Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ήρθε το Αστρομομεντακι μας!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Moμεντάκι μου γλυκό ήρθε λοιπόν η ώρα που ακούσαμε το πολυπόθητο εδώ και χρόνια νέο!...

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου, μέσα από την καρδιά μου, να σας κάνει τους πιο ευτυχισμένους γονείς!!!...


I84Cp3.png

Link to comment
Share on other sites

μομεντακι μου να σου ευχηθω και απο δω να σου ζησει! να ειναι καλοτυχος,γερος, ευτυχισμενος στη ζωη του. οσο απο αγαπη ειμαι σιγουρη οτι εχει ηδη μπολικη!!!!!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

ΑΣΤΡΟΜΟΜΕΝΤΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ.

Να σας ζήσει Μομεντούλα , να είναι πάντα γερός και τυχερός στην ζωή του και εσείς ευτυχισμένοι γονείς να τον καμαρώνετε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό να σου ζήσει!!Δεν ξέρεις πόσο συγκινημένη είμαι..Να μου είσαι πάντα καλά και τόσο ευτυχισμένη όσο φαντάζομαι είσαι σήμερα!!!Σ'αγαπώ πολύ!

Νικόλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μομεντακι μου γλυκο.να σας ζησει το αστρομομεντακι σας.ναναι γερος κια καλοτυχος στην ζωη του.θαναι σιγουρα πολυ ευτυχισμενος γιατι εχει δυο γονεις υπεροχους που το λατρευουν.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

Μομεντακι μου να σας ζήσει ο γιοκας σας να ειναι παντα γερος καλοτυχος και ευτυχισμένος στη ζωή του! Επιτέλους το όνειρο πηρε σάρκα και οστά ηρεμήσε και απόλαυσε το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας, σου αξίζει πραγματικά και θα γίνεις μια υπεροχη μανουλα!!!! Να σας ζήσει και παλι !!!!


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγάλο καλωσόρισμα στο μικρότερο μέλος της οικογένειάς σας .....και της παρέας μας!!!!

Μομεντάκι μου, να σας ζήσει ο μπέμπης να είναι γερός και τυχερός στη ζωή του, κάθε μέρα που ξημερώνει με το παιδάκι σας να είναι γεμάτη χαρά και ευτυχία!!

.....τώρα θα βρείτε καινούριο νόημα στον όρο ''νυχτερινή ζωή''


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς ήλθες αστρομομεντάκι!

Να ξέρεις ότι έχεις μια εξαίσια μαμά!!!Να την ξεκουράζεις στις δουλειές :rolleyes:!!!

Κάθε ευτυχία εύχομαι από την καρδιά μου το αξίζετε όσο τπτ άλλο:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Μομεντακι μου μερα Γιαννιου επελεξε να ερθει στον κοσμο μας το αγγελουδι σου!!!!!!!!!! Να ειναι παντα κοντα του Ο ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ!!!!!!!!!!! Να ειναι γερος και παντα να χαμογελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο σαραντισμο σε σενα κοριτσακι μου, με το καλο να επιστρεψετε στο σπιτακι σας!!!!!!!!

Ζησε το ονειρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


as1cJRN0g410000MzAwNDlkfDAwNzMwNWR8T3VyIGxpdHRsZSBmYWlyeSBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

χρωματακι μου να σου ζησει το αστρομομεντακι σου που τοσο αγωνιστηκες να αοκτησεις,να αγγιξεις τ ονειρο και τελικα ηρθε για να σας τρελανει.καλο σαραντισμο και περιμενουμε με αγωνια γλαφυρες περιγραφεςςςς


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...