Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ

Μελλοντικές μανούλες 2013

1.ευη@ (21/7) Νέος κύκλος...νέα αρχή!

2.natasoula81 (?/7)Θέλουμε μωράκι σύντομα!!!

3.Μαρίτσα10 (17/7)Προσπαθεί για το μωράκι της!!!:confused:

4.joannako ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!:D

2055330lb2iynm2pc.gif

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1.ath_gal1 ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1473064l8tq7q16ox.gif 2333437m614nuhk5l.gif 1971549jfa8zs7lv5.gif


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!αυριο παμε για τη μεταφορα!τελικα απο τα 5, 2 εφτασαν στο σημειο που θελαμε και με πολλη καλη ποιοτητα και αλλα 2 ειναι μετρια.μου ειπε η εμβρυολογος πως αν μεχρι αυριο φτασουν στο σημειο που θελουμε τα αλλα 2 θα τα καταψυξουμε.

Ευακι 2 ειπε θα μου βαλει ετσι κι αλλιως γιατι συνηθως λογω ηλικιας δεν το ρισκαρουν.να μην ειμαι και αχαριστη.τουλαχιστον τα 2 που θελαμε εξελιχθηκαν μια χαρα.τωρα ο Θεος βοηθος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι εγινε Νατάσσα όλα καλά; πως είσαι; Εύχομαι να σου έρθουν όλα τέλεια αυτή τη φορά!

Καλημερα κοριτσια!Μαριτσα μου ολα πηγαν πολυ καλα απλα τωρα περιμενουμε και ευχομαστε να ειμαστε τυχεροι!γιατι τελικα ειναι θεμα τυχης αμα θα πετυχει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Μαριτσα μου ολα πηγαν πολυ καλα απλα τωρα περιμενουμε και ευχομαστε να ειμαστε τυχεροι!γιατι τελικα ειναι θεμα τυχης αμα θα πετυχει!!!!

καλημερα νατασσακι ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ....μην ανησυχεις ...,.

σε ποσες μερες μαθαινεις???15?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Μαριτσα μου ολα πηγαν πολυ καλα απλα τωρα περιμενουμε και ευχομαστε να ειμαστε τυχεροι!γιατι τελικα ειναι θεμα τυχης αμα θα πετυχει!!!!

Νατασσούλα καλή επιτυχία!!!!μακαρι Παναγίτσα μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!μακαρι.αν και δεν ξερω αλλα προετοιμαζω τον εαυτο μου απο τωρα και για τα 2 ενδεχομενα.στις 8 Ιουλιου θα ξερουμε.

Ντινακι εσυ πως τα πας?αρχισαν τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης?

Ευα εσυ πως εισαι κοριτσι μου?πες μας κανενα νεο σου.

Μαριτσα που εισαι χαμενη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!ευχαριστω παρα παρα πολυ!!!!μακαρι.αν και δεν ξερω αλλα προετοιμαζω τον εαυτο μου απο τωρα και για τα 2 ενδεχομενα.στις 8 Ιουλιου θα ξερουμε.

Ντινακι εσυ πως τα πας?αρχισαν τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης?

Ευα εσυ πως εισαι κοριτσι μου?πες μας κανενα νεο σου.

Μαριτσα που εισαι χαμενη?

καλημερα σε ολες!!!! νατασα μου μην σκεφτεσαι αρνητικα... στο λεω εγω που ειμια πολυ απαισιοδοξη ...κι ομως...ολα μου πηγαν καλα !!! μακαρι να συνεχιστει ετσι ολη μου η εγκυμοσυνη .....

συμφωνω οτι εχεισ στο πισω μερος του μυυαλου σου και την αλλη εκδοχη ...αλλα αστην εκει ...΄ξεχασμενη ....θα δεις 8 του μηνα θα μας πεις ωραια νεακια!!!!

συμπτωματα ακομα οχι ....περα απο το στηθος που ..τουμπανιαζει και ποναει ...

λιγο κατιτις εχω ανακατωσουρα ..δλδ μικρη ενοχληση στομαχι ...

ακομα πιστευω ειναι νωρις ...ελπιζω να μην εχω εμετους κλπ...

αυτα...εγω θα παω την παρασκευη που μας ερχεται τελικα ξανα για δευτερο υπερηχο ...και να μου γραψιε και τις πρωτες αιματολ . εξετασεις...

αυτα και βλεπουμε ....

περιμενουμε νεα!!!!!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

natasoula δλδ θα ξερουμε το Σαββατο!!!!τελεια!!!!

δεν εχω νεα κοριτσια...σπιτι δουλεια και το μικρο...παλι καλά δηλαδη....απορω πως θα την παλέψω με 2 μετα (αν)

πλέον έκλεισα 1 χρονο προσπαθειών...τα νεφρα θα μας πέσουν...ουτε οταν πρωτογνωριστήκαμε τοσο τακα-τακα,,,,:shock::oops:

Link to comment
Share on other sites

natasoula δλδ θα ξερουμε το Σαββατο!!!!τελεια!!!!

δεν εχω νεα κοριτσια...σπιτι δουλεια και το μικρο...παλι καλά δηλαδη....απορω πως θα την παλέψω με 2 μετα (αν)

πλέον έκλεισα 1 χρονο προσπαθειών...τα νεφρα θα μας πέσουν...ουτε οταν πρωτογνωριστήκαμε τοσο τακα-τακα,,,,:shock::oops:

Χα χα χα!υπομονη Ευακι!!!σε βλεπω να χρειαζεσαι καινουριο κρεβατι....τη Δευτερα θα ξερουμε.ασε δε θελω να ερθει αυτη η μερα.φοβαμαι......

Link to comment
Share on other sites

Νατάσσα μην το βάζεις κάτω....συνέχισε να προσπαθείς και για μένα σκέψου το ενδεχόμενο να πάρεις γνώμη και από άλλον γιατρό που ειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Αυτός που επιμένει στο τέλος τα καταφέρνει όλα θα πάνε καλά και που ξέρεις παίζει να σου έρθει το μωράκι με την φυσιολογική διαδικασία.

Εγώ χάθηκα γιατί με άλλαξαν χώρο στη δουλειά και δεν μου αρέσει καθόλου εκεί όλο στεναχωριέμαι με αυτό το θέμα αλλά τι να κάνω θα συνηθίσω σιγά σιγά τα νέα δεδομένα. Ο δικός μου δεν έχει πληρωθεί τους τελευταίους 6μήνες και είμαστε δύσκολα οικονομικά οπότε δεν έχουμε μπει στη διαδικασία τον τελευταίο καιρό να πάμε πάλι σε γιατρούς. Το μόνο που κάνουμε είναι τα τεστάκια ωορρηξίας, τα φάρμακα για να κάνω καλή ωορρηξία και καμιά βιταμίνη c, ε και σελήνιο για το σπέρμα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριτσα μου,μην στενοχωριεσαι με τη δουλεια!θα συνηθισεις!απλα ασε λιγο καιρο να περασει χαλαρα και μετα να αρχισετε παλι εξετασεις.

Τα δικα μου νεα οχι και πολυ καλα.οχι μονο ηταν αρνητικο αλλα μου ηρθε και περιοδος 2 μερες πριν τη χοριακη.θα δουμε τωρα απο δω και περα αλλα θελω να ηρεμησω πρωτα και να μαζεψω δυναμεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...