Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Εγώ δεν γνωρίζω αλλά μετά από δυο μέρες ανέβηκε ικανοποιητικά … δεν ξέρω θα σας γράψουν και τα κορίτσια πιυ είναι πιο έμπειρες 

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Κοριτσια μη τρελαινεστε με τα δωματια γιατι εγω τη πατησα!! Του ειχα κανει θεμα "τσιρκο" με ζωακια, κουρτινες, σκεπασματα και ολα τα συναφη...και ο κυριος δε μπηκε στο δωματιο του μεχρι 1,5 χρονων...απλως παιζαμε μεσα και τα κοιτουσαμε! Τωρα στο δικο μας σπιτι...περσι ειχαμε τρελα με τον μικυ μαους κλαμπ χαουζ που το εβλεπε σαν τρελαμενος και γελουσε κτλ κτλ...λέω άντε...καινουριο δωματιο, εβαλα ελαιοχρωματιστη μου το εκανε πρασινο κατω γαλαζιο πανω, ενας τοιχος γαλαζιος, ανας πρασινος...ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ τα υπολοιπα μικι μαους (και να εχω φαει το κοσμο να βρω το συγκεκριμενο κλαμπ χαουζ) μεσω ιντερνετ ...και ολα μια χαρα. Περναει ο καιρος...πριν κανα εξαμηνο μας αρεσαν τα cars, πριν κανα διμηνο μας αρεσαν τα αυτοκινητακια αντικες...και παει λεγοντας...

ΠΟλλα λεφτα για να φτιαξουμε ενα δωματιο που δε ξερεις αν τελικα θα του αρεσει!!

Γι αυτο καντε κατι που δε κοστιζει (καιροι που ειναι δεν ειμαστε για εξοδα εκτος κι αν είστε εφοπλιστες), τα αυτοκολλητα ειναι καλη λυση εφοσον δεν αφηνουν σημαδια στο τοιχο και θα πρεπει να ξαναβαφτει!! ΟΙ κουρτινες σε απλο χρωμα! Ολα απλα...κι οταν μεγαλωσει διαλεγει τι θελει να ειναι το δωματιο του!

Αυτα! Σας επριξα λιγο...αλλά σας ειπα...την εχω παθει!!Και τωρα πώς θα βγει αυτο το γαλαζιο-πρασινο απο τον τοιχο?? Μαλλον οταν θα μπει στο δημοτικο!

Ετσι το σκεφτομαι κι εγω... και αφου λογω καταστασης δεν μπορω, παρηγοριεμαι οτι τουλαχιστον το πρωτο εξαμηνο δεν θα το πολυχρειαστουμε το δωματιο! μιας και τα χεις περασει... που τον κοιμησες τον μικρο σου οταν πρωτοπηγατε σπιτι? εχω μπερδευτει! αλλοι λενε καλαθουνα, αλλοι λικνο, αλλοι καροτσι και αλλοι κουνια απτην αρχη! εσας τι τον βολεψε?


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τι λετε μωρεεεε (1000 ευρω????...συγγνωμη για το μωρε) 1000 ευρωπουλα στις μερες μας τα βαζεις στη τραπεζα γιατι το μωρακι χρειαζεται πολλά πραγματακια σημαντικα κι οχι ζωγραφική που θα χρειαστει 10 χερια για να φυγει απο τον τοιχο! Να σου πώ Yris kι εγω το ειχα σκεφτει και μου ειχαν πει 300 ευρω για το σπιτακι του μικυ...και μετα σκεφτομουνα...αυτα τα μαυρα αυτια του μικυ πώς θα τα καλυψω εγω αμα θελω να βαψω το δωματιο αλλο χρωμα??!! Πιάνει και μενα το χερι μου ...αλλα οχι για ζωγραφικη....πχ του "ζωγραφισα" 4 μικρα καδρακια με το ονομα του χρωματιστα και ξερετε τι ωραια δειχνουν? Να εχει να λεει κιολας (ας ελπισουμε...) οτι τα εκανε η μαμα του.

Keep it simple λοιπον!

Α...και για οσες ενδιαφερονται για site με αυτοκολλητα εδω ειμαι στειλτε μου πμ τα εχω ψαξει ΟΛΑ.

Εντάξει μαύρο δεν έχει....αλλά και πάλι είναι πάρα πάρα πολλά τα 1000 ευρω!

Αχ και εγώ έχω φτιάξει καρδάκια με την λέξη LOVE για πάνω από το κρεβάτι μας όταν παντρευτήκαμε.....απλό και εύκολο (τεμπέλααααααααααα)

Εγώ μόλις μάθω το φύλο θέλω οπωσδήποτε τα link γιατί θα πάω για στρουμφάκια ή στρουμφίτα μιας και έχω ήδη από το δικό μου δωμάτιο ένα υπέροχο χαλί με στρουμφάκια.....μισό ροζ μισό γαλάζιο!!!Κάνει για όλα....έτσι ό,τι έχετε για στρουγφάκια ΕΔΩ!!! Απλά δεν ξερω ακόμα αν θα έχει περισσότερο γαλάζιο ή περισσότερο ροζ!!!!

Μέχρι και το πρώτο του φορμάκι - παπουτσάκι - σαλιάρα εγώ θα του τα φτιάξω να το καμαρώνω στο μαιευτήριο.....πώς κρατιέμαι και ακόμα δεν έχω τυπώσει τα πατρόν....ούτε εγώ το ξέρω!!!

Να ρωτήσω: Πράγματα από συγγενείς σας και φίλους σας παίρνετε (όχι ακόμα οκ....αλλά αν πχ σας δώσουν όταν έρθει ο καιρός θα τα πάρετε)????


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Ετσι το σκεφτομαι κι εγω... και αφου λογω καταστασης δεν μπορω, παρηγοριεμαι οτι τουλαχιστον το πρωτο εξαμηνο δεν θα το πολυχρειαστουμε το δωματιο! μιας και τα χεις περασει... που τον κοιμησες τον μικρο σου οταν πρωτοπηγατε σπιτι? εχω μπερδευτει! αλλοι λενε καλαθουνα, αλλοι λικνο, αλλοι καροτσι και αλλοι κουνια απτην αρχη! εσας τι τον βολεψε?

Εγώ από όσα ξέρω από ανίψια κτλ σκέφτομαι να βάλω από την αρχή μέσα την κούνια του στο δωμάτιό μου και όταν μου πει ο γιατρός θα το βάλω στο δωμάτιό του και ας σκούζει....αλλιώς πώς θα γυρίσω στην δουλειά μετά από λίγους μήνες????

Αλλά ας μας πει και μια μανούλα αν το σκέφτομαι σωστά!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια που δουλευετε...δε παλευεται τον πρωτο καιρο...μακαρι να μην εχουν κολικους τουλαχιστον!!! Οχι καλαθουνα προς θεου...αλλαξε το στρωμα τουλαχιστον! Λικνο ναι...αλλα σκεψου θες αλλα σεντονακια αλλου μεγεθους. Κουνια στο δωματιο ναι...η καλυτερη λυση...α και να κατεβαινει το καγκελο...πολλη ταλαιπωρια να σκυβεις πανω απο τη κουνια!!

Αυριο θα σας συνεχισω γιατι πρεπει να φυγω!!!Φιλακια!!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειχαμε διακοπη ρευματος και εχασα την καλη συζητηση!

δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 ευρω να δωσω για να μου το ζωγραφισουν!(οχι 1000-συμφωνω mazi soy mpisκοτακι τα βαζω στην τραπεζα για το παιδι μου τοσα λεφτα! )μονη μου θα τα κανω ολα!!!ακομη και τα stipes που σκεφτομαι μονη μου θα τα κανω!αλλα τα αυτοκολλητακια και τις μπορντουρες θελω κι εμενα να μου στειλετε καλα και εμπιστα links!!!!

οσο για τα κανδρακια πολυ ωραια ιδεα ισως την κανω κι εγω;)

γιατι θα τον φωναζουμε τελικα Ακη:D

εμενα παλι μου ειπε η ξαδερφη μου θα μου δωσει την καλαθουνα, τον αποστειρωτη , ενα αλλο που βαζεις το μπιμπερο και ζεστενεις το γαλα, το θηλαστρο και 2-3 γυαλινα μπιμπερο που δεν χρησιμοποιησε και κατι ρουχαλακια φανταζομαι γιατι τα αγοριστικα τα εχει δωσει απο οσο ξερω, μονο κοριτσιτσικα εχει τωρα

ελεγα να παρω λικνο αλλα η μαμα μου μου ειπε οτι ειναι πεταμενα λεφτα, η κουνια δεν χωραει στο υπνοδωματιο πρεπει να βγαλω τη συρταριερα μου ...

οποτε ήθα παρω λικνο για τον πρωτο καιρο ή θα χρησιμοποιησω την καλαθουνα της ξαδερφης μου

μπισκοτακι γιατι ριχνεις ακυρο στην καλαθουνα?μπορει να δημιουργησει προβλημα στο μωρο?


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε διακοπη ρευματος και εχασα την καλη συζητηση!

δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 ευρω να δωσω για να μου το ζωγραφισουν!(οχι 1000-συμφωνω mazi soy mpisκοτακι τα βαζω στην τραπεζα για το παιδι μου τοσα λεφτα! )μονη μου θα τα κανω ολα!!!ακομη και τα stipes που σκεφτομαι μονη μου θα τα κανω!αλλα τα αυτοκολλητακια και τις μπορντουρες θελω κι εμενα να μου στειλετε καλα και εμπιστα links!!!!

οσο για τα κανδρακια πολυ ωραια ιδεα ισως την κανω κι εγω;)

γιατι θα τον φωναζουμε τελικα Ακη:D

εμενα παλι μου ειπε η ξαδερφη μου θα μου δωσει την καλαθουνα, τον αποστειρωτη , ενα αλλο που βαζεις το μπιμπερο και ζεστενεις το γαλα, το θηλαστρο και 2-3 γυαλινα μπιμπερο που δεν χρησιμοποιησε και κατι ρουχαλακια φανταζομαι γιατι τα αγοριστικα τα εχει δωσει απο οσο ξερω, μονο κοριτσιτσικα εχει τωρα

ελεγα να παρω λικνο αλλα η μαμα μου μου ειπε οτι ειναι πεταμενα λεφτα, η κουνια δεν χωραει στο υπνοδωματιο πρεπει να βγαλω τη συρταριερα μου ...

οποτε ήθα παρω λικνο για τον πρωτο καιρο ή θα χρησιμοποιησω την καλαθουνα της ξαδερφης μου

μπισκοτακι γιατι ριχνεις ακυρο στην καλαθουνα?μπορει να δημιουργησει προβλημα στο μωρο?

Ρουχαλάκια ούτε εγώ θα πάρω...δεν έχουν να μου δώσουν κιολας...αλλά μου έχουν τάξει: Καρότσι αχρησιμοποίητο (μια ξαδέρφη έχει δίδυμα 1+1 και πήρε 2 διαφορετικά καρότσια .... έτσι θα με βολέψει ό,τι παιδάκι και να έχω), μπανάκι, καθισματάκι αυτοκινήτου από 0-6 μηνών και μάλλον θα έχω και κούνια αχρησιμοποίητη καθώς η νύφη μου που θα γεννήσει πρώτη δεν την θέλει την κούνια των ανηψιών μου (που τα καψερά δεν κοιμήθηκαν ούτε μια μέρα μέσα). Έτσι θα την παρω εγώ και θα τους αλλάξω στρώμα και την προίκα (τα γύρω γύρω δηλαδή).

Γενικά θα έχω από όλα (αποστειρωτες κτλ...κτλ) απλά η νύφη μου δεν παίρνει τίποτα και λέω...μην φανώ η γιουφτισσα που ό,τι μου δίνουν το παίρνω :oops::oops::oops::oops:


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

κολικους εχουν περισσοτερο τα αγορακια , αυτο φοβαμαι ...μαυρους κυκλους θα κανω...θα κοιμαμαι στα μαθηματα:shock:

Αυτό δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια.....

Εσύ που έλεγες για κοριτσάκι και σου ήρθε το αγοράκι δεν σε πειράζει έτσι?


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Ρουχαλάκια ούτε εγώ θα πάρω...δεν έχουν να μου δώσουν κιολας...αλλά μου έχουν τάξει: Καρότσι αχρησιμοποίητο (μια ξαδέρφη έχει δίδυμα 1+1 και πήρε 2 διαφορετικά καρότσια .... έτσι θα με βολέψει ό,τι παιδάκι και να έχω), μπανάκι, καθισματάκι αυτοκινήτου από 0-6 μηνών και μάλλον θα έχω και κούνια αχρησιμοποίητη καθώς η νύφη μου που θα γεννήσει πρώτη δεν την θέλει την κούνια των ανηψιών μου (που τα καψερά δεν κοιμήθηκαν ούτε μια μέρα μέσα). Έτσι θα την παρω εγώ και θα τους αλλάξω στρώμα και την προίκα (τα γύρω γύρω δηλαδή).

Γενικά θα έχω από όλα (αποστειρωτες κτλ...κτλ) απλά η νύφη μου δεν παίρνει τίποτα και λέω...μην φανώ η γιουφτισσα που ό,τι μου δίνουν το παίρνω :oops::oops::oops::oops:

χαχαχαχαχαχαχα να σου πω στις μερες μας οτι σου δινουν και σου αεσει να το παιρνεις!!!

εμενα μου τα ειχε πει πριν καμια εβδομαδα η ξαδερφη μου τι θα μου δωσει , μου ειπε και για το παρκο και ια το καροτσι αλλα η μικρη της ειναι μολις 10 μηνων (γεννηθηκε 2 μερες μετα το γαμο μου! μου εκανε τη χαρη να μεινει στην κοιλια της μαμας της για να ερθουν στον γαμο:D) κι σκεφτομαι και της το ειπα , οτι η μικρη της μπορει να το χρειαζεται και του χρονου το παρκο ή το καροτσι

αλλα μου ειπε οτι μεχρι να το χρειαστω , δεν θα το χρειαζεται μετα

χθες που εμαθα το φυλο , την παιρνω και της λεω" η καλαθουνα που εχεις κανει και για αγορι" " ναι μου λεει" αλλα δεν καταλαβε γιατι της το ειπα :D μετα της εξηγησα:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχαχαχα να σου πω στις μερες μας οτι σου δινουν και σου αεσει να το παιρνεις!!!

εμενα μου τα ειχε πει πριν καμια εβδομαδα η ξαδερφη μου τι θα μου δωσει , μου ειπε και για το παρκο και ια το καροτσι αλλα η μικρη της ειναι μολις 10 μηνων (γεννηθηκε 2 μερες μετα το γαμο μου! μου εκανε τη χαρη να μεινει στην κοιλια της μαμας της για να ερθουν στον γαμο:D) κι σκεφτομαι και της το ειπα , οτι η μικρη της μπορει να το χρειαζεται και του χρονου το παρκο ή το καροτσι

αλλα μου ειπε οτι μεχρι να το χρειαστω , δεν θα το χρειαζεται μετα

χθες που εμαθα το φυλο , την παιρνω και της λεω" η καλαθουνα που εχεις κανει και για αγορι" " ναι μου λεει" αλλα δεν καταλαβε γιατι της το ειπα :D μετα της εξηγησα:D

Εννοείται ότι δεν παίρνω πράγματα που ίσως χρειαστούν....τις αδερφής μου είναι 5 και 6 χρονών γαϊδούρια...τί κούνια να θέλουν και αποστειρωτές και της ξαδέρφης είναι ήδη 3 ετών....τί να το κάνουν το καρότσι...ειδικά μέχρι να το χρειαστώ εγώ που θα είναι πάνω από 4!!!!

Αχ ξέχασα να σου πω....ήρθε χθες ο γλυκός μας ταχυδρόμος (ναι στο δήμο μας ο ταχυδρόμος είναι άπαιχτος, μας γνωρίζει προσωπικά έναν έναν) και μου λέει αυτό το δέμα είναι για εσάς...χθες φύγατε λίγο νωρίς δεν σας πρόλαβα αλλά δεν άφησα ειδοποίηση μην τρέχετε στο ταχυδρομείο και εσείς!!!:D:D:D:D:DΕίπα θα ξαναπροσπαθήσω και θα την πετύχω! Ούτε κούριερ έτσι...

Ηρθε ένα καινούριο καλούπι για σαπούνια....έκπληξη....θα σου δείξω μόλις το φτιάξω...θα ξετρελαθείς πιστεύω!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια.....

Εσύ που έλεγες για κοριτσάκι και σου ήρθε το αγοράκι δεν σε πειράζει έτσι?

οχι φυσικα, απλα με το αγορακι εχω αγχη τωρα για πολλα ,

με το κοριτσακι που το ηθελα δεν ειχα καμια φοβια , ισως ηθελα κοριτσι γιατι ετσι με συμφερε

1ον τα κοριτσια σπανια κανουν κολικους

2ον τα κοριτσια ειναι πιο ησυχα

3ον τα κοριτσια δεν βλεπουν χαζα βιαια μικυμαους(βλεπουν μικρους πριγκιπες και πριγκιπισσες)

4ον τα κοριτσια δεν παιζουν ουτε βιαια παιχνιδια , εχουν μια barbie την χτενιζουν και την παντρευουν με τον τζον τζον

5ον στα κοριτσαι βαζεις κορδελιτσες τσιμπιδακια , κοτσιδακια ενα σωρο ζουζουνιαρικα πραγματακια(τωρα θα τα φοραει η μαμα αυτα:D )

6ον τα κοριτσια δεν εχουν πουλακια.ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ????ασε για τη διαπαιδαγωγηση στο θεμα αυτο (στο κοριτσι θα τα ελεγα μια χαρα, τωρα να αναλαβει την ευθυνη του ο μπαμπας του!!!!)

τι αλλο να σου πω που φοβαμαι? τα μηχανακια , τα ναρκωτικα τις κακες παρεες

χαιρομαι και φοβαμαι τοσο ταυτοχρονα!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν παίρνω πράγματα που ίσως χρειαστούν....τις αδερφής μου είναι 5 και 6 χρονών γαϊδούρια...τί κούνια να θέλουν και αποστειρωτές και της ξαδέρφης είναι ήδη 3 ετών....τί να το κάνουν το καρότσι...ειδικά μέχρι να το χρειαστώ εγώ που θα είναι πάνω από 4!!!!

Αχ ξέχασα να σου πω....ήρθε χθες ο γλυκός μας ταχυδρόμος (ναι στο δήμο μας ο ταχυδρόμος είναι άπαιχτος, μας γνωρίζει προσωπικά έναν έναν) και μου λέει αυτό το δέμα είναι για εσάς...χθες φύγατε λίγο νωρίς δεν σας πρόλαβα αλλά δεν άφησα ειδοποίηση μην τρέχετε στο ταχυδρομείο και εσείς!!!:D:D:D:D:DΕίπα θα ξαναπροσπαθήσω και θα την πετύχω! Ούτε κούριερ έτσι...

Ηρθε ένα καινούριο καλούπι για σαπούνια....έκπληξη....θα σου δείξω μόλις το φτιάξω...θα ξετρελαθείς πιστεύω!

καλε μπας και αρεσεις στον ταχυδρομο και ηθελε να σε ξαναδει?:tongue::tongue::tongue:;);):D

εννοειται περιμενω να τα δω!!!!!!!!!!!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι φυσικα, απλα με το αγορακι εχω αγχη τωρα για πολλα ,

με το κοριτσακι που το ηθελα δεν ειχα καμια φοβια , ισως ηθελα κοριτσι γιατι ετσι με συμφερε

1ον τα κοριτσια σπανια κανουν κολικους

2ον τα κοριτσια ειναι πιο ησυχα

3ον τα κοριτσια δεν βλεπουν χαζα βιαια μικυμαους(βλεπουν μικρους πριγκιπες και πριγκιπισσες)

4ον τα κοριτσια δεν παιζουν ουτε βιαια παιχνιδια , εχουν μια barbie την χτενιζουν και την παντρευουν με τον τζον τζον

5ον στα κοριτσαι βαζεις κορδελιτσες τσιμπιδακια , κοτσιδακια ενα σωρο ζουζουνιαρικα πραγματακια(τωρα θα τα φοραει η μαμα αυτα:D )

6ον τα κοριτσια δεν εχουν πουλακια.ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ????ασε για τη διαπαιδαγωγηση στο θεμα αυτο (στο κοριτσι θα τα ελεγα μια χαρα, τωρα να αναλαβει την ευθυνη του ο μπαμπας του!!!!)

τι αλλο να σου πω που φοβαμαι? τα μηχανακια , τα ναρκωτικα τις κακες παρεες

χαιρομαι και φοβαμαι τοσο ταυτοχρονα!!!!

Δηλαδή αν μάθω φύλο ή θα φοβόμαστε μαζί ή θα σου βγάζω την γλώσσα γιατί εγώ δεν θα τα έχω αυτά ε????:D:D:D:D:D

Εγώ πάντως, όπως φαίνεται από όλα για αγόρι έχω προαίσθημα!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

καλε μπας και αρεσεις στον ταχυδρομο και ηθελε να σε ξαναδει?:tongue::tongue::tongue:;);):D

εννοειται περιμενω να τα δω!!!!!!!!!!!!!!

Όχι έτσι κάνει πάντα....και στον γείτονα τον παραφύλαγε όταν βγήκε από το γκαράζ και του έδωσε έναν φάκελο τις προάλλες!!!

Σου λέω πρέπει να είναι από τους λίγους που αγαπάνε αυτή την δουλειά.....

Μια φορά σε εμάς είχε έρθει βραδάκι και μας λέει:Δεν σας βρίσκω εύκολα τα πρωινά, αυτό είναι για εσάς (ένα δέμα επιστροφή από το εξωτερικό που δεν έφτασε στον προορισμό του)!!!

Φοβερός τύπος!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...