Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Χχαχαχαχα!!!!Ολες οι υποψηφιες νυφες μας γιατι ειναι παντα εστω και λιιιιγο μεγαλυτερες μας???

Μεχρι τωρα οσες μου τον ζητανε ειναι πιο μεγαλες!!!

Σε ευχαριστω πολυ Μπετουλα μου γλυκια να εισαι καλα...

Με το καλο να ερθει το νινακι μου,και μετα συζηταμε τα περι συμπεθεριου...:D:D

Φιλακια πολλα...

http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/105692

διαβασε το παραπανω ...επεσα τυχαια πανω του λες να υσχιει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κορίτσια!!! Καλη χρονιά με υγεία, αγάπη, τύχη, ασφάλεια, ελπίδα και χαμόγελο!!! Δεν ξερω τι να ευχηθώ για την νεα χρονιά, η κατασταση παει απο το κακο στο χειροτερο!!! Οταν βλεπω τις φατσουλες των κοριτσιων μου απο την μια αγχωνομαι περισσότερο αλλα απο την αλλη παιρνω τεραστια δυναμη!! Θα μου πειτε τι δυναμη οταν προς το παρον οπου κι αν ρωτησα για απογευματινη δουλεια εφαγα πορτα!!Ελπιζω ομως.. τι αλλο μου μένει να κάνω!! Με το καλο να υποδεχτειτε τα νεα μπεμπακια!! Υγιή και γερα να ειναι!!!

Νιόβη μου δεν μπορω να σου πω πως σε νιώθω γιατι εμεις δεν ειμαστε μακρια με τον ανδρα μου!!Στερουμαστε πολλα, βασιζόμαστε στην βοηθεια των δικών μας σε καποια πράγματα, τουλαχιστον μεχρι να καταφερω να βρω δουλεια αλλα τουλαχιστον ειμαστε μαζι!! Κουραγιο και στους δυο σας και ειδικα σ'αυτον!! Τουλαχιστον εχεις το παιδι μαζι σου και αυτο ειναι τεραστια παρηγοριά!!! Δεν υπαρχει ενδεχόμενο να τον φέρουν πιο κοντα σας;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ (ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ ΕΥΧΕΣ..) ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΕΥΗΜΕΡΙΑ , ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ!!

Ευχομαι η νεα χρονια να φερει λιγο περισσοτερα απο την περσινη , νεες ευχαριστες εμπειριες και ευκολοτερες προσαρμογες-μετακομισεις-μεταθεσεις για ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!


E36mp3.png

Bdv6p2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα και καλη χρονια ή μαλλον ευχομαι μια ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

πολυ αισιοδοξια,υγεια και τυχη για ολες τις οικογενειες!!!!!

οσοι ειναι χωριστα ευχομαι ο νεος χρονος να τους φερει κοντα

και καθε ονειρο να γινει αληθινο!!!

ΑΓΑΠΗ,ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

με εναν πονο για τις μανουλες που περιμενουν να γεννησουν!!!

Νιοβη μου,πραγματικα κουραγιοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!

το εχουμε περασει και εμεις..την αποσταση..για πολυ καιρο...

θελει πολυ πολυ υπομονη.και ξερεις τι εκανα εγω για να ξεχναω

την αποσταση?πολυ εργασια και οποτε μπορουσα αδεια και ταξιδακι..

δεν ηταν καθολου ευκολο.μια φορα ταξιδακι εγω,μια φορα αυτος..

δεν ειχα τοτε και το παιδι και ετσι η δουλεια βοηθουσε καπως..

μετα στο σπιτι ηταν λιγο δυσκολο...αλλα περασε ο καιρος.

να σκεφτεσαι παντα το παιδακι σου και τον ελευθερο χρονο σου να κανετε πολυ πολυ παρεα!!!!!σε χρειαζεται η μικρη σου,θα θελει να σε βλεπει αισιοδοξη για να μην στεναχωριεται και αυτη.στα γραφω ολα πολυ φιλικα και χωρις να σε ξερω,αλλα σε νιωθω..ελπιζω να μην με παρεξηγησες και ευχομαι πολυ συντομα να παρει μεταθεση ο μπαμπας σας κοντα σας!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΕ....ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ SKYPE ΤΩΡΑ!!!!!!! :)

...και εμεις αυτες τις μερες ειμαστε χωριστα απο τον μπαμπα μας :(

αλλα που θα παει θα περασουν οι μερες!!!!!!!!!!!!! :)

δυστυχως ειχε υπηρεσια παραμονη πρωτοχρονιας και ετσι εφυγε,και σε λιγες

μερες φευγει για μια βδομαδα βραχονησιδα οποτε εμεις μειναμε Κρητη...

το καλο ειναι οτι ειμαι με τους γονεις μου και ο μικρος εχει παρεα...

συγνωμη εαν σας ζαλισα κοριτσια..

apricot εαν θυμαμαι καλα εισαι Χανια?

εαν θελεις και μπορεις μπορουμε να γνωριστουμε

και απο κοντα τωρα που ειμαι Κρητη.θα χαρω πολυ.

:)

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

mariamg δεν ξέρω αν θα μετατεθούν γιατί κάτι ακούγετε ότι λόγω κρίσης μπορεί να μη γίνουν μεταθέσεις, κι αν γίνουν θα έρθει εδώ; Για να δούμε τι μας επιφυλάσσει το 2012.

Μακάρι να βρεις μια δουλίτσα, αλλά όντως είναι πολύ δύσκολα αυτήν την εποχή. Ευτυχώς που έχεις τους δικούς σας κι σε βοηθάνε.

δέσι μου, δεν σε παρεξηγώ. Έχεις δίκιο απλά κάποιες φορές μου την δίνει.

Δουλεύω πολλές ώρες (πάει κι εκτός ωραρίου) (φυσικά χωρίς εξτρά ρευστό) κι νιώθω κι γι'αυτό τύψεις γιατί λείπω πολλές ώρες κι λείπει κι ο μπαμπάς της. Με το που γυρνάω από τη δουλειά είμαι συνέχεια μαζί της.

Θα περάσουν οι μέρες γρήγορα μιας κι έχεις τους δικούς σου μαζί σας.

Φιλάκια μόλις ξύπνησε η μικρή, να την δω λίγο γιατί πρέπει να φύγω πάλι σε καμιά ωρίτσα.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια,μην ανχωνεσαι κανεις κακο στον εαυτο σου πρωτα και μετα βγαινει και στο μωρο...κουραγιο θα περασει ο καιρος...καλο απογευμα:D:D

Link to comment
Share on other sites

την γνώμη σας...

τον μικρό τον παρακολουθεί παιδίατρος συμβεβλημένη με το στρατό. Καλή στη δουλεία της αλλά ηρωνική με τους γονείς.

Είναι να κάνουμε το εμβόλιο MMR & MANTOU μαζί (14,5 μηνών). Μετά απο ψάξιμο εδώ αποφάσισα να το καθυστερήσω χωρίς όμως να μας παρακολουθεί ομοιοπαθητικός παιδίατρος. Τι να κάνω? Έχουμε να πάμε στην παιδίατρο 2 μήνες. Να πάμε και της πω για την άρνησή μου στα συγκέκριμένα εμβόλια? Σίγουρα θα μάς κράξει ή θα μας την πεί και φοβάμαι.

Η επόμενη δόση pentavac είναι τον Μάιο, να πάω τότε?

Τι λέτε?


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια πεστης στα ισια οτι το σκεφτεσαι,και αν πει κατι βαλτη στην θεση της ως γνωστον ο πελατης εχει παντα δικιο;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!!!!!!

ευχομαι να ειστε ολες καλα.εδω εχουμε 5βαθμους,πολυ

πολυ κρυο και περιεργο για Κρητη που συνηθως δεν

πιανει τοσο κρυο...

μηπως εχει ακουσει καποια κατι για τις μεταθεσεις?

εαν υπαρχει κατι νεοτερο ας μας ενημερωσει...θα ηταν

πολυ καλο...σας ευχαριστω. :)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια Κιλκις εχει -8 τα βραδια και την ημερα -2 εως 0.. σημερα ευτυχως ειναι λιγο καλυτερα ζεστανε ελαχιστα

Μεταθεσεις;; απο τωρα;; Ιουλιο υπολογισε κατα την αποψη μου οπως τα δυο τελευταια χρονια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...