Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

ΝΟΜΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ


CoffeeFilter

Recommended Posts

Το δικό μου όνομα φαίνεται στο username. Χαίρω πολύ Μαρία. 3+ η μικρή ε? Μας περνάτε λοιπόν.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 450
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σας περνάμε Σόνια αλλά εσύ έκανες και 2ο παιδάκι ενώ εμείς όχι ;)

Με το καλό Στελλα μου να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το νινάκι σου!!! Δουλεύετε κορίτσια? Εγω ειμαι πληροφορικός διορισμένη σε σχολειο της κατερίνης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α χα χα όχι καλέ τι απορρητες, μ'αρέσει πολύ αυτό με την χρονολογία όσο μεγαλώνουν οι γυναίκες όταν τους ρωτάς πόσο είναι λένε το έτος γέννησης, στην δουλεία μου έχω να κάνω με ηλικιωμένους που ποτέ δεν λένε την ηλικία και καλά λένε δεν μπορούν να υπολογίσουν.Εγώ είμαι το 81, 30δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Στέλλα. Με το καλό σου εύχομαι να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου και να μπεις και εσύ επίσημα πλέον στο κλάμπ των μαμάδων.

Μαρία ναι εγώ μόλις έκανα το δεύτερο. Το κοριτσάκι μου θα γίνει 2 μηνών το Σάββατο. Εσύ δεν το σκέφτεσαι το δεύτερο?

Εγώ έγινα 31 την Παρασκευή που μας πέρασε. Και εγώ το 81 είμαι.

Είμαι τραπεζικός και μέχρι τον Απρίλιο είμαι σε άδεια. Μετά σνίφ αφήνω την μπουμπού και γυρνάω στη δουλειά. Και εγώ από Κατερίνη είμαι.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα γίνεις χαζομαμά με τον γιο. Συνήθως οι γιοί έχουν αδυναμία στις μαμάδες τους. Ο δικός μου όμως έχει στον μπαμπά του.

Ναι εγώ ένα και ένα έχω. Τα πέτυχα όπως μου λένε και μερικές γιαγιάδες.

Το εξάμηνο του ΟΑΕΔ δεν το δικαιούμαι γιατί μας δίνει η επιχείρηση μειωμένο ωράριο το οποίο αν το μαζέψεις σε άδεια συμπληρώνει 6 μήνες. Οπότε θα πηγαίνω στην δουλειά 2 ώρες λιγότερες κάθε μέρα.


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε και εγώ την ίδια απορία έχω. Όταν είναι να φύγω εγώ απλά με χαιρετάει και μου λέει στο καλό. Όταν είναι να φύγει ο μπαμπάς του αρχίζει μην φεύγεις, κάτσε να παίξουμε, να έρθω και εγώ. Προχθές έφυγα από το σπίτι να πάω την μικρή στον παιδίατρο και ούτε κατάλαβε ότι φύγαμε. Όταν γυρίσαμε λέει με μια άνεση α ήρθε ο μπαμπάς. Εγώ και η μπέμπα σαν να μην υπήρχαμε. Ελπίζω τουλάχιστον να μου δώσει λίγο σημασία η μπέμπα γιατί αν και αυτή έχει αδυναμία στον μπαμπά της θα σαλτάρω. Χεχε


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...