Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Angot said:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Είναι απόλυτα φυσιολογικό, οι ορμόνες δημιουργούν πολλές άκυρες σκέψεις! Και παίζει κ ρόλο το άγχος. Μην ανησυχείς, όλες τα περάσαμε. Όλα θα πάνε καλά!

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ΚΑλησπέρα. Εμείς είμαστε όλο γκρίνια σήμερα ο μικρούλης κια ο μεγάλος να τον πειράζει συνέχεια κια να τον δαγκώνει κρυφά. Τι να πω, την μια δείχνει ότι τον αγαπάει πάρα πολύ και τη άλλη τον ζηλεύει τόσο και τον χτυπάει. Θα δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα. τι μου κανετε? χρονια πολλα και χριστος ανεστη.

Μαρια μου ετσι ειναι ολα τα παιδακια εμενα δεν εχει τοσο θεμα ο γιος μου με τις διδυμες οσο με την ανηψια μου που ειναι 9 μηνων και περναει απο διπλα της την παταει την χτυπαει δεν της δινει κανενα παιχνιδι και χτυπιεται για να παρει τα δικα της.

Θελω να κοιμηθω μια ολοκληρη μερα να μη ξυπνησω ουτε για πιπι μου να μη με ενοχλησει κανεις να μη σκεφτομαι τπτ να μη δω κανενα ονειρο ζηταω πολλαααααααααααααααααααααααα?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!

ειστε καλα κοριτσια??

εμεις καλα...περιμενουμε...αντε να δουμε

ποτε θα βγουν αυτες οι μεταθεσεις...???? :)

Καλημερα και απο μενα!

Και γω περιμενω πως και πως τις μεταθεσεις αλλα να μου πουνε οτι θα παρουμε μεταθεση οχι οτι μενουμε εκει που ειμαστε................

Καλη Πρωτομαγια να εχουμε και καλανα περασουμε ολοι μας.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Πρωτομαγιά να έχουμε. Όλες περιμένουμε τις μεταθέσεις. Αχ, και εγώ πως και πως αλλά για να ακούσω ότι ο σύζυγος θα παραμείνει γιατί αλλιώς τη βάψαμε... Μου είπε σήμερα πάντως ότι από Ιούνιο θα ξέρουμε νεώτερα για μεταθέσεις. Τι να πω ένα μήνα υπομονή ακόμα και ο Θεός βοηθός μετά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα, εύχομαι να είναι ένας καλός μήνας για όλους


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλό μήνα σε όλες!

Λοιπόν σήμερα πήγαμε στον Άγιο Αντρέα. Καλά το τι κόσμο είχε δεν μπορείτε να φανταστείτε! Ήταν πάρα πολύ ωραία και νομίζω ότι θα ανοίξει κανονικά μέσα στο μήνα. Βγήκαν λέει την Δευτέρα το μεσημέρι και οι λίστες για όσους δήλωσαν να πάνε το καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Τι εστί Αγ. Ανδρέας; Και για τι λίστες μιλάς;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι τα ΚΑΥΥ της Αθήνας, που επιλέγονται για 15 ημέρες οι στρατιωτικοί για παραθερισμό.

Ανεξαρτήτως βαθμού;

Με μόρια είναι;

Πληρώνουν κάποιο συγκεκριμένο ποσό;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνουν στις μονάδες τους ποια περίοδο θέλουν να πάνε και επιλέγονται ανάλογα τα πόσα παιδιά έχουν και αν έχουν ξαναπάει. Οι θέσεις είναι στανταρ από την αρχή, τόσα σπιτάκια για αξιωματικούς του τάδε βαθμού, τόσα για υπαξιωματικούς του τάδε βαθμού κτλ. Πληρώνεις ωστόσο γύρω στα 100 ευρώ και έχει λέσχη μέσα που τρως. (πληρώνεις κανονικά).Ανάλογα που υπηρετείς πηγαίνεις και στο ανάλογο, δεν είναι μόνο της Αθήνας, υπάρχουν λέει και άλλα που είναι καλύτερα από του Άγιου Ανδρέα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνουν στις μονάδες τους ποια περίοδο θέλουν να πάνε και επιλέγονται ανάλογα τα πόσα παιδιά έχουν και αν έχουν ξαναπάει. Οι θέσεις είναι στανταρ από την αρχή, τόσα σπιτάκια για αξιωματικούς του τάδε βαθμού, τόσα για υπαξιωματικούς του τάδε βαθμού κτλ. Πληρώνεις ωστόσο γύρω στα 100 ευρώ και έχει λέσχη μέσα που τρως. (πληρώνεις κανονικά).Ανάλογα που υπηρετείς πηγαίνεις και στο ανάλογο, δεν είναι μόνο της Αθήνας, υπάρχουν λέει και άλλα που είναι καλύτερα από του Άγιου Ανδρέα.

Οι αιτήσεις προφανώς έχουν ήδη γίνει?!

Γνωρίζεις ποιό είναι το χρονικό περιθώριο?


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Οι αιτήσεις προφανώς έχουν ήδη γίνει?!

Γνωρίζεις ποιό είναι το χρονικό περιθώριο?

Για φέτος τελείωσαν γιατί βγήκαν ήδη οι λίστες και ξεκινάει ο παραθερισμός σε λίγες μέρες. Αν δεν κάνω λάθος τις αιτήσεις τις συμπληρώνεις τον Ιανουάριο- Φεβρουάριο. Δεν θυμάμαι γιατί ήταν η περίοδος που περίμενα να γεννήσω. Βγαίνει ανακοίνωση στη μονάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! ΚΑλή ψήφο! Εμένα είναι υπηρεσία σήμερα ο σύζυγος και να δω πως θα μπορέσω να πάω να ψηφίσω. Άσχετη ερώτηση για όποια μπορεί να μου απαντήσει. Πότε κια πως κόψατε την πάνα στα παιδάκια σας; Εμένα ο μεγάλος πήγε 31μηνών αλλά φοβάται να την βγάλει γιατί τα έκανε πάνω του 2 φορές...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...