Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ιωάννα μου σε ευχαριστώ για τις ευχές. Και εγώ το ίδιο ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. Ο γιατρός σήμερα ήταν ευχαριστημένος αλλά θα ξέρουμε σε καμιά 20 μέρες όταν θα βγούν τα αποτελέσματα της βιοψίας. Πρίν από λίγο γύρισα απο Θεσ/νίκη.

Έχω και τον Ιωάννη με βήχα. Τον πήγε ο άντρας μου σήμερα στον γιατρό αλλά είπε ότι είναι μόνο μπούκωμα και θα δούμε τις επόμενες μέρες.

Ας ελπίσουμε ότι θα είναι μόνο αυτά που θα μας έρθουν και όχι χειρότερα. Σόρρυ δεν έπρεπε να γράψω σήμερα γιατί είμαι λίγο κάπως.

Εμένα ο δικός μου τρώει σχεδόν τα πάντα πλέον εκτός από αντλημένο γάλα δικό μου. Δεν πιάνουμε ακόμα μπουκάλι. Μόνο με το κουτάλι πίνουμε λίγο.

Καληνύχτα πάω για ξεκούραση. Φιλιά στα μωρά σας.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρωτα απ΄αολα να χαιρομαστε τα καινουρια ονοματα των παιδιων μας,να ειναι καλοφωτιστα!

Χρονια Πολλα σε ολες τις μανουλες,να ειμαστε παντα γερες κ δυνατες για να αντεχουμε στις δυσκολιες!

Σονια μου ευχομαι να πανε ολα καλα με τη μανουλα σου,να ειναι γρηγορα κ περαστικα αυτα που περναει.

Ειχα περασει κ απο το μαγαζι ειδατον αντρα σου κ μου ειπε πως πηγαν ολα τελεια!

Εμεις οικογενειακως ειμαστε χαλια,την Τεταρτη εσπασα το δαχτυλακι του ποδιου μου,πανω που ειχα αρχισει παλι δουλεια να αυξηθει κ λιγο ο μισθος γιατι με τις μειωσεις δεν μας βλεπω καλα,ηρθε αυτο.Ο Αποστολος εφτασε ενα βημα πριν την πνευμονια ευτυχως το προλαβαμε κ αυτο γιατι επι 2 μερες ανεβαζε 40 πυρετο κ λιγο παραπανω χωρις αιτια κ η παιδιατρος μας εβαλε να κανουμε εξετασεις.Τωρα περνει αντιβιωση κ μαζι με αυτον κ η Αθηνα γιατι βγαζει ολους τους τραπεζιτες μαζι,βγηκε 1 μας μενουν αλλοι 3.

Με το που τελειωνουν οι αντιβιωσεις κ μας δωσει το οκ η παιδιατρος τα παω στη μαμα μου γιατι το σπιτι εχει φτασει στην τελικη ευθεια,αυριο μου περνανε την κουζινα,εχω μια βδομαδα να παω να δω τι γινεται με τα χτυπηματα,παντως τελη του μηνα θα φυγω απο εδω δεν αντεχω αλλο εδω μεσα,απο τοτε που ηρθαμε ολο κατι γινεται.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας καλε!!:D

καλοφωτιστα τα βαφτισμενα κ να χαιρονυαι τα ονοματα τους τα πιτσουνακια σας!!!!!:D:D

ηλιος στην κορινθο!

η πιερια μου τι κανει κ οι μανουλες της???????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και από εμάς. Τα κατάφερα μετά από καιρό.

Σόφι μου περαστικά σε όλους σας. Και εγώ έχω τον μικρό με πυρετό, βήχα και μύξες από την Δευτέρα. Δεν μπορώ και να μην πάω στην δουλειά γιατί χτύπησε ο άντρας της συναδέρφου μου και έλειπε εκείνη. Η μαμά μου είναι καλύτερα όσο περνάνε οι μέρες και μάλλον φαίνετε ότι το προλάβαμε. Οπότε όλα θα γίνουν καλά.

Ιωάννα μου εσείς τι κάνετε? Πώς είναι η μικρή Μαρία? Μεγαλώσατε έτσι?

Καλώς την efitsa. Ήλιος και στην Κατερίνη αν και είπαν ότι το ΣΚ δεν θα είναι τόσο καλός ο καιρός. Χαθήκαμε και εμείς τόσο καιρό με τα τρεξίματα που είχαμε αλλά και εσύ πολύ καιρό είχες να γράψεις. Το μικρό σου τι κάνει? Πόσο είναι τώρα?

Αλήθεια η eirinieliza τί να κάνει με τα δύδυμα? Ελπίζω όλα να είναι καλά.

Τώρα που καλοκαιριάζει θα είναι πιο εύκολο να κανονίσουμε να βρεθούμε για καφέ με τα μωρά μας. Άνοιξαν τα μαγαζιά και είναι πιο καλά. Πρέπει να το κανονίσουμε να γνωριστούμε και από κοντά πλέον


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

χαθηκαμε κοριτσια τελειως,εγω τρεχω κ δεν φτανω μια με το σπιτι μια με τη δουλεια πολυ τρεξιμο αλλα ευτυχως εχουμε φτασει στο τελικο σταδιο,ελπιζω προς το τελος της εβδομαδας να καταφερουμε να κανουμε τη μετακομιση.Ευχομαι να ειστε ολες καλα,το ιδιο κ τα μωρακια σας.Μολις τελειωσω με το σπιτι ελπιζω να τα πουμε για κανενα καφεδακι.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και από εμάς. Τι κάνετε κορίτσια? Τι κάνουν τα μικρά σας?

Ελπίζω να είστε όλοι καλά! Εμείς συνεχίζουμε να είμαστε στο τρέξιμο. Με την μαμά μου ακόμα τρέχουμε και έχω και μια βδομάδα που είμαι μόνη μου στη δουλειά γιατί η συνάδερφος λείπει με άδεια εγκυμοσύνης. Οπότε καταλαβαίνετε γιατί χάθηκα. Ελπίζω από δω και πέρα να τα λέμε γιατί πραγματικά μου λείψατε. Σόφι έμαθα ότι μπήκατε στο σπίτι. Πήρα και τα χαιρετίσματα σου.

Ιωάννα τι κάνει η νύφη μου? Σίγουρα θα μεγαλώσατε και εσείς. Ακόμα στο Κιλκίς ή πήρατε μετάθεση?

Φιλιά κορίτσια από εμένα και από τον μαγουλίθρα μου. Περιμένω νέα σας.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια ........... χαθηκαμε

Τελικα Σονια μου την γλιτωσαμε την μεταθεση παραμενουμε για εναν ακομη χρονο στο Κιλκις ... και εγω εχω επιστρεψει στην δουλεια στα τελη Ιουνιου δουλευω παντα απογευματα για να κραταει ο αντρας μου την μικρη... Τις πρωτες μερες που την αφησα και εφευγα ειχα ενα κομπο στο λαιμο λες και πηγαινα στα ξενα τωρα πια το εχω συνηθισει και μ'αρεσει που ξεφευγω λιγο απο το σπιτι...

Α,βγαλαμε και το πρωτο μας δοντακι στις 21 Ιουνιου αλλα ακομη μια μικρη μυτουλα φενετε,που θα παει θα γινει κανονικο δοντακι...

Η μικρη τωρα που μεγαλωνει μας εχει τρελανει με τα κολπα που κανει εσεις τα ζησατε πριν απο εμενα και με καταλαβενετε...

Τα μωρακια σας τι κανουν; Σονια η μαμα σου ειναι καλυτερα; Σοφι της ...ρουλας της περασαν τα μουτρα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Τι μου κάνετε? Ελπίζω όλοι καλά!

Ιωάννα πολύ ωραία που την γλυτώσατε την μετάθεση- τουλάχιστον για την ώρα. Πρέπει να είναι δύσκολα να μετακομίζεις συχνά και μάλιστα τώρα και με το μωρό. Με το καλό το δοντάκι σας. Άντε καλές μάσες τώρα. Πώς είναι η νύφη μου? Σίγουρα θα μεγαλώσατε πολύ τώρα!!! Όσο για την δουλειά η αρχή είναι δύσκολη όπως λές. Μετά συνηθίζεις. Και στο δεύτερο θα είναι ακόμη πιο εύκολο να το αφήσουμε και να πάμε στη δουλειά.

Σε ευχαριστώ που ρωτάς για την μαμά μου. Ναι είναι πολύ καλύτερα τώρα. Άρχισε να ανεβαίνει και η ψυχολογία της. Κρατάει και τον μικρό μερικά πρωινά που η πεθερά μου έχει δουλειά. Όσο περνάει ο καιρός και καλύτερα.

Σόφι τι κάνεις? Πώς πήγε η μετακόμιση? Ελπίζω πλέον να τακτοποιηθήκατε στο σπίτι!!! Αν και λίγο δύσκολο να το κάνεις γρήγορα με δύο παιδιά!!! Οι κουρτίνες όλα καλά? Περάσαμε προχθές και μου το έδειξε ο άντρας μου το σπίτι σου. Είναι πολύ όμορφο. Γεροί να είστε και εσύ και ο άντρας σου και να το απολαύσετε μαζί με τα παιδάκια σας για πάρα πολλά χρόνια. Και όσο για την Ρούλα αν θέλει να έχει νεύρα πρόβλημα της. Μην δίνει και πολύ σημασία. Εσείς να είστε καλά.

Φιλιά σε όλους σας. Και που είστε να κανονίσουμε να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις


Καλώς την. Τι κάνετε? Όντως χαθήκαμε.

Εμείς τώρα σχεδόν τρέχουμε αλλά δεν λέμε και πολλά.

Ακόμα Κιλκίς? Εμείς σταθερά εδώ. Δουλειά το πρωί, μετά σπίτι με το παιδί, άντε και καμία βόλτα.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια χρόνια πολλά! Τι κάνετε? Εμείς πολύ καλά,τώρα λίγες μέρες Κοζάνη άδεια.Χάθηκα τελείως γιατί ακόμη βπεριμένω να μας βάλουν τηλ.Από ότι βλέπω κ εσείς χάθηκατε. Φιλιά πολλά στα μωρά σας κ καλή χρόνια να έχουμε όλοι!


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες και υγεία!!!

Να είναι γερά τα μωράκια μας και μετά και εμείς να τα καμαρώνουμε!

Σόφι μου τι κάνετε? Ελπίζω να είστε όλοι καλά! Μου έδωσε τα χαιρετίσματα σου ο σύζηγος και μου είπε για το τηλέφωνο. Δεν παιζόμαστε σαν χώρα τελικά. Τόσο καιρό και ακόμα να μην έχεις τηλ. Τί να πεις χρονιάρες μέρες!!!

Τέσπα! Κόζάνη στη μανούλα έ? Ωραία καλά να περάσετε! Χθές είδα ότι ετοιμάζεται και ο γείτονας σας? Θα έχετε παρέα σε λίγο έ?

Ιωάννα τι γίνετε? Τι λέει το Κιλκίς? Κρύο? Ελπίζω να είστε και εσείς όλοι καλά. Δεν ήρθατε καθόλου τις γιορτές προς τα εδώ? Η μικρή πώς τα πάει με το περπάτημα?

Καλώς την καινούργια της παρέας. Από ότι βλέπεις δεν ήμαστε και πολλές. Τρείς όλες και όλες και τον τελευταίο καιρό χαθήκαμε και όλας. Γενικώς τρέχουμε λίγο πολύ και ξεχαστήκαμε?

Για πές κανένα στοιχείο για έσενα. Από εδώ είσαι? Παιδιά?

Καληνύχτα


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...