Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 27 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ από Κατερίνη αλλά μένω εκτός πόλης εδώ και 4 χρόνια. Δυο αγόρια? Να σου ζήσουν! Πώς είναι με 3 άντρες στο σπίτι? Να ξέρω τι με περιμένει αν και το δεύτρο θα είναι αγόρι! Οπότε ο μικρός σου με τον δικό μου έχουν 2 μήνες διαφορά. Ο δικός μου είναι Αύγουστο άρα εσείς κάπου στον Οκτώβριο. Μιλάει ο μικρός σου? Γιατί ο δικός μου δεν λέει και πολλά. Μόνο τα βασικά μαμά, μπαμπά και αν θυμηθεί μπορεί να πει και καμιά λέξη άλλη. Είναι λίγο τεμπελάκος ή νωρίς είναι ακόμα?


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?? Χρονια Πολλα και καλη χρονια ναι οντως χαθηκαμε...

Σονια μου ημαστε καλα ηρθαμε Κατερινη τα Χριστουγεννα..

Η μικρη πλεον τρεχει δεν περπαταει χαχαχα εχει πολυ πλακα...

Μην αγχωνεσε Σονια τα αγορακια βαριουνται λιγο ενω οι γυναικες οι κουτσομπολες νωρις νωρις..η δικια μου λεει παρα πολλες λεξεις και δειχνει πολλα πραγματα αν τι ρωτησεις τι ειναι και ξερει πως κανουν πολλα ζωα..

τις εχω παρει εκπαιδευτηκα παιχνιδια και την εχουν βοηθησει πιστευω ..και εγω της μιλαω ή τραγουδαω ακομη και οταν κανω δουλειες ..σαν την τρελη μονη μου οποτε συνεχεια ακουει

Αγγελινα καλως ηρθες στην παρεα μας γραφεις και στις μαμαδες του Οκτωβρη ε??

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Χαίρομαι που είστε καλά!!!

Η νύφη μου δηλαδή μας ξεπέρασε έ?

Και ο δικός μου ξέρει το πως κάνουν τα ζώα και με τα βιβλία έχει ιδιαίτερη αγάπη. Αφου έχουμε κάνει ολόκληρη βιβλιοθήκη και κάθε βιβλίο μπορεί να το διαβάσουμε 10 φορές το απόγευμα μαζί και άλλες τόσες το πρωί με τη μαμά μου. Γυρνάω πλέον τις σελίδες και τα λέω όλα από έξω. Σε λίγο με βλέπω να τα λέω στους πελάτες μου στη δουλειά. Θα έχω πολύ πλάκα σίγουρα.

Φιλιά πολλά στην νύφη μου!!!


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ασε και εγω στην δουλεια ολο παιδικα τραγουδια μου ερχονται στο μυαλο να λεω.... τι ωραια που ειναι...

τα κοριτσακια δεν ξερεις πως ειναι?? απο μικρες γλωσσουδες χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γεια σας και πάλι. Γράφω και σε δύο άλλα θρεντ και ξεχνιέμαι, πατριώτισσες!

Ο μικρός μου ναι, είναι γεννημένος Οκτώβριο 2009. Δεν λέει πολλά, βασικά ελάχιστα, ένα μπαμπά όταν θυμηθεί, πού για το πουλάκι, πάπα όταν χάνει κάτι...αυτά πάνω κατω. Αλλά τα ίδια έκανε κι ο μεγάλος και τώρα δε βάζει γλώσσα μέσα. :rolleyes:

Δεν βλέπω και μεγάλη διαφορά, να πω την αλήθεια, 2 ή 3 άντρες μέσα στο σπίτι. Αργότερα ίσως φανεί. Τι να κάνω που δεν αξιώθηκα κι ένα κοριτσάκι...τυχερές κοριτσομάνες!


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...
Κορίτσια καμία από Κατερίνη?

Παρούσα!!! Αλλά από ότι βλέπεις δεν είμασταν πολλές και κάποια στιγμή χαθήκαμε.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εγω απο κατερίνη :D Βασικα εμπαινα μόνο δίπλα στο parents αλλά πλέον μπαίνω μόνο εδώ, οπότε να τα λέμε ε? Μπορεί και να γνωριζόμαστε και να μην το ξέρουμε άλλωστε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!Φανταστείτε ότι δεν ξαναμπήκα γιατί λέω σιγά να μην υπάρχει καμία αλλά....Κορίτσια να τα λέμε.

mgeorgan έχεις δίκιο μπορεί να γνωριζόμαστε ήδη, αλλά και αν δεν γνωριζόμαστε μπορούμε να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κορίτσια. Αν δεν γνωριζόμαστε να γνωριστούμε. Ας ξεκινήσω εγώ. Έχω δυο παιδάκια. Έναν γιο γεννημένο τον Αύγουστο του 2009- είναι δηλαδή 2μιση χρονών-και μια κόρη γεννημένη τον Ιανουάριο του 2012-είναι δηλαδή 2 μηνών. Για πείτε και εσείς....


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...