Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαλλον δεν την βλεπετε...σας την βαζω παλιhttp://imageshack.us/photo/my-images/401/1001339s.jpg/

τωρα????

Υπέροχο και τόσο παιδικό!!!!!!!!!!!!

Που το στόλισες αυτό, στο δωμάτιο του? Σε ποιο σημείο?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τη η πρώτη στολισμένη της παρέας αχαχαχαχαχαχ!

Λοιπόν, μια "σύνθεση" που έκανα πέρυσι με παλιές μπάλες οι οποίες ταιριάζουν με το σαλόνι μου, ασημί κουκουναράκια και κεράκια

DSCN0767_640x480.jpg

Πανέμορφα τα κουκουνάρια σου! Βαμμένα ή έτοιμα αγορασμένα κοριτσακι?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας βαζω και το δεντρακι μας,το οποιο επισης δεν φαινεται καλα εδω,απο κοντα ειναι πιο ομορφο...(με σαμποταρει η φωτογραφικη μηχανη, μου φαινεται:tongue:)http://imageshack.us/photo/my-images/832/1001343o.jpg/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπέροχο και τόσο παιδικό!!!!!!!!!!!!

Που το στόλισες αυτό, στο δωμάτιο του? Σε ποιο σημείο?

Ναι Ειρηνακη μου,εχουμε στο δωματιο του μια μεγαλη συρομενη πορτα απο πανω στην κασα το βαλαμε

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!Χαιρομαι παρα παρα πολυ που σας αρεσαν!!!να σας ευχηθω και εγω καλα Χριστουγενννα να εχουμε, με υγεια πανω απόλα!!!!

πρεπει να φυγω,επανερχομαι δρυμητερη το απογευμα με περισσοτερες φωτο!(τωρα που το εμαθα χαχα!!!)

φιλια πολλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mama konstantinou και του χρόνου με υγεία και να χαίρεσαι τον μικρό σου!! (είμαι κι εγώ μαμά Κωνσταντίνου! χαχα) Έπαθα πλάκα με τη γιρλάντα σου, θα την κάνω οπωσδήποτε! :D Εκτός από τα ζαχαρωτά, πήρες και τη γιρλάντα από το Jumbo;; Όπως την είδα στη φωτο μου φάνηκε αρκετά "πλούσια" και κάτι τέτοιο ψάχνω κι εγώ, αλλά να είναι οικονομική βέβαια..:)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Από γλυκά εγώ φτιάχνω πολλά! αχαχαχαχαχαχ

Δυστυχώς βέβαια, γιατί τα τρώμε! Πέρυσι έφτιαξα:

Μπισκότα

DSCN0891_640x480.jpg

Σοκολατάκια μανταρίνι

DSCN0701_640x480.jpg

χιονούλες

DSCN0709_640x480.jpg

Καριόκες

DSCN0699_640x480_zpsc7d2a2b7.jpg

Κουραμπιέδες

DSCN0840_640x480.jpg

Μελομακάρονα

DSCN0842_640x480.jpg

και φυσικά Βασιλόπιτα

401275_2985381116017_764161134_n_640x480.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...