Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

ρουχα για εγκυουλες με μικρες κοιλιτσες!!!


Recommended Posts

1.φορεματακι φουξ με ασπρα σχεδιακια, κοντό, πολύ δροσερό,εγω το φορουσα μεχρι τον 8ο μηνα!! τιμή 5 ευρω!

dsc0095pc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

2. φορεματακι φουξ με ασπρα σχεδιακια, στραπλες πολύ δροσερο,τιμή 5 ευρω!!

dsc0097pa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

3.κοραλί μπλουζα αμανικη με λαστιχο κατω σφιγγοφωλια πολύ δροσερή. τιμή 3 ευρω.

dsc0093ca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

4.πολύ ομορφο φορεμα φουξ με λουλουδια μαυρα και ασπρα χυτό υφασμα,με ενσωματωμενη ζωνη που δενει πισω. ειναι ON LINE ΝΟΥΜΕΡΟ S ,ΕΓΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΣΑ 7-8 ΜΗΝΩΝ.τιμή 8 ευρω.

dsc0098gy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

κοριτσια 2 παντελονια λινα νουμερο μιντιουμ.ενα ασπρο και ενα μαυρο. Με σουρα στον αστραγαλο και λαστιχο στην μεση.και δωρο αμανικη μπλουζα κοραλι εγκυμοσυνης. Φοριουνται ανετα μεχρι 7 και 8 μηνων. εγω τα φορεσα περσι το καλοκαιρι και γεννησα οκτωβρη!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...