Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Όχι γιατί και στο ψυγείο μικρότερη θερμοκρασία των 25 είναι..!

      Ο δικός μου ο γιατρός τουλάχιστον για τις κλειστές ληγμένες μου είχε πει ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν μέχρι και 2-3 μήνες μετά χωρίς φόβο.. για τις ανοιχτές λόγω του ότι έχουν πάρει αέρα αλλοιώνεται η ουσία οπότε και μπορεί να χρησιμοποιηθεί μάξιμουμ μέχρι και ένα μήνα μετά άντε 2-3 μέρες δηλαδή παραπάνω από τις 28 που λένε στις οδηγίες αλλά ως εκεί.. μου είχε πει τουλάχιστον να μην την χρησιμοποιήσω αν είναι περισσότερο διάστημα ανοιχτή.. 

      Το ιδανικότερο είναι να ρωτήσεις το δικό σου γιατρό και ότι σου πει..!

ψανχω φωτ.μηχανη, αρτοποιητη, βιβλία


Recommended Posts

Ψαχνω

1) καλή φωτογραφική μηχανή για φωτος-βιντεο (οχι μικρή ψηφιακή αλλά με φακους κλπ)

2) αρτοποιητή κατα προτίμηση ΚENWOOD

3) 2 Βιβλία του Αγγελου Ροδαφηνού (απο πρίγκηπας βάτραχος και τουμπαλιν, και οι ηλίθοι είναι ανίκητοι και καταφέρνουν παντα να μας χαλανε τη μερα)

Θα προτιμούσα με ανταλαγή δικών μου αγγελιών ή άλλων πραγματων ή σε πολυ καλή τιμή η και με ανταλλαγή και με λίγα χρήματα επιπλέον

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ελαβα τις φωτο σου. Η μηχανη τραβάει και βίντεο?

καλημερα κοριτσι μου οχι ειναι καθαρα φωτογραφικη μηχανη με πολλες λεπτομεριες για σουπερ φωτο και παιρνει διαφορους φακους μπροστα:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσι μου οχι ειναι καθαρα φωτογραφικη μηχανη με πολλες λεπτομεριες για σουπερ φωτο και παιρνει διαφορους φακους μπροστα:D

Ευχαριστώ αλλά θα ήθελα να τραβάει και βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

καλησερα εχω την παρακατω την αγορασα 1.500 ευρω και την δινω λογω κρισης στα 500 δεκτος οποιοσδηποτε ελεγχος ειμαι πειραια...

356_1214414855_Canon_EOS_450D.jpg

356_619013559_0512_canon-450d.jpg

356_884183714_Canon-EOS-450D-twin-lens-kit.jpg

Η μηχανή τραβάει και βίντεο?

Με τι ενδιαφέρεσαι να κάνουμε ανταλλαγή απο αυτά που δίνω εγώ και ίσως και ένα μέρος να σου δώσω και σε χρήματα. Γιατί όλο το ποσό δεν μπορώ να το δώσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δυστυχως μονο την πουλαω γιατι ειναι σχεδον επαγγελματικη ναι τραβαι και βιντεο.

Λυπάμαι αλλά ενδιαφέρομαι για ανταλαλγή όπως γράφω απο την αρχή στην αγγελία και με μικρή διαφορά σε χρήμα ή και καθόλου. Πάντως εχω κι εγώ πολλά πράγματα αξίας αν το ξανασκεφτεις (ρολοι tag hauer, γουνα, κοσμηματα κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...