Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας, τι κάνετε;

Εμείς δε μαζευόμαστε πια μέσα, με το που έρχομαι από τη δουλειά θέλει να βγει. (κι ας βγαίνει το πρωί με τη γιαγιά).

Αχ, κι εμείς περιμένουμε τι θα γίνει επιτέλους με τις μεταθέσεις. Κλείνει πλέον 3 χρόνια στην Ορεστιάδα.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Μονο που θυμάμαι την αγωνια μας περισυ για την μετάθεση ανατριχιαζω!! Τελικα το μαθαμαι λιγες ωρες πριν μπω στο μαιευτηριο για την καισαρικη μου!!!! Τι αγωνια και αυτο!! Ελπιζω φετος να βγουν συντομα και να ειναι οτι καλυτερο για ολους σας!! Εμεις παραμένουμε Ορεστιαδα και θα παραμείνουμε για αρκετα χρονια οπως το κοβω!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,ειστε καλα?

εχουμε μια υπεροχη μερα

εδω στην Κω!!!!!!

αλλα δυστυχως εχουμε και

πλυντηριο και σιδερο.. :)

ηθελα να ρωτησω εαν καποια

κοπελα δουλευει σε σουπερ μαρκετ

(μικρο ή μεγαλο)

ποιο ειναι το ωραριο εργασιας

και ο μισθος?ρωταω γιατι εδω

εχουν περιεργα ωραρια και θελω

να δω εαν ειναι και αλλου ετσι.ευχαριστω.

οσο για τις μεταθεσεις ευχομαι

να βγουν συντομα και να

τελειωσει η αγωνια μας. :)

Link to comment
Share on other sites

Αχ! αυτες οι μεταθεσεις.............. εμεις θελουμε απελπισμενα να παρουμε φετος μεταθεση δεν γινεται διαφορετικα αλλα βρηκαμε πολλες πορτες κλειστες δυστυχως.......... ακομη το παλευουμε ομως.

Μαρια τι κανατε βρηκατε σπιτι?

Ο καιρος εχει φτιαξει και εγω ουτε στο μπαλκονι δεν προλαβαινω να βγω.......


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε?

Ο καιρος σουπερ και οοι βολτουλες ξεκινησανε με χαρα μιας και εγω ολο τον Ιανουαριο και Φεβρουαριο ημουν μεσα....τελεια!!!

Για τις μεταθεσεις στην δικη μας μοναδα αναφερανε οτι φετος θα ειναι οι ακρως απαραιτητες οποτε δεν νομιζω να φυγουμε ΚΑΙ φετος....εγω ευχομαι σε οσες θελουν να μετατεθουν κ οσες οχι να παραμεινουν.

Εγω δεν θελω να φυγω παντως γιατι εχω πολυ μικρο μωρο και επιθυμω να μεινω ακομα εδω που ειμαι και επεισης κανονιζουμε την γαμοβαφτιση μας οποτε το μονο που δεν θελω ειναι να εχω και μια μεταθεση να ασχοληθω...

Κουραγιο..

Κατα τ'αλλα πως πατε?

Ποντικακι μου εσυ πως τα πας με τις ζουζουνες???

Φανταζομαι ολη μερα στο ποδι....και ο μεγαλος αδερφουλης ο προστατης τους....χιχι...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλες! Αχ σήμερα επιτέλους κάναμε την πρώτη μας επίσημη βόλτα με τον μικρούλη και τον πρώτο μου γιο! Μύρισε άνοιξη. Σαράντα μέρες στο σπίτι και έξω μόνο για μάρκετ με την ψυχή στο στόμα δεν ήταν ότι καλύτερο! Άντε με το καλό να μάθουμε τα νέα των μεταθέσεων "αν" ανακοινωθούν αυτό το μήνα, που δεν το βλέπω τόσο σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα.

Μας έκοψε αναδρομικά λεφτά από τον Γενάρη κι Φλεβάρη κι μας έκοψε από τον Μάρτη κι από το δώρο του Πάσχα :cry: (κι φυσικά απροειδοποίητα, ενώ μας είχε πει ότι προς το παρόν δεν θα κόψει από το μισθό μας).

Ωραία ξεκίνησε ο Απρίλης για μένα, τουλάχιστον εύχομαι να έχω καλά νέα από την μετάθεση.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!Ειστε καλα?εδω μια βρεχει μια βγαινει ο ηλιος..μακαρι να φτιαξει για το Πασχα. :)

Ευχομαι σε Ολες Καλη Ανασταση με Υγεια με Τις Οικογενειες Σας!!!!!

Να Περασετε Πολυ Ομορφα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη.

Τι παλιόκαιρος, βροχή και κρύο.

Ήρθε ο μπαμπάς μας για λίγες μέρες κι πήρα κι εγώ 2 μέρες άδεια, οπότε περνάμε καλά παρόλη την κακοκαιρία.

Εύχομαι να περάσατε όλοι καλά.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και περαστικουλια σε ολα τα μωρακια!!!

γεια σου φαιη κ. να σε ρωτησω κατι....τι ειναι το μηνυματακι που μου

εχεις στειλει...δεν το καταλαβα? :(

μακαρι να μπορουσα να βρω μια λυση...

και δουλιτσα αλλα και το παιδακι μου σε εμπιστα χερια...

αχ αχ βρε μανουλα μου και που εισαι μακρια...??

εδω ο δημοτικος σταθμος ζηταει 140ευρω,στις περιοχες που

ειστε ποσα ζητανε οι δημοτικοι?δεν ειναι πολλα για κρατικος?

εσεις θα τα δινατε αν βρισκατε μια δουλεια?

να ρωτησω και κατι αλλο....ειναι καποιος απο τους συζυγους σας

να παει στο σχολειο της θεσ/νικης?

να ειστε ολες καλα!!!φιλια!!!

ΔΕΣΙ ,καλησπερα!Ο δικος μου θα παει στη Σχολη πολεμου στη Θεσ/νικη το Σεπτεμβρη


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...