Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλημερα.ειστε καλα?

ηθελα να ρωτησω κατι.

το χτεσινο μου μηνυμα

εχει διαγραφει?φαινεται?

ας μου πει καποια..

Εαν γνωριζει καποια κοπελα

ενα καλο δικηγορο που

να ασχολειται με θεματα

του στρατου ας μου στειλει

ενα πμ.σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα.ειστε καλα?

ηθελα να ρωτησω κατι.

το χτεσινο μου μηνυμα

εχει διαγραφει?φαινεται?

ας μου πει καποια..

Εαν γνωριζει καποια κοπελα

ενα καλο δικηγορο που

να ασχολειται με θεματα

του στρατου ας μου στειλει

ενα πμ.σας ευχαριστω πολυ.

Δεσι μου φαινεται το μηνυμα μια χαρα....

Ελπιζω να βγαλετε ακρη συντομα και να δικαιωθειτε με εναν καλο δικηγορο..

Δεν γνωριζω καποιον 'η κατι σχετικο για να σε βοηθησω.

Ψαξε και στο ιντερνετ μηπως μπορεσεις να βρεις κατι.


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

μακαρι αλλα εγω δεν ειμαι και αισιοδοξη...:roll:

Εγω θελω να ειμαι αισιοδοξη οτι δεν θα κοψουν αλλα!!

Αλλωστε αυτα τα ανδρομικα για 3 μηνες ειπανε οτι θα ειναι.περασανε οι 3 μηνες.

Για μειωση στον μισθο πιστευω ολο και κατι θα κοψουν αλλα οχι και τοσα λεφτα οπως μεχρι τωρα!!!

Τι να πω???Θα δειξει....

Ας μην λεω και πολλα πολλα...κανεις δεν ξερει τι θα γινει στην πραγματικοτητα...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες σας.

Πεννυ μου περαστικα στο μικρουλη σου.

Δεσι μου τι να πω υπαρχει πολυ γαιδουρια στον κοσμο, αλλα οτι και αν χρειστει να κανετε να το κανετε μη τους αφησετε ετσι ειδικα τωρα που φαιροντε ετσι οι απαραδεκτοι ειναι και εκπαιδευτικοι και υποτιθεται πανω απ ολα ανθρωποι............

Λενακη μου τι κανεις?

Και εμας μας κοψανε αλλα εχασα τον υπολογισμο πια μαλλον 200 ευρω αυτο το μηνα και ευχομαι και ελπιζω να μη κοψουν αλλο μηνα μας εχουν γονατισει.....


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

pontikaki μου σε ευχαριστω πολυ.

ειναι απαραδεκτοι,αλλα δεν ειναι εκπαιδευτικοι.

δεν εχω πραγματικα κατι με τους εποπ αλλα..ειναι εποπ που προσεχουν τα παιδια μας...

θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι επικοινωνησα με τον Συνηγορο του Πολιτη του Παιδιου και μου εδωσαν πολυτιμες κατευθυνσεις και επικοινωνησα και με δικηγορο και θα κινηθω αναλογως.για ολα υπαρχει λυση.

οι ανευθυνοτητα και το ψεμα πρεπει επιτελους να σταματησει.

(λυπαμαι για αλλη μια φορα που ακουγομαι αποτομη,σκληρη..)

εχω χασει εδω και πολλες μερες τον υπνο μου,καιρος να τον χασουν και αλλοι..

ευχομαι ολα τα παιδακια να ειναι καλα και να περνανε καλα. :)

Καλημερα σε ολες σας.

Πεννυ μου περαστικα στο μικρουλη σου.

Δεσι μου τι να πω υπαρχει πολυ γαιδουρια στον κοσμο, αλλα οτι και αν χρειστει να κανετε να το κανετε μη τους αφησετε ετσι ειδικα τωρα που φαιροντε ετσι οι απαραδεκτοι ειναι και εκπαιδευτικοι και υποτιθεται πανω απ ολα ανθρωποι............

Λενακη μου τι κανεις?

Και εμας μας κοψανε αλλα εχασα τον υπολογισμο πια μαλλον 200 ευρω αυτο το μηνα και ευχομαι και ελπιζω να μη κοψουν αλλο μηνα μας εχουν γονατισει.....

Link to comment
Share on other sites

δεσι, καλά έκανες κι κινείσε νομικά, μη το αφήσεις έτσι. Μήπως φταίει το γεγονός ότι οι "υπεύθυνοι" του σταθμού δεν είναι καν εκπαιδευμένοι!

Με εξοργήζει το γεγονός που κάνουν σαν να μην έγινε τίποτα, ντροπή τους.

Επίσης, λυπάμαι για τον παππού σου.

penny_tol περαστικούλια σας.

Όπως είπε κι το pontikaki πράγματι χάσαμε πλέον τον λογαριασμό με τόσες περικοπές.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Δεσι μου δεν εχει σχεση που ειναι εποπ και εγω που δουλεψα 1 χρ σε παιδικο σταθμο και μαλιστα κρατικο εχω τελειωσει τεχνικο λυκειο και ολες οι αλλες δασκαλες ητανε ΠΕ. Αλλα ημουνα πολυ υπευθυνη και προσεχα πολυ, το θεμα ειναι οτι δεν ειναι εκπαιδευτικοι αυτο και αν ειναι απαραδεκτο μα καλα σε τετοιες ειδικοτητες υποτιθεται οτι περνουν ατομα με πτυχιο ελεος. Αλλο ενα στοιχειο υπερ σου. ;)


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κουκλες μου...

ΔΕΣΙ μου ευχομαι να δικαιωθειτε κουκλα μου,κ δεν εισαι ουτε αποτομη ουτε σκληρη,εισαι μια μαμα που ζητας το δικιο σου για το κακο που συνεβει με θυμα το παιδακι σου!!!

Ποντικακι μου????Τι κανεις εσυ κουκλιτσα μου???Οι κορες???

Αντε περναει ο καιρος και για εσενα..σε λιγο καιρο θα ειστε μια ευτυχισμενη πενταμελης οικογενεια!!!

Οσο για τις περικοπες τι να πω ρε παιδια.....

Ας ελπισουμε να ειναι τα τελευταια...

Αληθεια με το δωρο των Χριστουγεννων τι θα γινει???

Εχουμε ελπιδες να το παρουμε εστω για μια τελευταια φορα πριν βγει το 2011,γνωριζει καποια κατι??


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?ελειψα αρκετες μερες ειχα παει στους γονεις :P:p:p:pπερασαμε ωραια,ειδαμε γνωστους πολυ καλα, ΔΕΣΙ εχεις απολυτο δικιο καλα κανεις,συληπιτιρια και για τον παππου σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...