Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!! Ακούστηκε κατι πως η Κύπρος δεν συμφέρει πια γιατι θα περάσουν και τους δυο μισθους με διαφορετικο τρόπο, οπότε ανεβαίνει η φορολογική κλιμακα!! Δεν ξέρω λεπτομέρειες ραδιοαρβύλα ηταν!! Ξέρει κάποια κάτι σχετικό;

Εγω αρχισα ήδη να ψάχνω για δουλεια!! Φυσικά κατι πολυ χαμηλώτερο των γνωσεων και των δυνατοτήτων μου!! Αλλα μπροστά στην ανάγκη τι να κάνεις!! Προς το παρόν με απορριψαν στις δυο λόγο παιδιού, την τρίτη λόγο στρατιωτικού ανδρα (μιας και δεν ειμαι απο εδω) και στις αλλες δυο θα με ειδοποιήσουν αν χρειαστουν ατομο!!!! αυταααααα..

Εσεις Χαλκιδα μενετε;Βγηκε η μεταθεση μας για εκει και δεν ξερω τιποτα απο Χαλκιδα!Σπιτια;!Σχολεια;!Βοηθεια!!!!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο αντρας μου απο Δευτερα 28 του μηνα αρχιζει τους γιατρους...αλλα ατομα στην μοναδα του εχουν τελειωσει κιολας απο αυτην την διαδικασια

Εσεις δεμ μαθατε τιποτα ακομα Ιωαννα;Η Σοφια Μπαλιου απ το Facebook ειμαι!


Σοφη Μ.:D

Link to comment
Share on other sites

Εσεις δεμ μαθατε τιποτα ακομα Ιωαννα;Η Σοφια Μπαλιου απ το Facebook ειμαι!

Τιποτα ακομα Σοφια δεν μαθαμε ρωτησε και ο αντρας μου κατι φιλους του που ηταν μεσα σημερα γιατι ο δικος μου εχει αδεια και δεν τους εχουν πει κατι....

και ενας αλλος που ειναι στην ταξιαρχεια λεει δεν τους ενημερωσαν...

οσες μαθατε την μεταθεση εχουν ερθει πολλες οπως καθε χρονια;

Link to comment
Share on other sites

Εσεις Χαλκιδα μενετε;Βγηκε η μεταθεση μας για εκει και δεν ξερω τιποτα απο Χαλκιδα!Σπιτια;!Σχολεια;!Βοηθεια!!!!

xalkida?????:Dpolu wraiaaaaa


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Εμεις κοριτσια παμε Ορεστιαδα οταν το ακουσα εβαλα τα κλαματα τωρα σαν να το συνηθισα αλλα 9 Ιουλιου πρεπει να φυγουμε απο δω τι θα πρωτοπρολαβουμε να κανουμε??????????????


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις κοριτσια παμε Ορεστιαδα οταν το ακουσα εβαλα τα κλαματα τωρα σαν να το συνηθισα αλλα 9 Ιουλιου πρεπει να φυγουμε απο δω τι θα πρωτοπρολαβουμε να κανουμε??????????????

Ποσο μου θυμηζεις τον εαυτο μου πριν απο 2 χρονια...ετσι ημουν κ εγω οταν ακουσα Ορεστιαδα!!το πρωτο 15μερο το επαιζα σκληρη για να στηριξω τον αντρα μου που του ηταν εφιαλτης αυτη η μεταθεση,οταν μπηκε στο ρυθμο της δουλειας δεν αντεξα αλλο ξεσπασα κ εγω σαν εσενα,,ο καιρος περασε ομως με αρκετο κρυο αλλα περασε κ τωρα περιμενουμε ενα χρονο για να φηγουμε!!!ειπα στον εαυτο μου¨δες το σαν εμπειρια!!!κουραγιο κ ολα θα πανε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλη τυχη σε οσες φευγουνε φετος!

με θετικη σκεψη ολα θα πανε καλα!εμεις παραμενουμε και φετος .περιμενα να στεναχωρηθω αλλα το πηρα χαλαρα τελικα.μου εφυγε ενα αγχος της περιεργιας τουλαχιστον.

ολα ειναι για καλο.............


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια βοηθεια!!!!!!πηρε ο αντρας μου μεταθεση στην κω!!!ξερει καμια τιποτα για εκει???καμμια ιδεα πως να βρουμε σπιτι???επιτελους φευγουμε απο το διδυμοτειχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οι δικες μας μεταθεσεις τπτ ακομα..............................................................................................................................................................................................................................................

μια απεραντη σιωπη και αγωνιαααααααααα................................................................

Link to comment
Share on other sites

Οι δικες μας μεταθεσεις τπτ ακομα..............................................................................................................................................................................................................................................

μια απεραντη σιωπη και αγωνιαααααααααα................................................................

απαραδεκτο και σπαστικο τι μακακες που ειναι παιζουν με τα νευρα μας!

η υπομονη δεν φτανει πια..............


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια!!!

Ποντικάκι Ορεστιάδααα!!! Εμένα μου άρεσε πολύ πάνω!! Βεβαια πηγαινοερχόμουν δεν ήμουν μόνιμα αλλα γενικά μου αρεσε!! Ειναι ασφαλής και ήρεμη πόλη, οτι πρέπει για οικογένεια!!!!

σοφια 2001 Αυλώνα θα ειναι; Εμεις μένουμε Λευκαντί έξω απο το Βασιλικό!! Για το Βασιλικό ξέρω να σου πω για Χαλκίδα δεν γνωρίζω πολλα!!! Σε οτι μπορω να σε βοηθήσω ευχαριστως!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...