Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.εχω πολυ καιρο να μπω στο SITE γιατι μου εχει κανει καταληψη ο αντρας μου τον τελευταιο καιρο στο laptop.anyway i need your help.ετοιμαζομαι γι ατην βαπτιση τησ μικρησ μου και ειμαι στην φαση προσ αναζητηση φορεματος μιασ κια πηραμε το OK ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΝΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να ψαξουμε για φορεματακι.καθοτι ορεστιαδα ειμαι και η αγορα ειναι μειον εδω θα ηθελα να μαθω αν ειναι καμια σας απο αλεξανδρουπολη και μπορει να με διαφωτισει τι παιζει εκει απο βαπτιστικα και αν εχουν εκπτωσεις αυτα.περιμενωωωωωωωωωωωωωωωω.Kises

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε! Εχω ενα πονοκεφαλο και δε μπορω να κανω καφε για να μη ξυπνησω τον μικρο γιατι το βραδυ (στις 4 δηλ) ξυπνησε γιατι του ειχε βγει το χερακι απο τον υπνοσακο και τρομαξε και κλαμααααααααααααα και να θελει τον μπαμπα του αλλα μετα δεν κοιμοτανε μεχρι τις 5 και κατι τον κουναγα τον χαιδευα μετα τον αφησα με φωναξε καναδυο φορες αλλα δεν πηγα και φυσικα δεν κοιμομουνα....... Στις 6:30 ξυπνσε ο αντρας μου ο οποιος δεν εβρισκε τπτ και ολη την ωρα μεσα εξω και μια ψιλοφασαρια την εκανε χωρις να το θελει και αυτος οποτε............

Και τωρα κοιματε ο μπομπος καλυτερα γιατι αλλιως θα ητανε μεσα στην γκρινια!!!

eve.l δε νομιζω οτι ειναι καμια εδω απο Αλεξανδρουπολη μπες στο cafe Θρακης Ν.Εβρου εχουνε σελιδα οι μαμαδες απο Αλεξανδρουπολη κατι θα σου προτινουν, με το καλο η βαφτιση να σας πανε ολα καλα και να βρεις αυτα που θελεις!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω κρυωνω και νυσταζω κοριτσια....

Εχω πονακια χαμηλα...το στηθος μου...αλλα περιοδος αφαντη εδω και μερες....

και η ζωη συνεχιζετε....!!!!

Αν ειμαι τιποτα εγκυος θα σας κανω ενα παρτυ σε παιδοτοπο για να παιζουν και τα μικρα σας!!!!:lol::lol:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

καλα αφαντη η περιοδος και δεν εχεις κανει τεστ ακομη???????????????και πως κρατιεσαι?????? νυστα,πονος στο στηθος εχεις τετοια οταν περιμενεις? αν οχι τεστ και μετα παρτυ!!!!

εγω περιμενω αυτη την εβδομαδα μακαρι να μην ερθει....... δε σε θελω δε σε θελω ακαλεστους καλεσμενους δεν θελω με ακους??????

παντως και γω κρυωνω τωρα τελευταια συνεχεια τι να πω!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ποντικακι μου τα εχω ολα και οταν περιμενω την ακατανομαστη γι'αυτο δεν παιρνω και πολυ θαρρος!!!

Εκτως το οτι κρυωνω πολυ!!!

Εχω και κατι αλλα που πρωτη φορα αισθανομαι και γενικα ενω μεσα μου εχω καλο προαισθημα....απ'εξω ειμαι ψυχραιμη...

Εχω και ενα θεματακι αστατου κυκλου οποτε κρατηθηκα!!!!

Αν και αυτη τη φορα το ξεφτιλησε η μ*****νη!!!!!

Τοσο καιρο ημουν μια χαρα...ηρεμη και χαλαρη αλλα τωρα που μετρησα ποσες μερες περασανε τρομαξα!!!!!

Και συ στον αγωνα εισαι ε?

Αντε καλη μας επιτυχια μακαρι να μην ερθει η χαζη και θα κανουμε διπλο παρτυ.χιχιχιχ:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο Χαλκίδα!!! Εμεις ειχαμε ενα εξαιρετικό δυσκολο βράδυ με την μικρη να ξυπνάει και να οδύρεται, το σπορακι να κοπαναει απο μέσα, εγω να αδειάσω επανελλημένος το στομάχι μου στην τουαλέτα καιιιιιι να υποφέρω μιας και εκτος απο τους πονους στην μεση απο χθες με εχει πιασει και το αυχαινικό μου!!!!

Αλλαααα.. εχω αρχισει να ετοιμαζω τα πρωτα γενέθλια της κορουλας μου και ειμαι πολυ πολυ χαρούμενη ας μετράω και το ευρώ!! 11 Φεβρουαρίου εχει γενέλια ο ανδρας μου και 20 η Μαρίνα μου!!!!

eve.l με το καλο να βαπτίσετε την κορούλα σου!!! Δεν ξερω αν ψάχνεις και αλλα πραγματα για την βάπτιση. Σου συστήνω ενα σαιτ για ενα μαγαζί στην Καβαλα.Εγω απο εκει παρηγγειλα τις μπομπονιέρες για την βαπτιση της κορης μου καθώς και διαφορα αλλα πραγματα. Στέλνουν σε ολη την Ελλαδα και οι τιμές τους ειναι πραγματικα καλές!!

http://www.narlis.gr/ Μπορεις να παρεις πολλες ιδεες!!

@Λ+Ν@ σου εύχομαι να περιμένεις εντος ενα υπέροχο μπεμπάκι!! Απο τα συμπτώματα που αναφέρεις πρεπει να εισαι εγκυος!!! Έκανες χοριακή; Συγνώμη που ανακατεύομαι αλλα αν αναφέρεις την γυναικολόγο σου ως ακατανομαστή μηπως πρεπει να σκεφτεις να αλλαξεις γιατρο; Η εγκυμοσυνη ειναι κατι το πολυ ιδιαίτερο και πρεπει να εχεις αριστη σχεση με τον γιατρο σου!! Να τον εμπιστευεσαι!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ααα καλα τωρα καταλαβα πως εννοεις την περιοδο!!!

Προσωπικη μου γνώμη ειναι να κανεις εξεταση αίματος για χοριακή και οχι τεστ!! Παίρνει μονο μια ώρα, ειναι πολυ πιο εγκυρο και εχει πολυ μικροτερες πιθανότητες λαθους!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mariamg μου οντως ακατανομαστη ειναι η περιοδος και οχι η γιατρος μου!!!!!

Αν ηταν αυτη,σιγα να μην πηγαινα!!!!!!

Χοριακη ξερω οτι ειναι καλυτερη ειχα κανει ξανα στο παρελθον αλλα λεω να μην κανω ακομα και τρυπηθω παλι αδικα...να κανω ενα τεστ....να παω και στην γιατρο αν ειναι αρνητικο και να μου πει αυτη τι να κανω!!!!

Συμπτωματα δεν πολυκυνηγαω γιατι ειναι τα ιδια και στην περιοδο και στην εγκυμοσυνη εκτος κι αν ηταν η πρωτη φορα που τα νιωθω!!!!

Οποτε.....

Αυριο θα μαθω την αληθεια!!!!!

Σ'ευχαριστω πολυ και μακαρι να ειμαι εγκυουλα θα χαρω τοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!

Να εχεις μια σουπερ και τελειομηνη εγκυμοσυνη...να σταματησουν τα σπαστικα συμπτωματα και με το καλο να ετοιμασεις και το παρτυ της μικρης και να το χαρειτε πολυυυυυυυυυυ..........


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μπετυ μου μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!!:-D:grin::-D

Αλλα και να μην ειμαι δεν πειραζει..καποια στιγμη θα μεινω.Οποτε το παρτυ θα γινει καποια στιγμη.....:P


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ποντικακι μου τα εχω ολα και οταν περιμενω την ακατανομαστη γι'αυτο δεν παιρνω και πολυ θαρρος!!!

Εκτως το οτι κρυωνω πολυ!!!

Εχω και κατι αλλα που πρωτη φορα αισθανομαι και γενικα ενω μεσα μου εχω καλο προαισθημα....απ'εξω ειμαι ψυχραιμη...

Εχω και ενα θεματακι αστατου κυκλου οποτε κρατηθηκα!!!!

Αν και αυτη τη φορα το ξεφτιλησε η μ*****νη!!!!!

Τοσο καιρο ημουν μια χαρα...ηρεμη και χαλαρη αλλα τωρα που μετρησα ποσες μερες περασανε τρομαξα!!!!!

Και συ στον αγωνα εισαι ε?

Αντε καλη μας επιτυχια μακαρι να μην ερθει η χαζη και θα κανουμε διπλο παρτυ.χιχιχιχ:D

Απορω πως κρατιεσαι και δεν κανεις τεστ αν και θα συμφωνησω οτι η χοριακη ειναι πιο εγκυρη!

Μακαρι να εισαι και και μετα θα κανουμε ενα πατρυ..................!!!!

Αλλα οπως ειπες και να μη εισαι δεν πειραζει καποια στιγμη σιγουρα θα μεινεις εγκυουλα και τοτε θα το κανουμε το παρτυ!!!!!!!!

Καλημερα και απο Χαλκίδα!!! Εμεις ειχαμε ενα εξαιρετικό δυσκολο βράδυ με την μικρη να ξυπνάει και να οδύρεται, το σπορακι να κοπαναει απο μέσα, εγω να αδειάσω επανελλημένος το στομάχι μου στην τουαλέτα καιιιιιι να υποφέρω μιας και εκτος απο τους πονους στην μεση απο χθες με εχει πιασει και το αυχαινικό μου!!!!

Αλλαααα.. εχω αρχισει να ετοιμαζω τα πρωτα γενέθλια της κορουλας μου και ειμαι πολυ πολυ χαρούμενη ας μετράω και το ευρώ!! 11 Φεβρουαρίου εχει γενέλια ο ανδρας μου και 20 η Μαρίνα μου!!!!

Τι επαθε η μικρη σου? αρρωστησε? ελπιζω σημερα να ειστε καλυτερα και πιο ηρεμοι ολοι σας!

Καλο τρεξιμο με τα γενεθλια!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...