Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΧ ΒΥΣΣΙΝΑΚΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!:D ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΡΟΖ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ,ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 24-28 ΜΕΡΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ????


2012.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΧ ΒΥΣΣΙΝΑΚΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!:-D ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΡΟΖ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΣΤΗΚΑ,ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 24-28 ΜΕΡΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ????


2012.png

Link to comment
Share on other sites

Σηνυθως λενε οτι οταν γινεται εμφυτευση του εμβρυου υπαρχει η πιθανοτητα να υπαρχουν σταγονιτσες! Θα σου ελεγα να περιμενεις μια

Βδομαδα και σε περιπτωση που δεν εμφανιστει η ακατανομαστη να κανεις ενα τεστακι η μια β χωριακη! Αν το κανεις τωρα το τεστ μπορει να μη δειξει. Και κατα προτιμηση κλιαρ μπλου. Ευχομαι να ειναι απο το σπορακι σου ολο αυτο!!


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΒΥΣΣΙΝΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ!!!!! Σ ΕΥΑΧΡΙΣΤΩ!ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΡΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΝΑΩ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ...ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ! ΚΑΛΑ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΟΜΩΣ ΛΥΣΕ ΜΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΤΕ????ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ..


2012.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ??????? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ??????????ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ???????????????

Καλημερα σε ολες!!! Καλη χρονια με υγεια και πολλα μωρα στο παρεακι σας σας ευχομαι!!!!

Αλεξια μου σου εχω απαντησει εδω και πολυ ωρα στο αλλο καφε που εγραψες αλλα δεν το ειδες μαλλον!

Αν θες ελα κι απο 'κει να τα πουμε....φιλια πολλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...