρο,και ειπαν θα επικοινωνησουν να μου πουν,και τιποτα!! αν καμια κοπελα το εχει και δεν το θελει,ας επικοινωνησει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σ'εκείνα τα τηλ που σου'χα δώσει πήρες;; Αν πάντως είχαν αλλά δε σου στέλνουν, πες μου γιατί εγώ όταν βρεθώ Ηράκλειο έχω σκοπό να πάω απο'κει να πάρω ένα εξάρτημα , αμα είναι να σου το πάρω να στο στείλω...


365di7jqttmk8pzn.pngwg46c8j2yz77h0v2.png
Link to comment
Share on other sites

Σ'εκείνα τα τηλ που σου'χα δώσει πήρες;; Αν πάντως είχαν αλλά δε σου στέλνουν, πες μου γιατί εγώ όταν βρεθώ Ηράκλειο έχω σκοπό να πάω απο'κει να πάρω ένα εξάρτημα , αμα είναι να σου το πάρω να στο στείλω...

ναι,πηρα τηλ.στο ενα καταστημα μου ειπαν θα επικοινωνησουν αν το βρου,αλλα στο τελος δεν πηραν τηλ,στο αλλο καταστημα οτι καλυτερα να το δουν απο κοντα-πραγμα αδυνατον δυστυχως- ,γιατι μπορει να κανει και το καπακι απο αλλο μοντελο.

πηρα και στο e parts πάλι,και τελικα ειπαν το βρηκαν, 12 κανει το καπακι,και ..15 τα μεταφορικα!!! δεν με συμφερει,αγοραζω καινουριο ετσι!!:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...