Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

Πωλούνται PDA GPS Mio P560 + GInius Driver DeLuxe Edition


Recommended Posts

Όλα τα προϊόντα είναι ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ στις συσκευασίες τους!

150?

Θεσσαλονίκη

Η συσκευή Mio P560 είναι μία ολοκληρωμένη συσκευή PDA με την πλέον σύγχρονη δορυφορική πλοήγηση. Εξοπλισμένη με Windows Mobile 6.0 και Office Mobile, ενσωματωμένη μονάδα GPS, ασύρματο LAN και Bluetooth, καθώς και οθόνη 3,5 ιντσών, η συσκευή P560 είναι μία συσκευή πολλαπλών εφαρμογών που στην πράξη μπορεί να κάνει τα πάντα.[/i]

Συμπεριλαμβάνονται:

Βάση Στήριξης Αυτοκινήτου

Φορτιστής Ρεύματος

Φορτιστής Αυτοκινήτου

Καλώδιο USB

Γραφίδα

Θήκη Μεταφοράς

Πολλές πρόσθετες Εφαρμογές και Παιχνίδια σε ξεχωριστό CD!

Επιπλέον συμπεριλαμβάνεται πλήρες και αυθεντικό πρόγραμμα πλοήγησης σε ξεχωριστή κάρτα SD με οδηγίες χρήσης και δωρεάν αναβάθμιση (GInius Driver DeLuxe Edition) αξίας 70 Ευρώ.

To Ginius driver δημιουργήθηκε ειδικά για τις ανάγκες του έλληνα οδηγού.

Είναι αποτέλεσμα συνεργασίας της Geo Intelligence (GI), με τη Mireo και την παγκοσμίως πρωτοπόρο εταιρεία ψηφιακών χαρτών TeleAtlas.

Απευθύνεται σε όσους αναζητούν ένα ευφυές και εύχρηστο σύστημα πλοήγησης που δεν θα τους εγκαταλείψει ποτέ.

Το πακέτο DeLuxe Edition περιλαμβάνει χάρτες ΕΛΛΑΔΑΣ αλλά και:

ΔΥΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠΗ

Ανδόρα / Αυστρία / Βατικανό / Βέλγιο / Γερμανία / Γαλλία / Γιβραλτάρ / Δανία / Ελβετία / Ηνωμένο Βασίλειο / Ιρλανδία / Ιταλία / Ισπανία / Πορτογαλία / Ολλανδία / Λουξεμβούργο / Λιχτεστάϊν / Μάλτα / Μονακό / Νορβηγία / Σαν Μαρίνο / Σουηδία / Φιλανδία

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΕΥΡΩΠΗ

Αλβανία / Βοσνία Ερζεγοβίνη / Βουλγαρία / Ρουμανία / Ουγγαρία / Ουκρανία / Κροατία / Λετονία / Εσθονία / Λευκορωσία / Λιθουανία / Μαυροβούνιο / Μολδαβία / Τσεχία / Σλοβακία / Σλοβενία/ Πολωνία / Π.Γ.Δ.Μ / Ρωσία (Ευρώπης) / Σερβία / Τουρκία

ei05e0.jpg2rgfhg5.jpg1qk1n7.jpgv7qjdj.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...