Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Apricot 6 μήνες αντιβίωση ?!? Εξοντωτικό το λιγότερο..

Σε θαυμάζω που πήρες μια απόφαση που οι περισσότεροι φοβούνται να πάρουν.

Εμείς πήγαμε στην παιδίατρο (να δει το μαντου) και μας κοίταγε σαν άλιεν.

Γίναμε τα μαύρα πρόβατα και αποφασίσαμε να αλλάξουμε παιδίατρο.

Έγω μετανοιώσει που ξεκινήσαμε τα εμβόλια τόσο νωρίς, που δεν έμπαινα στο κόπο να διαβάσω το θρεντ "εμβόλια και ασφάλεια" και που δεν σκέφτηκα να ανοίξω κανένα κουτί εμβολίου να διαβάσω τις οδηγίες.

Καθώς είμαι πολύ αναποφάσιστη και φοβιτσιάρα, θα προτιμούσα έναν επιλεκτικό εμβολιασμό που να ξεκινάει σε μεγαλύτερη ηλικία.

Καλύτερη τύχη μου εύχομαι στην αναζήτη παιδιάτρου.

Καλό ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ/ΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΔΕΣΙ δεν κανουμε εμβολια γιατι ειναι ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ για τα παιδια μας!!! πως νομιζεις οτι ξαφνικα αρχισε σε τοσο μεγαλα ποσοστα ο παιδικος καρκινος γιατι πριν δεν υπηρχε??

δεν θελω να πανικοβαλω κανενα οποτε μιας και ερωτηθηκα απλα κανω μια αναφορα και ο καθενας ας το ψαξει...


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτό για τον καρκίνο ούτε που το είχα φανταστεί....

εγώ σκέφτηκα τα αυτοάνοσα νοσήματα, το γεγονός ότι περνάμε ιούς (αντισώματα) σε υγιή βρεφάκια λίγων ημερών και κάποιες δηλώσεις.

”Το μοναδικό ασφαλές εμβόλιο είναι αυτό που ΔΕ χρησιμοποιήθηκε

ποτέ !” Δρ Τζέιμς Σάνον, πρώην διευθυντής του Εθνικού Ιδρύματος Υγείας

“Τα εμβόλια κάνουν περισσότερο κακό παρά καλό”: Dr Anthony Morris, πρώην αρχιελεγκτήςεμβολιασμών και ιολόγοςτου FDA

ΚΑΝΕΝΑΣ δεν υπογράφει για αποζημίωση λόγω βλαβών από εμβόλια....

Άποψη γιατρού που ρώτησα "είναι κρίμα να περάσει ηπατίτιδα, τέτανο. Με εμβολιασμό το αποφεύγεις και περνάς κάποιες άλλες αρρώστιες πχ ερυθρά με φυσικό τρόπο. Οι εμβολιασμοί είναι για την αποφυγή πανδημίας"


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια τι κανετε???

Αργησα πολυ να μπω...αλλα μπηκα τωρα εστω να σας πω οτι ειμαι κι εγω μανουλα πλεον.Γεννησα 11 Ιανουαριου τον παιδαρο μου....

Ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει στην ζωη μου !!!!

Ειμαι ερωτευμενη φουλλλλ!!!!!!

Ποντικακι μου γεννησες κι εσυ καρδια μου...να σου ζησουν οι κορουλες σου να ειναι γερες και καλοφωτισμενες...

Σε σκεφτομουν ολες αυτες τις μερες...στειλε μου οποτε μπορεσεις νεα σας...

Φιλακια σε ολες!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Λενα μου ερωτευμενη κλασικη μανουλα με το γιο σου να τον χαιρεστε τον παιδαρο καλοτυχος και γερος να ειναι να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!!!

Εγω γεννησα στις 3/2 τα διδυμοκοριτσα!!!

Θα σου στειλω π.μ να τα στα πω!

Ρεβανι ε? αχ! βρε δεσι τι μας κανεις και εχουμε ακομη 3 κιλα να χασουμε!! και αλλα 7 αν μπορεσω μετα...... αχ! ατιμα κιλα δε λετε να φυγετε απο πανω μου.........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε???

Γεννησα 11 Ιανουαριου τον παιδαρο μου....

Ειναι οτι καλυτερο μου εχει συμβει στην ζωη μου !!!!

Ειμαι ερωτευμενη φουλλλλ!!!!!!

Να σου ζήσει!!! Γερό και δυνατό!

Ακόμα δεν ένοιωσες τίποτα. Ο έρωτας όλο και φουντώνει.

Ερώτηση για μαμάδες με μεγαλύτερα παιδάκια: Αυτός ο έρωτας πότε καταλαγιάζει?

Κάθε μέρα είμαι και πιο ερωτευμένη....


EssPp2.png

R9Y0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες. Να ειστε καλα και να χαιρεστε και εσεις τις οικογενειες σας και καλο μας κουραγιο για οτι και αν εχουμε να αντιμετωπισουμε απο δω και περα......

believe δε νομιζω οτι καταλαγιαζει ποτε αυτος ο ερωτας απλα εμεις πρεπει να εμην ειμαστε παραλογες και υποφερουν οι νυφες μας αργοτερα...........xaxaxaxaxaxaxa


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια μου τι κανετε?

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας,κι εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας και τα μπουμπουκακια σας.

Επεισης καλη Σαρακοστη...

Περναει ο καιρος τοσο γρηγορα και τοσο ευχαριστα....

Ο ερωτας ολο και φουντωνει...και φουντωνει....η ψυχουλα μου...

Αρχισαμε τα χαμογελακια και τα αγκου καπου-καπου και τις φωνουλες εδω και μερες και εχουμε χαζεψει....εγω δε,την πρωτη φορα που του μιλησα και μου χαμογελασε κοντεψα να κατουρηθω απο την χαρα μουουουου.....

Ευτυχια.....τα προβληματα και οι δυσκολιες δεν εχουν θεση στο μυαλο μου....και η αληθεια ειναι οτι περναμε αρκετα δυσκολα ολοι πλεον...

Τελος παντων..

Ποντικακι μου τι κανετε?Πως ειναι η πενταμελης οικογενεια σας???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Λένα να σου ζήσει το αντράκι σου.

Ποντικάκι να σου ζήσουν τα 2 ποντικάκια σου.

Να είναι πάντα γερά κι τυχερά στη ζωή τους.

Τα νέα μέτρα λέτε να ισχύσουν για τους στρατιωτικούς;

Η είναι πάλι λόγια που πετάνε κατά καιρούς;

Οι υπόλοιπες όλες καλά;


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Λένα να σου ζήσει το αντράκι σου.

Ποντικάκι να σου ζήσουν τα 2 ποντικάκια σου.

Να είναι πάντα γερά κι τυχερά στη ζωή τους.

Τα νέα μέτρα λέτε να ισχύσουν για τους στρατιωτικούς;

Η είναι πάλι λόγια που πετάνε κατά καιρούς;

Οι υπόλοιπες όλες καλά;

Τα νέα μέτρα για τους στρατιωτικούς κορίτσια θα τα δούμε σε κάνα δίμηνο που θα πιάσουν τα ειδικά μισθολόγια..Αντε να δούμε τι θα πάθουμε...Το μόνο σίγουρο είναι οτι θα πέσει μαχαίρι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...