Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω βοηθήματα της στ' τάξης:

- Μ α θ η μ α τ ι κ ά, Γιάννης Ζαχαρόπουλος (αναλυτικές απαντήσεις-λύσεις σε όλες τις ασκήσεις και τα προβλήματα του μαθητή και του τετραδίου εργασιών και σε όλα τα κριτήρια αξιολόγησης του βιβλίου του δασκάλου), σε άριστη κατάσταση, τιμή: 5 ευρώ.

- Ι σ τ ορ ί α, Δημήτρης Κατσουλάκος (βοήθημα μελέτης σύμφωνα με το σχολικό βιβλίο), έχει σημειωμένα τα sos, τιμή: 3,5 ευρώ.

- Γ λ ώ σ σ α, Γιάννης Ζαχαρόπουλος (αναλυτικές απαντήσεις-λύσεις σε όλες τις ασκήσεις και τα προβλήματα του μαθητή και του τετραδίου εργασιών), σε άριστη κατάσταση, τιμή: 5 ευρώ.

- Βοήθημα στην Ι σ τ ο ρ ία , Φάνη Γεωργίου, εκδόσεις Σαββάλας, άριστη κατάσταση, τιμή 5 ευρώ

- Ε ρ ε υ ν ώ και α ν α κ α λ ύ π τ ω , Αλέξανδρος Ευαγγελόπουλος, Βασίλης Καραγιάννης, εκδόσεις Πατάκη, άριστη κατάσταση, τιμή: 7 ευρώ

Επεξεργάστηκαν by barbie2000
Όποια θέλει όλα τα παραπάνω εννοείται πως θα γίνει καλύτερη τιμή!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωλούνται τα παρακάτω βοηθήματα της στ' τάξης:

- Μ α θ η μ α τ ι κ ά, Γιάννης Ζαχαρόπουλος (αναλυτικές απαντήσεις-λύσεις σε όλες τις ασκήσεις και τα προβλήματα του μαθητή και του τετραδίου εργασιών και σε όλα τα κριτήρια αξιολόγησης του βιβλίου του δασκάλου), σε άριστη κατάσταση, τιμή: 5 ευρώ.

- Ι σ τ ορ ί α, Δημήτρης Κατσουλάκος (βοήθημα μελέτης σύμφωνα με το σχολικό βιβλίο), έχει σημειωμένα τα sos, τιμή: 3,5 ευρώ.

- Γ λ ώ σ σ α, Γιάννης Ζαχαρόπουλος (αναλυτικές απαντήσεις-λύσεις σε όλες τις ασκήσεις και τα προβλήματα του μαθητή και του τετραδίου εργασιών), σε άριστη κατάσταση, τιμή: 5 ευρώ.

- Βοήθημα στην Ι σ τ ο ρ ία , Φάνη Γεωργίου, εκδόσεις Σαββάλας, άριστη κατάσταση, τιμή 5 ευρώ

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=108069347&LastAdd=108069347&t=%C2%CF%C7%C8%C7%CC%C1%20%D3%D4%C7%CD%20%C9%D3%D4%CF%D1%C9%C1%20%D3%D4%C1%20%CD%C5%CF%D4%C5%D1%C1%20%D7%D1%CF%CD%C9%C1%20%D3%D4%20%C4%C7%CC%CF%D4%C9%CA%CF%D5

- Ε ρ ε υ ν ώ και α ν α κ α λ ύ π τ ω , Αλέξανδρος Ευαγγελόπουλος, Βασίλης Καραγιάννης, εκδόσεις Πατάκη, άριστη κατάσταση, τιμή: 7 ευρώ

http://www.ebooks.gr/book/ερευνω-και-ανακαλυπτω-στ-δημοτικου-232595

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω βοηθηματα Στ δημοτικου....

θελω τη γλωσσα,τα μαθηματικα και το ερευνω....

μια ερωτηση μονο για τη γλωσσα....

ειναι αυτο..

http://www.protoporia.gr/glossa-st-dimotikoy-ii-p-284155.html

η αυτο

http://www.protoporia.gr/glossa-st-dimotikoy-p-332093.html

περιεχει ανλυτικα ολα τα μαθηματα της Στ με ασκησουλες συν τις ασκησεις του τετραδιου εργασιων?

αν μπορεις να μου βαλεις λινκ απο τα βιβλια της γλωσσας και των μαθηματικων.....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α μαλιστα ειναι μονο οι απαντησεις....κριμα γιατι ηθελα και τη θεωρια των μαθηματων....

σ ευχαριστω οπως και ναχει!!!

Δεν πρόλαβα ούτε να στα βάλω και μου απάντησες....χιχι...

ο.κ. πάντως αν σε ενδιαφέρουν στα δίνω όλα στα 15 ευρώ (και της ιστορίας τα 2) είναι πολύ πολύ καλά της ιστορίας. πραγματικά την βοήθησαν πολύ.

εσύ ξέρεις...

Σε ευχαριστώ και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ...η τιμη ειναι πολυ καλη...

αλλα σημερα ειδα οτι και τα βιβλια ιστοριας της στ εχουν αλλαξει οποτε......:?


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ...η τιμη ειναι πολυ καλη...

αλλα σημερα ειδα οτι και τα βιβλια ιστοριας της στ εχουν αλλαξει οποτε......:?

Kαλησπέρα! Τί ενννοείς "άλλαξε" η ιστορία? Είναι άχρηστα τα βοηθητικά της ιστορίας? να ξέρω μην τα δώσω και εγώ. ενημερωσε με που γνωρίζεις.....

Η αγγελία ισχύει!!!!

Ας μας ενημερώσει και η φλώρα που γνωρίζει για την ιστορία και θα κάνω καλύτερη τιμή στα μαθηματικά-γλωσσα και ερευνώ....

Link to comment
Share on other sites

τα βιβλια εχουν αλλαξει....αυτο ειναι σιγουρο....απλα δεν προλαβα να τα δω...αυριο που θα παω στο σχολειο θα το κοιταξω και θα ενημερωσω....


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

τα βιβλια εχουν αλλαξει....αυτο ειναι σιγουρο....απλα δεν προλαβα να τα δω...αυριο που θα παω στο σχολειο θα το κοιταξω και θα ενημερωσω....

o.k. σε ευχαριστώ.

η αγγελία συνεχίζει να ισχύει....

γλώσσα και μαθηματικά και φυσική στα 15 ευρώ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...