Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Η πρώτη εμβρυομεταφορα! Σ ευχαριστώ πολυ! 

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

      της ειπα ότι ακριβώς ειπα και σε σας! τι να πω , ότι να ναι!  

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλη εβδομαδα σε ολες σας!!!ενας φιλος του αντρα μου μιλησε με το ΓΕΣ και του ειπαν οτι σε 10 μερες θα βγουν οι μεταθεσεις.Μολις τωρα το εμαθα,μακαρι να βεβαια να βγουν και αυριο αλλα αν υσχιει κατι τετοιο....αναμενουμε.....

Εμ βεβαια σε 10 μερες το πολυ πρεπει να βγουν αφου τα φυλλα πορειας αρχιζουν 25 Ιουνιου φετος (και τελειωνουν 4 Αυγουστου).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπετυ η 2η σειρα ορκιστικαν η 3η τωρα αρχισαν να περνανε γιατρους και ολα τα υπολοιπα τα διαδικαστικα του χρονου τετοιο καιρο θα ξερουμε ή και λιγο νωριτερα τι γινετε...

Σε 10 μερες;;; μηπως δεν θα βγουν και καθολου; φετος αργησαν ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥ ... βαρεθηκα αμαν πια!!!!

Link to comment
Share on other sites

η 3η σειρα δεν περασανε ολοι απο τους γιατρους τους σταματησανε μεχρι νεοτερας............ θα περνανε εκει που ειναι και οχι αθηνα-θεσ/κη.....

εγω για τις μεταθεσεις εμαθα οτι την τεταρτη θα ανακοινωθουν αλλα μπορει να ειναι και ραδιο αρβυλα σε 10 μερες παει πολυ ομως αντε να δουμε...........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια οι δικες μας μεταθεσεις ανακοινωθηκαν(στρατος).ευτυχως,δυστυχως εμεις δε φευγουμε.ευτυχως για τα παιδακια μου που δεν ηθελαν να αλλαξουν σχολειο και δυστυχως για μενα που ηθελα να φυγω.τι να κανουμε τουλαχιστον τα παιδια ειναι ευχαριστημενα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες!!!μηπως οι μονες μεταθεσεις που εκρεμουν ειναι των υπαξιωματικων του πεζικου?μηπως λεω!!παντως των τεθωρακισμενων (που ειναι ο γειτωνας μας) βγηκαν κανονικα κ δεν ειναι οι απολυτος απαρετητες ομως ελεγαν!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


pontikaki ποια Τεταρτη στις 23 του μηνα;

οχι για σημερα ειχα μαθει αλλα.............αντε να δουμε ποτε εχει καταντησει αηδια παντως.

και εμενα περασε τους γιατρους ενω αλλοι οχι τους ειπανε θα τους πουνε ποτε αντε να ξεμπερδευουμε και με τη μονιμοποιηση


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

ενας γνωστος μου στην αεροπορια εμαθε την μεταθεση του απο της 1 Ιουνιου.. μαλλον των ΕΠΟΠ του πεζικου δεν βγηκαν ακομη..ημαστε και οι περισσοτεροι σε αριθμο μαλλον και γιαυτο .... αντε περασε και αυτη η εβδομαδα ετσι αυριο μονο αν μαθουμε κατι αλλιως απο Δευτερα παλι.....

Link to comment
Share on other sites

εμεις θελουμε τους γιατρους και ενα σχολειο ακομα,οσο τα αργουν τοσο ανχονομαι...

Nα σου πω την αληθεια στην αρχη και εγω ανχωνομουνα τωρα πια δεν μπορω αλλο δεν το αντεχω οποτε θελουν ας τους μονιμοποιησουν οποτε θελουν ας βγαλουν τις μεταθεσεις και οτι θελουν γενικοτερα ας κανουν δεν λεω οτι δε με νοιαζει η οτι δεν γκρινιαζω η δεν περιμενω απλα δεν μπορω να κανω κατι οποτε απλα περιμενω αλλα δεν θα χασω αλλο χρονο απο τη ζωη μου γι αυτους αρκετα.........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...