Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα. Ετοιμάζονται για εξωσωματικη αλλά δεν εχω ταμείο και δεν μπορω να πάρω τα φάρμακα απο την επιτροπή. Ψάχνω απεγνωσμένα είτε για gonal είτε για puregon. Οποία κοπέλα εχει και δεν τα χρειάζεται θα το εκτιμούσα να μου έστελνε ενα μήνυμα. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κορίτσια καλησπέρα.Στις 17/10 είχα μια βιοχημική αποβολή στην 4η βδομάδα.Έχω πάντα σταθερό κύκλο 28 ημερών και η περίοδος μου δεν έχει έρθει ακόμα.Σήμερα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης,έκανα ένα clear blue και βγήκε αρνητικό.Λέτε να το έκανα νωρίς και να έγινε καθυστερημένη η κύηση ή απλά να είναι ορμονολογικό??


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια και εγω ειμαι σε φαση που προσπαθω εδω και καποιους μηνες. εγω εκανα ενα τεστ clearblue προχθες και βγηκε αρνητικο. το αφησα στην ακρη και οπως το πηρα να το πεταξω εχθες εδειχνε αχνο θετικο. Δεν ξερω τι να πιστεψω και κατα ποσο ισχυει το κρατησα αλλη μια μερα και το κοιταζω συνεχεια! θα περιμενω καποιες μερες και θα ξανακανω! εχω 2 μερες καθυστερηση με τα δεδομενα των δυο προηγουμενων μηνων αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι εχει τυχει να μου ερθει και στις 35.. οποτε ειμαι στην αναμονη!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα!ελπιζω να με θυμαστε και να μου μιλατε ακομα..μη μου κρατατε μουτρα που χαθηκα .μαριτσα ,νατασσα...δε μπαινετε πια στο σκαιπ?!... κι εχω τοσα νεα να σας πω ..παντρευτηκα.....περιμενω τη μπεμπα μου σε λιγο καιρο !!!!τι χαρα !στειλτε μου p.m. μετα νεα σας... γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια ....φιλακιαα!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλή χρονιά κορίτσια!!! Χρόνια Πολλά:D

Δεν σας ξέχασα απλά η δουλειά, το σπίτι και διάφορα νέα χόμπι που έχω ξεκινήσει δεν μου αφήνουν πολύ χρόνο. Αυτές τις μέρες ξεκουράζομαι! Δεν έχω καταφέρει ακόμα να μείνω έγκυος αλλά ούτε έχω μπει σε διαδικασία να ψάχνομαι σε γιατρούς...για να πω την αλήθεια έχω σταματήσει να σκέφτομαι μωρά....δεν με ευνοεί η τύχη σε αυτό το τομέα. Κανόνισα και τον γάμο...θα κάνω θρησκευτικό κανονικά στα τέλη καλοκαιριού και μετά από ότι συζητάμε θα πάμε για εξωσωματική μάλλον κατευθείαν.

Συγχαρητήρια Ιωάννα μου με το καλό να έρθει το μωρό σας! Την Νατάσα την έχω χάσει και εγώ...της είχα στειλει μηνυμα κ στο κινητό αλλα δεν απάντησε...εύχομαι να είναι καλά κ ευτυχισμένη και όταν νιώσει ότι θέλει να μιλήσει ας μπει. Και με την Ντίνα έχω χάσει επαφή...φαντάζομαι ότι θα είναι σε αναμονή για το μωρό της. Όταν μπείτε γράψτε τα νέα σας...θα χαρώ να ακούσω κ για άλλα ευχάριστα...Κ η Εύη έχει εξαφανιστεί!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!ελπιζω να με θυμαστε και να μου μιλατε ακομα..μη μου κρατατε μουτρα που χαθηκα .μαριτσα ,νατασσα...δε μπαινετε πια στο σκαιπ?!... κι εχω τοσα νεα να σας πω ..παντρευτηκα.....περιμενω τη μπεμπα μου σε λιγο καιρο !!!!τι χαρα !στειλτε μου p.m. μετα νεα σας... γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια ....φιλακιαα!

Nα ζήσετε!!!με το καλό να ερθει η μπεμπούλα!!!!

Μαριτσα η ωρα η καλή!

ομορφα νεα βλέπω!εγω δεν εχω κατι...για την ακρίβεια τα παράτησα...δεν προσπαθώ καν απο τον Νοεμβριο...1,5 χρονο εχασα τον εαυτο μου...ας τον ξαναβρω και βλέπουμε :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Nα ζήσετε!!!με το καλό να ερθει η μπεμπούλα!!!!

Μαριτσα η ωρα η καλή!

ομορφα νεα βλέπω!εγω δεν εχω κατι...για την ακρίβεια τα παράτησα...δεν προσπαθώ καν απο τον Νοεμβριο...1,5 χρονο εχασα τον εαυτο μου...ας τον ξαναβρω και βλέπουμε :tongue:

καλα λες χαλαρα:D


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...