Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

να σας ζησουν τα μωρακια σας,να εχουν τυχη και υγεια!!!!!!!

ειστε ολες καλα?εμεις γυρισαμε χτες και απο χτες εγω και ο μικρος

ειμαστε μπουκωμενοι φουλ...ελπιζω να το περασουμε ελαφρα

γιατι ακουω για κατι 40 πυρετο που κραταει πολλες μερες.

δεν μας θελει το κλιμα στην Κω...αντε να δουμε τι θα γινει και

με τις μεταθεσεις..θα φυγουμε?

εδω εχουμε ηλιο με δοντια...πολυ κρυοοοοο....το καλοριφερ αναβει

και ειναι σαν να μην αναβει...και κλεινω και ολες τις πορτες...

ευτυχως που περασαμε τον χειμωνα στους δικους μου.

εχει πολυ υγρασια εδω στην Κω..ακομη και με τον ηλιο.

φιλια!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας κοριτσια!! Να ειναι παντα γερα, τυχερά και ευτυχισμένα!!! Εύχομαι οτι καλυτερο!!! Εμεις ειμαστε αρρωστοι οικογενειακως!! Πηγαμε να κανουμε εμβολιο την Δευτερα και κολλησαμε ιωση!! Η μεγάλη εχει λιωσει απο τον πυρετο, σημερα επεσε λιγάκι!! Χτυπαγαμε 40,7 παραμιλουσε και αναστεναζε πονεμένα ολη την ωρα η καρδουλα μου!! Η μια αρρωστη, η αλλη βγαζει δοντακια.. τι να πω.. Τι κανετε εσεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γιόρταζε το καφέ μας στις 8 Μαρτίου "Γυναίκες ...."

Αυτές οι ιώσεις πότε σταματάνε επιτέλους ?!?!

Δεν βρίσκω άκρη με ένα θέμα "το πειράζουμε το πουλάκι των αγοριών η όχι?" 50-50 μου φαίνεται είναι, εσείς τι ξέρετε? Εγώ τώρα το έμαθα που ο μικρός είναι 16 μηνών (κάλιο αργά παρά ποτε)


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιόρταζε το καφέ μας στις 8 Μαρτίου "Γυναίκες ...."

Αυτές οι ιώσεις πότε σταματάνε επιτέλους ?!?!

Δεν βρίσκω άκρη με ένα θέμα "το πειράζουμε το πουλάκι των αγοριών η όχι?" 50-50 μου φαίνεται είναι, εσείς τι ξέρετε? Εγώ τώρα το έμαθα που ο μικρός είναι 16 μηνών (κάλιο αργά παρά ποτε)

Καλημέρα σας!

Εμένα ο γιατρός στον πρώτο μου γιο, μου είχα πει ότι πρέπει να "το παίζουμε" ελαφρά για να κατέβει σιγά σιγά. Τώρα στο δεύτερο που άλλαξα αναγκαστικά θα πάω την άλλη βδομάδα για πρώτη φορά και περιμένω να μου πει. Είναι θέμα γιατρού απ' ότι κατάλαβα που είχα ρωτήσει.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

ειστε καλα?

εμεις εχουμε κλειστει μεσα...βρεχει..συννεφια..κρυο..

δεν λεει να ανοιξει ο καιρος,να βγουμε καμια βολτα..

εχει σκασει ο μικρος μεσα.μονο στο φουρνο και σουπερ μαρκετ παμε.. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν βρίσκω άκρη με ένα θέμα "το πειράζουμε το πουλάκι των αγοριών η όχι?" 50-50 μου φαίνεται είναι, εσείς τι ξέρετε? Εγώ τώρα το έμαθα που ο μικρός είναι 16 μηνών (κάλιο αργά παρά ποτε)

Εμενα η παιδιατρος στην κλινικη που γεννησα απο την αρχη μου ειπε οχι.

το ιδιο και αυτη που πηγαινουμε τωρα.

καθε φορα που πηγαινουμε το κανει αυτη...

Δεν εχω ασχοληθει καθολου εγω και επειδη φοβαμαι και επειδη δεν βρισκω λογο να το κανω εγω εφοσον το κανει η παιδιατρος μας καθε μηνα που ξερει.

Ειναι αναλογως τους παιδιατρους καιτην κριση του καθε γονεα.Αλλοι το κανουν καθε μερα μονη τους αλλοι μια στο τοσο και αλλοι ποτε μονο ο γιατρος..


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας κοριτσια!! Να ειναι παντα γερα, τυχερά και ευτυχισμένα!!! Εύχομαι οτι καλυτερο!!!QUOTE]

Μαρακι μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες κουκλα μου να εισαι και συ παντα καλα με τα ζουζουνακια σου και να τις χαιρεσαι!!!!

Μακια...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω δυο αγορια ξερω οτι μεχρι 8μηνων εμεις δεν πειραζουμε τιποτα

μετα ο γιατρος θα σας πει οτι πρεπει στο μπανακι να το κατεβαζετε για να το πλενετε αι για να μην παθει φιμωση

δεν ειναι τιποτα μην ανχωνεστε τωρα που ο μεγαλος μου ειναι 3,5 χρονων στο μπανακι το κανει μονος του

αχ και εγω οταν το εμαθα οτι το πρωτο μου ηταν αγορι αυτο το ανχος ειχα αλλα δεν ειναι τιποτα

Link to comment
Share on other sites

GLAM μου καταρχας να χαιρεσαι τα παιδακια σου γλυκια μου...

Και γω πιστευω οτι δεν ειναι κ τιποτα σπουδαιο προφανως.Μεχρι να το κανεις μια φορα ειναι,οπως ολα.

Εγω αναρωτιομουν πως θα το κανω μπανιο πως θα του κανω τον αφαλο πως θα του ξεβουλωνω την μυτη αλλα ολα τα εκανα.Και μονη μου παρακαλω.Δεν ηθελα βοηθεια για να μαθαινω μονη μου να τα κανω.και τα εκανα μια χαρα.Το μπανιο μαζι με τον αντρα μου ομως.

Τεσπα..

Τι κανετε κοριτσακια ?

Εμεις χαιρομαστε που ανοιγει ο καιρος και αρχισε να ανεβαινει η θερμοκρασια.Και χθες και σημερα τον εβγαλα βολτα τον μπεμπακο μου και το καταχαρηκα!Πηρε κ αερα φρεσκο το πουλακι μου το γλυκο...

Χαιρομαι να παιρνω το καροτσι μας και να βολταρουμε...καιρος να περπατησω και γω λιγο και να χασω και τα 2 κιλα που μου μπαστακωθηκανε απο την εγκυμοσυνη κ δεν λενε να φυγουν.

Σας φιλω...καλα να περνατε...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας

Υπέροχη μέρα και εμείς μέσα. Ένα μήνα άρρωστοι. Ντεπόν πρώτη φορά (16 μηνών), αντιβίωση 10 μέρες μετά και μόλις τελείωσε η αντιβίωση ξανακόλησε ίωση την επόμενη μέρα. Μου έγραψε μια άλλη αντιβίωση σε περίπτωση που έχει πυρετό ή τσιμπλα. Έχει κόκκινα αυτάκια και είναι στο τσακ να ξαναπάρει... έχω φρικάρει!!! Σε 3 βδομάδες 3 φορές στον παιδίατρο.

Άντε να μπει το καλοκαιράκι... βαρέθηκα τις ιώσεις ... και που να πάμε παιδικό


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα! Επιτέλους ο καιρός αρχίζει να φτιάχνει και είναι ώρα για βόλτες. Περιμένω σε τρεις μέρες που θα σαραντίσει και ο δεύτερος να ξεκινήσουμε τις βολτουλες. Ερώτηση: ενημερωθήκατε καθόλου για μεταθέσεις; Σας είπαν τίποτα οι σύζυγοι;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

ολες (ή σχεδον ολες) την ιδια απορια εχουμε..με τις μεταθεσεις.

τι ειναι παλι αυτο το φετινο?ποτε θα βγουν?που θα παμε αραγε?

αν καποια εχει ακουσει κατι ας μας πει και εμας...

εχω αγχωθει παρα πολυ..δεν ξερω τι θα κανω με την δουλεια

μου που ανοιγει τον Μαιο..να παω?να παω αλλα να τους πω οτι

σε 2μηνες περιπου θα σταματησω?το βρισκω πολυ αντιεπαγγελματικο..

αφου ειναι ξενοδοχειο και η φουλ σεζον ειναι ιουλιο-αυγουστο..

εσεις τι λετε?τι θα κανατε στη θεση μου?

δεν ξερω και τι θα κανω και τον μικρο μου..χαλια..πολυ αγχος.. :(

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.

ολες (ή σχεδον ολες) την ιδια απορια εχουμε..με τις μεταθεσεις.

τι ειναι παλι αυτο το φετινο?ποτε θα βγουν?που θα παμε αραγε?

αν καποια εχει ακουσει κατι ας μας πει και εμας...

εχω αγχωθει παρα πολυ..δεν ξερω τι θα κανω με την δουλεια

μου που ανοιγει τον Μαιο..να παω?να παω αλλα να τους πω οτι

σε 2μηνες περιπου θα σταματησω?το βρισκω πολυ αντιεπαγγελματικο..

αφου ειναι ξενοδοχειο και η φουλ σεζον ειναι ιουλιο-αυγουστο..

εσεις τι λετε?τι θα κανατε στη θεση μου?

δεν ξερω και τι θα κανω και τον μικρο μου..χαλια..πολυ αγχος.. :(

Αχ κουράγιο. Είναι φέτος η σειρά του να φύγει ή είναι στο περίπου με τα μόρια; Εγώ γι άυτό αγχώθηκα. Τον πήρε ένας ταγματάρχης να τον ενημερώσει ότι δεν είναι πολύ ψηλά στα μόρια κια υπάρχει περίπτωση να φύγει φέτος αλλιώς του χρόνου οπωσδήποτε. Τι να πω, και μέχρι την προηγούμενη μέρα λέγαμε ότι σίγουρα θα έμενε και φέτος Αθήνα για να μεγαλώσει λίγο και το δεύτερο παιδάκι μας. Όχι και τίποτα άλλο, αλλά αν φύγει ή Εβρο θα φτάσει ή καμιά Ρόδο, Λίμνο, πάντως όσο πιο μακρια υπάρχει. Γνώμη μου είναι ακόμα να μη κάνεις καμία δήλωση στη δουλειά σου. Περίμενε λίγο ακόμα κια θα ανακοινωθούν.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω μαρια..αχ αντε να δουμε..

μακαρι να μεινει ο μπαμπας σας και φετος

μαζι σας να μεγαλωσει το παιδακι σας.

εμεις φετος θα κλεισουμε 3χρονια εδω λογικα

πρεπει να φυγουμε..δεν ξερω..εχω αγχωθει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...