Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.

εχω καιρο να σας γραψω και αυτο γιατι και εγω δεν εχω ακομη κανεα νεο.ακομη περιμενουμε.ελπιζω αυτη την εβδομαδα να βγουνε γιατι το ανχος μου δεν περιφραφετε.ειδικα τις τελευταιες μερες που μια φιλη μου παιρνει μεταθεση και το εμαθε προχθεσ και πρεπει να παρουσιαστουν 2ιουλιου.τι να πρωτοκανει η γυναικα.

ελπιζω μες την εβδομαδα να ερθουν και οι δικες μας γιατι στους τελευταιους μειναμε δεν μπορει ποσο ακομη θα καθυστερησουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμεις κοριτσια παμε Ορεστιαδα οταν το ακουσα εβαλα τα κλαματα τωρα σαν να το συνηθισα αλλα 9 Ιουλιου πρεπει να φυγουμε απο δω τι θα πρωτοπρολαβουμε να κανουμε??????????????

ποντικαι εγω ημουν διδυμοτειχο 5χρονια που ειναι πιο ησυχα απο την Ορεστιαδα και θα ξαναπηγαινα με χιλια.περασαμε παρα πολυ καλα.μην ανχωνεσαι η ορεστιαδα εχει τα παντα και κοριτσια οπως και να εχει αν εχουμε την υγεια μας και ειμαστε καλα με τον αντρα μας και τα παιδακια μας δε εχει σημασια που θα παμε αρκει να βρουμε καλη παρεα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!

Ποντικάκι Ορεστιάδααα!!! Εμένα μου άρεσε πολύ πάνω!! Βεβαια πηγαινοερχόμουν δεν ήμουν μόνιμα αλλα γενικά μου αρεσε!! Ειναι ασφαλής και ήρεμη πόλη, οτι πρέπει για οικογένεια!!!!

σοφια 2001 Αυλώνα θα ειναι; Εμεις μένουμε Λευκαντί έξω απο το Βασιλικό!! Για το Βασιλικό ξέρω να σου πω για Χαλκίδα δεν γνωρίζω πολλα!!! Σε οτι μπορω να σε βοηθήσω ευχαριστως!!!

Καλημερα!Θα ειναι στη Χαλκιδα στη Σχολη Πεζικου.Το Βασιλικο δεν ειναι μακρια;τα νοικια εκει πως ειναι;!Ειπαμε για ΣΟΑ αλλα ειναι μονο 52 τετραγωνικα!!!!Που να χωρεσει τετραμελης οικογενεια εκει;;;!Και χωρις επιπλα θα σκονταφτουμε ο ενας επανω στον αλλο!!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

H σχολή ειναι μέσα στην Χαλκίδα απο θέμα μεταφορικών σας συμφέρει να βρείτε εκει σπίτι!!! Απο θέμα οικονομικό και ποιότητας ζωης εγω προτείνω Βασιλικό!!! Με το αυτοκίνητο ειναι γύρω στο τεταρτο απο την σχολή!! Υπάρχουν 3άρια με 350 ευρώ ενοίκιο και χθες άκουσα για μια πιο παλια οικία με σαλόνι-κουζίνα-μπάνιο-2 υπνοδωμάτια και μικρή αποθήκη με 300 ευρω το μήνα αλλα χωρίς αυτόνομη θέρμανση!! Το Βασιλικό ειναι ενα μεγάλο χωριό υπαρχουν τα πάντα και είναι πέντε λεπτά απο το Λευκαντί!! Εμεις προς το παρον μένουμε Λευκαντί το οποίο ειναι η παραλίακό!! Μοναχικό το χειμώνα αλλα οτι πρέπει για το καλοκαίρι!!! Οτι χρειαστείς πες μου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να εισαστε εσεις ολες καλα και οπου και να πατε μεταθεση δεν εχει σημασια τελικα.Να λετε να εχετε υγεια εσεις κ οι οικογενειες σας!!!γιατι δεν υπαρχει τιποτα πιο σημαντικο,ολα τα αλλα ερχοντε δευτερα,το βλεπεις αυτο οταν ερχονται τα χειροτερα...κοριτσια να λετε να ειστε ολοι καλα και να χαμογελατε λοιπον !!!!!!!!

:|:neutral::|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

H σχολή ειναι μέσα στην Χαλκίδα απο θέμα μεταφορικών σας συμφέρει να βρείτε εκει σπίτι!!! Απο θέμα οικονομικό και ποιότητας ζωης εγω προτείνω Βασιλικό!!! Με το αυτοκίνητο ειναι γύρω στο τεταρτο απο την σχολή!! Υπάρχουν 3άρια με 350 ευρώ ενοίκιο και χθες άκουσα για μια πιο παλια οικία με σαλόνι-κουζίνα-μπάνιο-2 υπνοδωμάτια και μικρή αποθήκη με 300 ευρω το μήνα αλλα χωρίς αυτόνομη θέρμανση!! Το Βασιλικό ειναι ενα μεγάλο χωριό υπαρχουν τα πάντα και είναι πέντε λεπτά απο το Λευκαντί!! Εμεις προς το παρον μένουμε Λευκαντί το οποίο ειναι η παραλίακό!! Μοναχικό το χειμώνα αλλα οτι πρέπει για το καλοκαίρι!!! Οτι χρειαστείς πες μου!!!

Εμεις θα ερθουμε μα δουμε για σπιτι καποια στιγμη μετα τις 5 του μηνα.Το εμαιλ μου ειναι [email protected].Στειλε μου το τηλ σου σε περιπτωση πουχρειαστει να κοιταξουμε εκει κοντα.Ευχαριστω!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Πιο γελοια κατασταση απο τη φετινη δεν εχει ξαναυπαρξει στις μεταθεσεις των στελεχων.Μετεθεσαν αυτους που ηθελαν κι οχι απαραιτητα αυτους που το δικαιουνταν.Και το χειροτερο:η υποτεθεμενες "λιγες" μεταθεσεις,μονο λιγες δεν ηταν-απλα ηταν επιλεκτικες.Αντε και εις αλλα με υγεια...

Του χρονου να τους δω τι θα κανουν...:evil:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,ελειπα καποιες μερες δεν ειχα υπολογ.εμας τιποτα ακομα,καλη αρχη και κουραγιο σε οποια μετακομιζει,καλη αρχη ευχομαι, σας κοψανε χρηματα?εμας 50 ε....γιατι?:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις κοριτσια παμε Ορεστιαδα οταν το ακουσα εβαλα τα κλαματα τωρα σαν να το συνηθισα αλλα 9 Ιουλιου πρεπει να φυγουμε απο δω τι θα πρωτοπρολαβουμε να κανουμε??????????????

Pontikaki, για οικογένεια είναι πολύ καλά η Ορεστιάδα, ο κόσμος είναι ευγενικός, μικρή πόλη, φτάνεις παντού με τα πόδια.

Να χαίρεσαι που είστε μαζί, γιατί ευχαρίστως θα πήγαινα Ορεστιάδα στον άντρα μου αν μπορούσα.

Θα δεις καλά θα περάσετε, όσες φορές πηγαίνω με την μικρή μου περνάμε σούπερ.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Ποντικάκι Ορεστιάδααα!!! Εμένα μου άρεσε πολύ πάνω!! Βεβαια πηγαινοερχόμουν δεν ήμουν μόνιμα αλλα γενικά μου αρεσε!! Ειναι ασφαλής και ήρεμη πόλη, οτι πρέπει για οικογένεια!!!!!

ωραια πολη μου φανηκε αλλα αρκετα υσηχη!!!! και δεν βλεπαμε πολυ κοσμο εξω βεβαια ειχε και πολυ κρυο αλλα θα δειξει οταν με το καλο παμε για μονιμα!

ποντικαι εγω ημουν διδυμοτειχο 5χρονια που ειναι πιο ησυχα απο την Ορεστιαδα και θα ξαναπηγαινα με χιλια.περασαμε παρα πολυ καλα.μην ανχωνεσαι η ορεστιαδα εχει τα παντα και κοριτσια οπως και να εχει αν εχουμε την υγεια μας και ειμαστε καλα με τον αντρα μας και τα παιδακια μας δε εχει σημασια που θα παμε αρκει να βρουμε καλη παρεα

εννοειτε πανω απ ολα να εχουμε την υγεια μας και ολα τα αλλα τα κανονιζουμε εμεις και παντου μπορουμε να περναμε τελεια!

Pontikaki, για οικογένεια είναι πολύ καλά η Ορεστιάδα, ο κόσμος είναι ευγενικός, μικρή πόλη, φτάνεις παντού με τα πόδια.

Να χαίρεσαι που είστε μαζί, γιατί ευχαρίστως θα πήγαινα Ορεστιάδα στον άντρα μου αν μπορούσα.

Θα δεις καλά θα περάσετε, όσες φορές πηγαίνω με την μικρή μου περνάμε σούπερ.

οντως πολυ ευγενικος κοσμος και οδηγει πολυ καλα σταματανε στα στοπ και να περασουνε οι πεζοι μπραβο τους!!! ελπιζω να περασουμε καλα!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια,ελειπα καποιες μερες δεν ειχα υπολογ.εμας τιποτα ακομα,καλη αρχη και κουραγιο σε οποια μετακομιζει,καλη αρχη ευχομαι, σας κοψανε χρηματα?εμας 50 ε....γιατι?:(

160e εμας αυτον τον μηνα!


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...