Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακι τι κανετε?? εχω πολυ καιρο να μπω...χθες μου ειπε και εμενα ο αντρας μου για τις καταστασεις επιβιβασης...1 το χρονο!! και γινεται και χαμος με τις μειωσεις μισθων. σε αλλους κοψανε πολλα και σε αλλους λιγα. σημερα θα πηγαινε να ρωτησει ποσα θα του κρατησουν συνολικα. καλα κουραγια γιατι θα ειναι δυσκολα τα πραγματα!


u0wzp3.png gztsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Και 'γω έχω πάρα πολύ καιρό να μπω....

Σας διαβάζω πάντως όποτε μπορώ!!!

mariamg περαστικά σας!!

Τι να πώ??

Όλο κόβουνε...

Και πολύ φοβάμαι πως τα χειρότερα δεν έχουν έρθει ακόμα....

Και όταν ακούω το κλασσικό "εσείς οι στρατιωτικοί δεν έχετε ανάγκη"...:mad:


9B1dp2.png

3OXjp3.png1175066wwpkhrl1s0.gif

Link to comment
Share on other sites

Και όταν ακούω το κλασσικό "εσείς οι στρατιωτικοί δεν έχετε ανάγκη"...:mad:

Εγω παλι λεω "εσεις οι αλλοι". Αν ειχαν κι εκεινοι τα κοτσια να κανουν την ζωη μας, τοτε θα μιλουσαμε σε αλλη βαση. Τι να πεις....


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

εδω λοιπον ηρθαν οι μεταθεσεις, αν δεν εχετε μαθει ακομα, περιμενετε ως το μεσημερι. Δεν μπορει θα σας ανακοινωθουν, με το καλο σε οσους περιμενουν :)

σας ηρθαν και του πεζικου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσιαααα!!! Ακούστηκε κατι πως η Κύπρος δεν συμφέρει πια γιατι θα περάσουν και τους δυο μισθους με διαφορετικο τρόπο, οπότε ανεβαίνει η φορολογική κλιμακα!! Δεν ξέρω λεπτομέρειες ραδιοαρβύλα ηταν!! Ξέρει κάποια κάτι σχετικό;

Εγω αρχισα ήδη να ψάχνω για δουλεια!! Φυσικά κατι πολυ χαμηλώτερο των γνωσεων και των δυνατοτήτων μου!! Αλλα μπροστά στην ανάγκη τι να κάνεις!! Προς το παρόν με απορριψαν στις δυο λόγο παιδιού, την τρίτη λόγο στρατιωτικού ανδρα (μιας και δεν ειμαι απο εδω) και στις αλλες δυο θα με ειδοποιήσουν αν χρειαστουν ατομο!!!! αυταααααα..


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια, εδω ανακοινωθηκαν οι μεταθεσεις για ολους αλλα ειμαστε Κυπρο κι ετσι αναγκαστικα επρεπε να μας "διωξουν", για τους υπολοιπους δεν ξερω ποτε θα ανακοινωθουν.

Οσο για το εξωτερικο που ανεφερε η mariamg με επιφυλαξη αναφερω οτι ο δευτερος μισθος του εξωτερικου δεν θα ειναι πια σαν επιδομα αλλα θα φορολογειται κανονικα οποτε αλλαζεις κλιμακα στην εφορια. Επισης για λλη χωρα του εξωτερικου που ηταν γνωστος μας ξερω οτι ζητησε να γυρισει πισω οταν κοβοντας του επιδομα σχολειου παιδιων(το ελληνικο σχολειο εκει ηταν ιδιωτικο) και επιδομα ενοικιου εφτασε να πρεπει να ζησει με 1000 ευρω 5μελη οικογενεια!!!Θα μας στελνουν εξωτερικο και δεν θα θελουμε να παμε!

Μαρακι καλη επιτυχια στην αναζητηση εργασιας, οσο για την αντιστοιχια ικανοτητων-προσοντων και εργασιας, αστο καλυτερα.... Πονεμενη ιστορια δυστυχως.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, επιτέλους βρήκα λίγο χρόνο (διαβάζω γιατί δίνω για πιστοποίηση).

Εύχομαι να πάνε ολα καλά σε όλες.


Δεν μπορείς να πας πίσω και να κάνεις μια νέα αρχή, αλλα μπορείς να ξεκινήσεις από το παρόν και να κάνεις ένα νέο τέλος. paulocoelho

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από την Κύπρο. Δεν μάθαμε τίποτα για τις μεταθέσεις εμείς του Πεζικού ακόμα. Ελπίζω αυτήν την εβδομάδα να μάθουμε επιτέλους. Περιμένω την 1/7 να πετάξω με την μικρή μου και να αρχίσει άλλος γολγοθάς εκεί. Καλό μεσημέρι σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομαδα σε ολες σας!!!ενας φιλος του αντρα μου μιλησε με το ΓΕΣ και του ειπαν οτι σε 10 μερες θα βγουν οι μεταθεσεις.Μολις τωρα το εμαθα,μακαρι να βεβαια να βγουν και αυριο αλλα αν υσχιει κατι τετοιο....αναμενουμε.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...