Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

406904_294044124048801_807099200_n.jpgΚαλήμερα!!

Δεν κρατήθηκα!

Τελικά την έκανα τη δοκιμή των κουπ πατ...Σιγά μην δεν εκοβαν καλά τα μπισκότα,αλλά άμα είσαι freak των Χριστουγέννων,όλα τα κάνεις πολύ νωρίτερα

Μέχρι τις γιορτές θα έχω τελειοποιηθεί και στον στολισμό των μπισκότων

Πάρτε και μια ιδέα από την πρωτη μου προσπάθεια

Xρυσοχέρικο πουλί που είσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Υπέροχα δείχνουν, γεια στα χέρια σου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ουφ!

Μετά από 1 καφέ και 1 τσάι (κανέλα-μήλο) για να είμαι στο πνεύμα, διάβασα όλο το θέμα!!!

Ειρήνη πάλι καλά που δεν το ξεκίνησες από Οκτώβριο.... θυμάσαι; Θα με έπαιρνε μεσημέρι....

:)))))

Υ.Γ. 38 μέρες!

Ωπ.... :shock: άρα εσύ είσαι παλιά, ξέρεις πολλά!!! :tongue::tongue:

Καλώς ήρθες, Αφροδιτάκι μου!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι και οι χαρτοπετσέτες 2 ευρώ :( Μαράκι τα εποχιακά μαγαζιά νομίζω ότι είναι και τα πιο ακριβά, τουλάχιστον της γειτονιάς μου..Άσε που επαναφέρουν και περσινό εμπόρευμα, άρα δεν έχουν και καμιά χασούρα..Δεν ξέρω, εμένα μου φαίνεται too much να δώσω για στολίδια 5 ευρώ το κομμάτι, όσο ωραίο και να είναι. Είχα πάρει πριν κάτι χρόνια από τα DIA (τα θυμάστε; ) μια κασετίνα με πανέμορφα ξύλινα στολίδια, πάμφθηνη, θα βάλω αυτά και θα συμπληρώσω στολίδια από το Jumbo, αφού διαβάζω ότι έχει φέρει ωραία πράγματα..

Νομίζω το έχετε ήδη γράψει εδώ, ή μπορεί και να το διάβασα αλλού δεν θυμάμαι τώρα, αλλά μια ωραία ιδέα και σούπερ οικονομική είναι αντί για στολίδια στο δέντρο, φιογκάκια! Έτσι στολίζαμε το δέντρο στο πατρικό μου που είναι 2,20 μέτρα θηρίο (ψηλοτάβανο το σπίτι :) ). Μόνο φωτάκια και κόκκινα φιογκάκια, κι όσοι το έβλεπαν έλεγαν τι ωραίο που είναι..

peristeraki 'γεια στα χέρια σου!! :D

Εμεις όταν πήραμε το δεντρο μας,προ 6ετίας,πήγαμε τζαμπο και πήραμε μπαλες ,εννοείται αυτες που είναι σε εξαδες και οικονομικές,αλλα όχι τις απλές, γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να στολίσουμε δεντρο με ακριβά στολίδια εξαρχής.

Στα επόμενα χρόνια αγόραζα καθε χρόνο 2-3 στολίδια πιο ιδιαίτερα και ετσι εχω τις απλές μπάλες ετσι για να γεμίζει αλλα και με τις πιο ιδιαίτερες που τις αγαπω πολύ.

Να ρωτησε ,ξερετε με τι υλικό μπορω να βάψω κλασικες μονόχρωμες μπάλες ωστε να κάνω σχεδιάκια?


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτησε ,ξερετε με τι υλικό μπορω να βάψω κλασικες μονόχρωμες μπάλες ωστε να κάνω σχεδιάκια?

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κόλλα και να βάλεις δίχτυ, τούλι, στρας, βελούδινο ύφασμα..... φαντασία, αδερφούλα μου και μπορείς να βάλεις οτιδήποτε σου αρέσει και σου ταιριάζει! :P:p

Ή να τις περάσεις με γλίτερ-βερνίκι νυχιών! :tongue:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.us/photo/my-images/32/169wn.jpg/

προσπαθω να ανεβασω μια φωτο,ελπιζω να τα καταφερα

:rolleyes:

Πολύ ομορφο!Μπραβο σου!

Θελω τόσο πολύ να φτιάξω και εγω φετος ,ελπίζω να τα καταφερω.Γλυκα αλλα μαλλον δεν θα φτιάξω λόγω πενθους αλλα τα σπιτάκια είναι πολύ ωραία ιδεα και για το σπίτι και για δωρο.;)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κόλλα και να βάλεις δίχτυ, τούλι, στρας, βελούδινο ύφασμα..... φαντασία, αδερφούλα μου και μπορείς να βάλεις οτιδήποτε σου αρέσει και σου ταιριάζει! :P:p

Ή να τις περάσεις με γλίτερ-βερνίκι νυχιών! :tongue:

Το ξερω Ειρηνη μου ,απλά θελω να τις ζωγραφίσω ,όχι κάτι αλλο και γιάυτο ψαχνω υλικό.

stolidi6.jpg

Κατι σαν αυτο θελω να κάνω.


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ομορφο!Μπραβο σου!

Θελω τόσο πολύ να φτιάξω και εγω φετος ,ελπίζω να τα καταφερω.Γλυκα αλλα μαλλον δεν θα φτιάξω λόγω πενθους αλλα τα σπιτάκια είναι πολύ ωραία ιδεα και για το σπίτι και για δωρο.;)

Μανούλα του Κωνσταντίνου, ΥΠΕΡΟΧΟ! Γεια στα χέρια σου!

Χρυσάκι μου, πέρσι και πρόπερσι είχαν τέτοια σπιτάκια στο ΙΚΕΑ ;) .


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω Ειρηνη μου ,απλά θελω να τις ζωγραφίσω ,όχι κάτι αλλο και γιάυτο ψαχνω υλικό.

stolidi6.jpg

Κατι σαν αυτο θελω να κάνω.

Α.... τώρα κατάλαβα αδερφούλα, συγνώμη!

Χμ... αν πάρεις ανεξίτιλες μπογιές από το βιβλιοπωλείο?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...