Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ήρθε το Αστρομομεντακι μας!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μομεντούλα μου να σου ζήσει ο γιόκας σου!!!Να είναι γερός και δυνατός και πάντα ευτυχισμένος!!!! και εσύ γλυκειά μανούλα να είσαι καλά και να δυνατή να τον μεγαλώσεις!!!!

Πολλές ευχές και στον τρισευτυχισμένο μπαμπάκο σας που πρέπει να πάρει απόφαση τώρα πως η μαμά μομεντούλα έχει αποκτήσει ένα νέο "ερωτα"!!!

Καλό σαραντισμό λοιπόν με πολλές πολλές αντοχές!!!

φιλακια πολλααααααααα!!!!


Ήρθες, είσαι το πρώτο μου πρωί, κοντά μου ήρθες

στιγμή που ήταν μαγική Θεού το δώρο στο είναι μου, εσύ

f13Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νέα μου μανούλα.... συγχαρητήρια για τον νέο σου ρόλο σε αυτή τη ζωή! Έναν ρόλο για τον οποίο κοπιάσατε πολύ εσύ και ο αντρούλης σου και που είναι πλέον εφόρου ζωής! Να τον απολαύσετε!!!!

Όσο για τον μικρούλη... του εύχομαι ότι εύχομαι για τα δικά μου παιδιά, για όλα τα παιδιά: να είναι γερός, ευτυχισμένος, καλότυχος και να έχει μια υπέροχη ζωή!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Μομεντάκι μου

θυμάσαι που πάντα πίστευα ότι εσένα θα σου έρθει το μωράκι φυσιολογικά;;;;;;;;;

να που έγινε πραγματικότητα και τώρα κρατάς αγκαλιά τον γιόκα σου!

να σας ζήσει κοριτσάκι μου! να ναι γερό, τυχερό , ολοφώτιστο στη ζωούλα του!!!!!!!!!

τα καλύτερα έρχονται........!!!!

καλό σαραντισμό!!!!!!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

87.gif

Μαέστρο μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!! Πριν λίγο ενημερώθηκα από ένα κοριτσάκι ότι γέννησες!!!!!!!!!!!:D:D Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!:D:D:D σνιφ....σνιφ.....:P Ήρθε το ντουετάκι για να φτιάξουμε επιτέλους το γκρουπάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!:D Να είσαστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι όπως την πρώτη στιγμή που αντικρύσατε το θαυματάκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p

Ήρθε σαν όνειρο...και ναι τώρα τον έχεις στην αγκαλιά σου!!!!!!:P:D:p

Πόσο μα ΠΟΣΟ χαίρομαι για σένααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό σαραντισμό και με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας οι-κο-γε-νει-α-κώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p

Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ηρθες αστρομομεντακι μας και ολο το καφε εχει παρτυ και κλαιει απο χαρα!Να εισαι χαρουμενο γερο και ευτυχισμενο! Μομεντομανουλα και Μομεντομπαμπουλη ζηστε το ονειρο!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα τα μαθα!!! εχω κατασυγκινηθει αγαπη μου!!! Να εισαι παντα ευτυχισμενη και γεματιη οπως αυτες τις μερες! Να ζησει το αστρομομεντακι μας να ειναι καλοτυχο υγιες και να σας γεμιζει χαμογελα!!!!!!!!!!!


Παναγία μου σε ευχαριστούμε!

EsnLp2.png

PmLSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουαου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μολις ειδα αυτα τα υπεροχα πραγματικα νεα!!

Να σας ζησει Μομεντακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευλογημενο ,τυχερο και παντοτε γερο να ειναι το μωρακι σας !και εσεις να ειστε καλα ,αγαπημενοι και να χαρειτε καθε λεπτο της ανατροφης του!!

το αξιζετε πραγματικα!!

καλο σαραντισμο!:D


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά δεν θα μπορούσα να λείπω εγώ από εδώ... Μομεντάκι μου γλυκό δεν ξέρω τι να σου πρωτοευχηθώ!

Ναι, ζεις ένα όνειρο τώρα με μπλε, σιελ και γαλάζιες αποχρώσεις..

Ναι, είσαι μανούλα τώρα γεμάτη από αγάπη, ευτυχία και γαλήνη..

Ήρθε το αστρομομεντάκι μας να δώσει άλλο νόημα στη ζωή σας.

Να είναι γερός, ευτυχισμένος, καλότυχος και να σκορπάει μόνο χαμόγελα και αγάπη τριγύρω του.

Σ' αγαπώ πολύ να το ξέρεις!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου γλυκο , να σου ζησει ο μπεμπακος σου !!!

Να ειναι παντα γερος , δυνατος και εσυ με τον μομεντο σου τοσο χαρουμενοι και ευτυχισμενοι οσο εισαστε τωρα !!!

Καλο Σαραντισμο να εχεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Aστρομομεντακι,καλωσηρθες!!!Να εισαι γερος ,καλοτυχος και παντα ευτυχισμενος!!!!Να σε χαιρεται η μανουλα και ο μπαμπακας σου!!!!!!

Μομεντακι μου ζησε το ονειρο!!!!!ΕΓΙΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!Καλη λοχεια και καλη προσαρμογη στην καινουρια υπεροχη ζωη που μολις αρχισε!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...