Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

Μαριτσα μου,μην στενοχωριεσαι με τη δουλεια!θα συνηθισεις!απλα ασε λιγο καιρο να περασει χαλαρα και μετα να αρχισετε παλι εξετασεις.

Τα δικα μου νεα οχι και πολυ καλα.οχι μονο ηταν αρνητικο αλλα μου ηρθε και περιοδος 2 μερες πριν τη χοριακη.θα δουμε τωρα απο δω και περα αλλα θελω να ηρεμησω πρωτα και να μαζεψω δυναμεις.

τωρα θα πιασεις μονη σου ...θα το δεις....θυμησου τα λογια μου !;);););)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριτσα μου,μην στενοχωριεσαι με τη δουλεια!θα συνηθισεις!απλα ασε λιγο καιρο να περασει χαλαρα και μετα να αρχισετε παλι εξετασεις.

Τα δικα μου νεα οχι και πολυ καλα.οχι μονο ηταν αρνητικο αλλα μου ηρθε και περιοδος 2 μερες πριν τη χοριακη.θα δουμε τωρα απο δω και περα αλλα θελω να ηρεμησω πρωτα και να μαζεψω δυναμεις.

τα διάβασα τα νέα σου από το άλλο θέμα. Εγώ λέω ηρέμησε τώρα το καλοκαίρι και το φθινόπωρο πάρε κ καμία γνώμη παραπάνω. Όλα καλά θα πάνε θα το δεις


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια!!τι ειδα?εχουμε λιστα με κοιλιτσα?συγχαρητηρια!!!!!!!!!!! τι μου καετε ?συγγνμη που χαθηκα αλλα ετρεχα με την μετακομση!κανενα νεο απο σας?


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου τζοανα!! εγω εγκαινιασα τη λιστα και θα ακοπουθησετε κι εσεις!!!!

μαριτσα? νατασσα? ευακι??

δεν γραφετε και νιωθω απ τη μια ασχημα ...γιατι λεω μηπωσ απελπιστηκαν που εμεινα εγω και οχι εσεισ ακομα ..και το λεω αυτο γιατι κι εγω οταν διαβαζα οτι καποια εμενε ..περα απ τη χαρα μου εννοειται ...τα εβαζα με τον εαυτο μου και με επαιρνε απο κατω...

ηρθε ομωσ και η σειρα μου ...και το ειδα....οσο και αν απελπιζομουν ....μου κατσε!!!!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου τζοανα!! εγω εγκαινιασα τη λιστα και θα ακοπουθησετε κι εσεις!!!!

μαριτσα? νατασσα? ευακι??

δεν γραφετε και νιωθω απ τη μια ασχημα ...γιατι λεω μηπωσ απελπιστηκαν που εμεινα εγω και οχι εσεισ ακομα ..και το λεω αυτο γιατι κι εγω οταν διαβαζα οτι καποια εμενε ..περα απ τη χαρα μου εννοειται ...τα εβαζα με τον εαυτο μου και με επαιρνε απο κατω...

ηρθε ομωσ και η σειρα μου ...και το ειδα....οσο και αν απελπιζομουν ....μου κατσε!!!!

Εισαι τρελη καλε???τι ειναι αυτα που λες????!!!!εγω ειμαι στον κοσμο μου τελευταια και δεν πολυμπαινω. αλλαξα γιατρο και εχω να κανω ενα καρο εξετασεις και μονο τις σκεφτομαι αγχωνομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω ρίξει στις εκδρομές, στην αγορά επίπλων αλλά και στην απελπισία μερικές φορές. Γέννησε μια φίλη κ με έχει πιάσει το παράπονο που τόσο καιρό δεν έχω θετική εξέλιξη. Θα δούμε τώρα αυτό το χειμώνα μπας κ ξεκινήσουμε καμιά σπερματέγχυση. Νατάσα καλό ξεκίνημα με τον νέο γιατρό να σκέφτεσαι θετικά. Ντίνα δεν φταις εσύ βρε μην σκέφτεσαι έτσι.....απλά ώρες ώρες δεν έχω τι να πω...τα ίδια κ τα ίδια κ τώρα που γράφω με περίοδο είμαι πάλι:(


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααααα Μαριτσα κι εγω περίοδο!να σου πω ενα μυστικό??μεχρι στιγμης με οσα κορίτσια μιλούσα...οταν ειχαμε μαζι περίοδο...εμεναν εγκυες τον επόμενο μηνα...κι εχω πολύ καλό σκορ!!!για να δουμε!!!!!!:o

Link to comment
Share on other sites

γεια σου τζοανα!! εγω εγκαινιασα τη λιστα και θα ακοπουθησετε κι εσεις!!!!

μαριτσα? νατασσα? ευακι??

δεν γραφετε και νιωθω απ τη μια ασχημα ...γιατι λεω μηπωσ απελπιστηκαν που εμεινα εγω και οχι εσεισ ακομα ..και το λεω αυτο γιατι κι εγω οταν διαβαζα οτι καποια εμενε ..περα απ τη χαρα μου εννοειται ...τα εβαζα με τον εαυτο μου και με επαιρνε απο κατω...

ηρθε ομωσ και η σειρα μου ...και το ειδα....οσο και αν απελπιζομουν ....μου κατσε!!!!

να υποθέσω οτι φταίνε οι ορμόνες?????:tongue::tongue::tongue:

εγω προσπαθω να μην το σκεφτομαι συνέχεια...γι αυτο δε μπαίνω συχνα!!

Link to comment
Share on other sites

ααααα Μαριτσα κι εγω περίοδο!να σου πω ενα μυστικό??μεχρι στιγμης με οσα κορίτσια μιλούσα...οταν ειχαμε μαζι περίοδο...εμεναν εγκυες τον επόμενο μηνα...κι εχω πολύ καλό σκορ!!!για να δουμε!!!!!!:o

Μου φτιάχνεις τη διάθεση:D μακάρι να πέσεις μέσα και σε μένα!

Να αρχίσετε να μου λέτε ημερομηνίες γιατί η λίστα είναι σαν εγκαταλελειμμένη!

Ο δικός μου άρχισε πάλι την θεραπεία του γιατρού και εγώ συνεχίζω με ινοφερτ κ με κάτι άλλα φυτικά αλλά ομολογώ ότι κουράστηκα...


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μου φτιάχνεις τη διάθεση:D μακάρι να πέσεις μέσα και σε μένα!

Να αρχίσετε να μου λέτε ημερομηνίες γιατί η λίστα είναι σαν εγκαταλελειμμένη!

Ο δικός μου άρχισε πάλι την θεραπεία του γιατρού και εγώ συνεχίζω με ινοφερτ κ με κάτι άλλα φυτικά αλλά ομολογώ ότι κουράστηκα...

μακαρι να πεσω κι εδω μεσα!!!5/5 μεχρι στιγμης!!!

(μετα θα το κανω επάγγελμα)

λογικά περιμένω πάλι καπου 16/8

Link to comment
Share on other sites

ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ

Μελλοντικές μανούλες 2013

1.ευη@ (16/8 ) Νέος κύκλος...νέα αρχή!

2.natasoula81 (?/8 )Θέλουμε μωράκι σύντομα!!!

3.Μαρίτσα10 (19/8 )Υπομονή και επιμονή!!!:confused:

4.joannako ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!:D

2055330lb2iynm2pc.gif

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ

1.ath_gal1 Αγοράκι ή κοριτσάκι????να πέφτουν τα στοιχήματα

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1473064l8tq7q16ox.gif 2333437m614nuhk5l.gif 1971549jfa8zs7lv5.gif


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να πεσω κι εδω μεσα!!!5/5 μεχρι στιγμης!!!

(μετα θα το κανω επάγγελμα)

λογικά περιμένω πάλι καπου 16/8

θα το παλέψω με τα φάρμακα κ με τα τεστ ωορρηξίας για μεγαλώσεις το σκορ 6/6;)


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...