Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Κοριτσια Καλη χρονια σε ολες μας και στις οικογενειες μας. Ας αλλαξει το γουρι με τη νεα χρονια οχι πολυ αλλα ισα ισα να παρουμε μια ανασα!!! Υγεια πανω απ ολα και να ειμαστε ενωμενοι με την οικογενεια μας και τους δικους μας ανθρωπους!!!

Εμεις σημερα φευγουμε θα παμε στους δικους μου για Πρωτοχρονια και θα μεινω μεχρι να γεννησω!!! Αλλα θα μπαινω να σας διαβαζω οποτε μπορω!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Διάβασα σε ένα άρθρο από έναν σύλλογο εργαζομένων περίπου το εξής:

Πολύ προβληματίστηκα τι να ευχηθώ στους φίλους για το 2012;

Να στείλω τις συνηθισμένες ευχές ή να ευχηθώ μεγαλύτερο μισθό, φθηνότερη βενζίνη; Καλύτερα σχολεία;

Να ευχηθώ: Σε ευχαριστώ για τις εγκάρδιες ευχές που μου έστειλες για το 2011 αλλά δεν έπιασαν..., γι'αυτό σε παρακαλώ φέτος στείλε μου μετρητά;

Και που να βρούμε τόσα μετρητά μιας κι του χρόνου θα πέρνουμε λιγότερα;

Γι'αυτό θα ευχηθώ:

Να μη μείνει κανείς άνεργος

Να μην ξεχνάτε...

λιγότερο καταναγκασμούς

να χαράζετε σωστή τακτική ώστε να τους πετύχετε ,κτλ

και τέλος γράφει

Να διώχνετε τα σύννεφα με την αισιοδοξία σας

γιατί τελικά η ζωή δεν είναι να περιμένεις να περάσουν οι θύελλες

είναι να μάθεις να χορεύεις στη βροχή.

Δεν είναι πολύ καλό;

Οπότε σας εύχομαι ότι καλύτερο για το 2012 ;)


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από μένα κοριτσαρες μου.ΥΓΕΊΑ κορίτσια...όλες τις ευχές του κόσμου εύχομαι...και στην φιλη μου την λενα καλή λευτεριά...σε λίγο θα έχουμε κ άλλον παιδαρο στην παρέα..φιλακια πολλά..


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη χρονια κοριτσαρες μου!!!

Υγεια και χαρα σε ολο το κοσμο.Τι κανετε?

Μπετουλα αμαν βρε κοριτσακι μου παλι αρρωστουλη το καημενο,περαστικα σας και να μην ξανα αρρωστησει κανενα παιδακι σου κουκλα μου...

Ευχαριστω κιολας για την ευχη..

Πεννου μου ευχαριστω και σενα ζουζου μου...ερχετε και μενα ο δικος μου γοης..τον περιμενωωωωωωωω!!!!!

Ποντικακι μου αργησα πολυ να σου απαντησω...ναι γεννησε η ΤΗΕΟ 4-12 αν θυμαμαι καλα...ολες γεννησανε απο το τοπικ οι πρωτοεγκυουλες,ειμαι η επομενη!

Με το καλο και στα δικα μας λοιπον...

Ιωανναααααα που εισαι εσυ????

Φιλακια πολλα-πολλα στην μπουμπουκαααα...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κουκλα μου:Pκαι με το καλο να σας ερθει ο ....γαμπρουλης μου;)!!θα ειμαστε λιγο μεγαλητερες αλλα ποιος τα κοιταζει αυτα ε???:P:pμε εναν πονο σου ευχομαι:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κουκλα μου:Pκαι με το καλο να σας ερθει ο ....γαμπρουλης μου;)!!θα ειμαστε λιγο μεγαλητερες αλλα ποιος τα κοιταζει αυτα ε???:P:pμε εναν πονο σου ευχομαι:P:p:p

Χχαχαχαχα!!!!Ολες οι υποψηφιες νυφες μας γιατι ειναι παντα εστω και λιιιιγο μεγαλυτερες μας???

Μεχρι τωρα οσες μου τον ζητανε ειναι πιο μεγαλες!!!

Σε ευχαριστω πολυ Μπετουλα μου γλυκια να εισαι καλα...

Με το καλο να ερθει το νινακι μου,και μετα συζηταμε τα περι συμπεθεριου...:D:D

Φιλακια πολλα...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


[quote=Νιόβη09;1382373

Να διώχνετε τα σύννεφα με την αισιοδοξία σας

γιατί τελικά η ζωή δεν είναι να περιμένεις να περάσουν οι θύελλες

είναι να μάθεις να χορεύεις στη βροχή. ;)

τελειο!!!


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπετυ περαστικά στην μικρούλα σου.

pontikaki και Λένα σας εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Έχω κάτι νεύρα ζήτησα άδεια για τις απόκριες για να πάμε στον μπαμπά μας κι δεν ξέρω αν θα μου δώσουν. Όλο αναποδιές μας συμβαίνουν. Έχω απογοητευτεί τελείως.

Τώρα θέλουν να κόψουν κι άλλο από τον ιδιωτικό τομέα...

Προσπαθούμε (όταν βρισκόμαστε) τόσον καιρό τώρα για δεύτερο παιδάκι κι ακόμη τίποτα...

Ο άντρας μου μου λέει συνέχεια δεν αντέχω άλλο εδώ μόνος μου...κι εγώ να του το παίζω δυνατή για να τον παρηγορώ, αλλά...

Πραγματικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.

Μέχρι κι η μικρή μου με ρώτησε τις προάλλες "μαμά μου τι έπαθες;", πολύ με στενοχώρησε που το παιδάκι μου με βλέπει έτσι, έχει κι τον μπαμπά της μακριά, τι φταίει κι αυτό το καημένο.

Αλλά δε μπορώ έχω τώρα από την Τετάρτη που η ψυχολογία μου εδν είναι καλά. Πάντα κάτι μας συμβαίνει, δεν μας φτάνει μόνο η απόσταση!

Σόρι αν σας ζάλισα αλλά κάπου ήθελα να τα πω


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Μπετυ περαστικά στην μικρούλα σου.

pontikaki και Λένα σας εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Έχω κάτι νεύρα ζήτησα άδεια για τις απόκριες για να πάμε στον μπαμπά μας κι δεν ξέρω αν θα μου δώσουν. Όλο αναποδιές μας συμβαίνουν. Έχω απογοητευτεί τελείως.

Τώρα θέλουν να κόψουν κι άλλο από τον ιδιωτικό τομέα...

Προσπαθούμε (όταν βρισκόμαστε) τόσον καιρό τώρα για δεύτερο παιδάκι κι ακόμη τίποτα...

Ο άντρας μου μου λέει συνέχεια δεν αντέχω άλλο εδώ μόνος μου...κι εγώ να του το παίζω δυνατή για να τον παρηγορώ, αλλά...

Πραγματικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ.

Μέχρι κι η μικρή μου με ρώτησε τις προάλλες "μαμά μου τι έπαθες;", πολύ με στενοχώρησε που το παιδάκι μου με βλέπει έτσι, έχει κι τον μπαμπά της μακριά, τι φταίει κι αυτό το καημένο.

Αλλά δε μπορώ έχω τώρα από την Τετάρτη που η ψυχολογία μου εδν είναι καλά. Πάντα κάτι μας συμβαίνει, δεν μας φτάνει μόνο η απόσταση!

Σόρι αν σας ζάλισα αλλά κάπου ήθελα να τα πω

Πες οσα θες με την ησυχια σου... ας παρει ο αντρας σου αδεια αν δεν γινετε εσυ.Θα σας κανει καλο

Απο τον ιδιωτικο ειπαν οτι θα κοψουν τα δωρα απ'οτι διαβασα και απο τους αντρες μας θα κοψουν και αλλα αστα να πανε θα δουλευουμε δυο για να βγαλουμε το μισθο που επερνε καποτε ο ενας.Τραγικοοο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...