Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

εγώ λέω αγοράκι πάντως για την Ντίνα

αχ ...εσενα θα σε φαω....πες και για κοριτσακι????δεν εινια κακο!;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8/8 αυχεινικη...εκει θα δειξει,,,,

βασικα θελω να ειναι γερο!!!!! να πανε καλα ολα...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα...!!!! τι κανετε???

εκανα αυχενικη ολα τελεια ..δεν παω για αμνιο καν ....και μαλλον ...κοριτσακι αλλα μην το δεσουμε ειπε ο γιατρος...:P:p:p:p

εσεις πωςςςςςς πατε ???????????


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!τι κανετε?βλεπω εχουμε ενα ευχαριστω! καντε τα 2!οι υπολοιπες?πως παμε?στο σκαιπ δε μπαινει καμια?


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΚαρι να ειμασταν σε παραλια ... Στο κρεβατι ξαπλωτη με εμετους εγω ... Και συχνες βολτες στο μανιο!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας γιατί ΔΕΝ αντέχω να περιμένω ως τη Δευτέρα για τη χοριακή.. Να πω καταρχήν ότι έχω διάφορους επιβαρυντικούς παράγοντες (απόλυτα ασταθή κύκλο, ενδομητρίωση, πολυκυστικές κλπ). Εδώ και ένα περίπου χρόνο έχουμε ελεύθερες επαφές, εις μάτην, (επειδή ποτέ δεν είναι σταθερός ο κύκλος μου, περίμενα 40 μέρες, έκανα τεστ -πάντα ξεκάθαρα αρνητικό- και μετά έπαιρνα duphaston για να μου έρθει περίοδος) μέχρι πριν από μερικές...ώρες. Έκανα 2 clear blue και μου έβγαλαν και τα 2 το ίδιο ακριβώς αποτέλεσμα. Μια αχνή κάθετη γραμμή. Δεν έχει ξαναγίνει αυτό! Το θέμα είναι ότι είναι αρκετά αχνή η γραμμή. Όλη μέρα ψάχνω στο νετ, και βρίσκω διάφορα σχετικά με το πόσο αναξιόπιστα (αν και πιο ευαίσθητα) είναι τα blue dye tests και πόσο συχνά δίνουν ψευδή θετικά αποτελέσματα...

Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??? Please help!!

Link to comment
Share on other sites

κι εγω με περιοδο ειμαι...υπαρχουν ακομα ελπίδες!!!δε θα μου ξεφύγεις!!παλι μαζι έχουμε!!!χιχιχι!

χάλασα τη πιάτσα ...είμαι στη δύσκολη κατηγορία εγώ. Ίσως οι άλλες κοπέλες δεν είχαν θέματα γονιμότητας θα ήταν μέσα στον 1χρόνο προσπάθειας.

Κοπέλα μου καλύτερα κάνε χοριακή να δεις...μην σου πούμε τίποτα κ ενθουσιαστείς


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας γιατί ΔΕΝ αντέχω να περιμένω ως τη Δευτέρα για τη χοριακή.. Να πω καταρχήν ότι έχω διάφορους επιβαρυντικούς παράγοντες (απόλυτα ασταθή κύκλο, ενδομητρίωση, πολυκυστικές κλπ). Εδώ και ένα περίπου χρόνο έχουμε ελεύθερες επαφές, εις μάτην, (επειδή ποτέ δεν είναι σταθερός ο κύκλος μου, περίμενα 40 μέρες, έκανα τεστ -πάντα ξεκάθαρα αρνητικό- και μετά έπαιρνα duphaston για να μου έρθει περίοδος) μέχρι πριν από μερικές...ώρες. Έκανα 2 clear blue και μου έβγαλαν και τα 2 το ίδιο ακριβώς αποτέλεσμα. Μια αχνή κάθετη γραμμή. Δεν έχει ξαναγίνει αυτό! Το θέμα είναι ότι είναι αρκετά αχνή η γραμμή. Όλη μέρα ψάχνω στο νετ, και βρίσκω διάφορα σχετικά με το πόσο αναξιόπιστα (αν και πιο ευαίσθητα) είναι τα blue dye tests και πόσο συχνά δίνουν ψευδή θετικά αποτελέσματα...

Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία??? Please help!!

μεγαλος πονοκεφαλος αυτα τα τεστ....ενα ειναι σιγουρο...πως ξεκαθαρο αποτελεσμα πριν την καθυστέρηση δυσκολα δείχνουν....ο μονος τροπος χωρις χοριακή ειναι να τα κανεις με τουλάχιστον 1 μερα διαφορα...να δεις αν ειναι πιο εντονη η γραμμη...Ευχομαι να εισαι :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...