Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα κουκλες μου.Σημερα το Κιλκις εχει αερα αλλα ευτυχως εχει και λιακαδα.Ειναι μερα για βολτα και καφεδακι.Αντε ποντικακι κανε και συ κουλουρακια να δοκιμασουμε και τα δικα σου.Μπετυ τα δικα σου ωραια ηταν!!!:D Φιλια σε ολες..


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημέρα!!!!!!!!!!

Χάθηκα λίγο γιατί έχω τον μικρό με μυξούλες και με τρέχει:?:?

Μόνη σήμερα.Έχει υπηρεσία ο άντρας μου:(:(

Πάντως πρέπει να είμαι στην κοσμάρα μου..........δεν είχα ακούσει τίποτα για τα εργοστάσια που λέγατε:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε πως ειστε?και εμεισ εδω στην κω και χθεσ και σημερα πολυ αερας.....κοριτσια νομιζω οτι δεν το ειπαν σε ολες τις μοναδεσ απο οτι εχω ακουσει και εγω.μαλλον το ανακοινωσαν στις μοναδες που υπαρχουν και οι αντιστοιχες ειδικοτητες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αλλα παντου υπαρχουν ατομα που εχουν τελειωσει μια τεχνικη σχολη,εστω ΤΕΕ.Δεν ξερω,τι να πω.Καλες υπηρεσιες στους αντρουληδες σας κοριτσια μου...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Οντως ρε παιδια...σε ποσες μοναδες δηλαδη το ειπανε???Και γω που νομιζα οτι ειναι σε ολη την Ελλαδα....

εγω νομιζω οτι το ειπανε σε ολες τις μοναδες αλλα τους αποθαρρυναν λεγοντας τους να κανουν τα χαρτια μονο οσοι εχουνε τις γνωσεις-πτυχιο σχετικο με αυτα που ζητανε! εχουμε ενα φιλο που ειναι ηδη σε αυτη τη μοναδα -αν λεγετε ετσι- και μας πηρε τηλ να μας ενημερωσει πριν καν ερθει το χαρτι στη μοναδα του για να τα κανει ο αντρας μου και οταν ξαναμιλησανε του ειπε οτι ολοι μπορουνε να τα κανουνε αλλα θα παρουνε οσους εχουν τις γνωσεις και το μεσον φυσικα οποτε ο αντρουλης μου εκανε πισω μιας και δεν ειχε τπτ απο τα δυο χαχαχαχα!

καλη επιτυχια σε οσους εκαναν τα χαρτια και μακαρι να σας πανε εκει που θελετε!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω απ'οτι καταλαβα με τα λεγομενα του αντρα μου,ο καθενας εχει μπει στο στρατο με καποια ειδικοτητα.Ο δικος μου ειναι Χειριστης Ελαφρου Οπλισμου-Οδηγος αυτοκινητου οποτε και να ειχε πτυχιο απο καποια σχετικη σχολη δεν θα μπορουσε να κανει τα χαρτια.Μπορουν οσοι εχουν μπει με την ειδικοτητα του τεχνικου σε διαφορους τομεις..ετσι καταλαβα μπορει να κανω και λαθος ομως

Κοριτσια μην την ψαχνετε ισως δεν το εχουν ανακοινωσει παντου για να μπουν τα βισματα...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε πως ειστε?και εμεισ εδω στην κω και χθεσ και σημερα πολυ αερας.....κοριτσια νομιζω οτι δεν το ειπαν σε ολες τις μοναδεσ απο οτι εχω ακουσει και εγω.μαλλον το ανακοινωσαν στις μοναδες που υπαρχουν και οι αντιστοιχες ειδικοτητες

και εδω πολυ αερας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο μενα...!Ιωαννα ιδια ειδηκοτητα εχουν οι αντρες μας.Εχω την εντυπωση οτι ζητανε ατομα ασχετα με την ειδικοτητα που εχουν στην δουλεια,και ψαχνουν με βαση τα πτυχια και τις ειδικοτητες που εχουν ασχοληθει πριν μπουν στον στρατο.δεν ξερω σιγουρα ομως...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΡΙΣΣΥΛΟΓΗΣ ΑΡΜΑΤΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΩΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Η ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΧΑΡΤΙ.ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΩΜΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ......ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον να δουνε τι χαρτια εχει ο καθενας?να δουνε τι μεσο εχει ο καθενας(οσοι εχουν)?να δουνε ποσες θεσεις μπορουν να καλυψουν?Δεν εχω ιδεα....!!!!!Και ουτε θα μαθουμε ποτε τιποτα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΡΙΣΣΥΛΟΓΗΣ ΑΡΜΑΤΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΩΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Η ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΧΑΡΤΙ.ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΩΜΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ......ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ?

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΠΕΡΙΣΣΥΛΟΓΗΣ ΑΡΜΑΤΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΧΑΡΤΙ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΩΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ Η ΚΑΠΟΙΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΧΑΡΤΙ.ΕΜΕΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΒΡΩΜΑΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ......ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...