Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

δεσι, καλά έκανες κι κινείσε νομικά, μη το αφήσεις έτσι. Μήπως φταίει το γεγονός ότι οι "υπεύθυνοι" του σταθμού δεν είναι καν εκπαιδευμένοι!

Με εξοργήζει το γεγονός που κάνουν σαν να μην έγινε τίποτα, ντροπή τους.

Επίσης, λυπάμαι για τον παππού σου.

penny_tol περαστικούλια σας.

Όπως είπε κι το pontikaki πράγματι χάσαμε πλέον τον λογαριασμό με τόσες περικοπές.

σε ευχαριστω,να εισαι καλα.

σαν μην εγινε πραγματικα ΤΙΠΟΤΑ...

η απολυτη σιωπη...

τι να πω κοριτσια?μονο ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ!!!!

ξανα λεω δεν εχω κατι με τους εποπ

εχουμε πολλους φιλους εποπ.

το θεμα ειναι οτι,θα επρεπε να ειναι

στους παιδικους σταθμους?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλό μήνα....

Δέσι εύχομαι όλα να πάνε καλά. Πως περνάς στην Κω? Έχω ζήσει 3 καλοκαίρια και μου άρεσε τρελά. Για χειμώνα δεν ξέρω. Όταν πήγαινα να δω τον τότε φίλο μου (νυν σύζυγο) ήταν μόνο τριήμερα και ήταν τέλεια!


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! σημερα ειχαμε μια υπεροχη μερα και καναμε βολτιτσα στη λιακαδα με τα παιδια! γυρισαν κουρασμενα και περιμενα οτι θα κοιμοντουσαν. ζητησαν να κοιμηθουν μαζι και τα αφησα....σιγα μην κοιμηθηκαν!!!!! ειναι απο το πρωι στις 7 ξυπνια και χοροπηδανε, απορω δηλαδη πως αντεχουν? ο αντρας μου εφυγε γιατι εχει υπηρεσια οποτε θα περασω μονη το βραδυ....ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΛΟΙΠΟΝ!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και χρονια πολλα σε οσες και οσους γιορταζουν!!!!!!!!!!!

σημερα εχουμε αργια στην Κω,αλλα ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια :(

οποτε πηγαμε μια βολτα και τον ειδαμε.

εδω καλα ειναι...πολυ πολυ ησυχα τον χειμωνα...οικογενειακα...

ενταξει πολλες φορες θα ηθελα να μπορουσαμε να μπουμε στο αυτοκινητο

και να παμε μια βολτα μεχρι το σπιτι μας...αλλα πολυ δυσκολο... :(

περασε ομως ο καιρος...ευχομαστε για μια μεταθεση το καλοκαιρι.

καποιοι παντως δεν αντεχουν καθολου εδω.

δεν ξερω,εγω εχω συνηθησει εδω.καλα να ειμαστε,ολοι μαζι,και απο'κει

και περα ο καιρος περναει.

να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα να ρωτησω αν δεν κανω και λαθος στην ροδο εχουμε κανα 4μηνο να παρουμε εκτος εδρας εσεις?

Εμείς μπέτυ στο κιλκίς τα περνουμε μέχρι σήμερα κάθε μήνα.λίγο καθυστερούν αλλά τα περνουμε...πωπω..σε καταλαβαίνω...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!!

πως τα πατε με το κρυο?

εδω εχει τη μερα πολυ ηλιο

και τωρα το βραδυ πολυ πολυ κρυοοοοοο.

φανταζομαι στη βορεια ελλαδα

ποσο πολυ κρυο θα εχει για να εχουμε

και εδω κρυο.τα καλοριφερ στο φουλ!!!!

να ειστε καλα!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς λιώσαμε στη βροχή, έβρεχε 3 συνεχόμενες μέρες, σταμάτησε 1 1/2 μέρα κι από σήμερα το πρωί πάλι βροχή.

Ακούσατε μήπως ότι όποιος χρωστάει ακόμη το στεγαστικό δάνειο κι το έχει πάρει από το Παρακαταθηκών θα έχει μειωμένο χαράτσι;

Κάτι άκουσε ο θείος μου στο ράδιο, αλλά μάλλον θα συμβουλευτώ δικηγόρο (μιας κι ήρθε χθες).

Μετράμε αντίστροφη μέτρηση γιατί θα έρθει ο μπαμπάς μας για Χριστούγεννα.

Το άλλο Σαββατοκύριακο θα φτιάξω μελομακάρονα (κουραμπιέδες δεν θα φτιάξω φέτος γιατί πάντα μου περίσσευαν). Εσείς φτιαξατε τα γλυκά σας;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...