Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

χρυσακι μπραβο για το σπορακι σου ειδες σε βγαζει ψευτρα χαχαχα ετσι με εβγαζε κ μενα το μαρακι σε καθε υπερυχο


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δομνινα τι κανει το δομνινακι?πολλα φιλακια σε πατουσες κ κοιλιτσα κ λιγο λαιμουδακι

το τζενακι εχει μετακομιση κ τρεχει κ δεν φτανει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κόριτσια μου πραγματικά σας ζητώ συγγνώμη που σας έριξα στην κατάθλιψη.

xrysa1981 με το καλό τω νινικάκι σου εύχομαι να ναι γερό και τελειόμηνο!!!!

Να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας και πραγματικά σας θαυμάζω που έχετε τόση δύναμη. Δεν μπορώ να μιλήσω αλλού είστε η μόνη μου διέξοδος γι αυτό και λέω τα πράγματα όπως τα σκέφτομαι.

Δομνίνα ναι όντως έμεινα φυσιολογικά αν και οι πιθανότητες ήταν εναντίον μας, προσπαθούσαμε 2,5 χρόνια. και αυτό είναι που μου λέει συνεχώς και ο γιατρός μου ότι αφού έμεινες μία θα ξαναμείνεις. Δεν ελπίζω όμως ότι θα γίνει. Έχω αρχίσει και σκέφτομαι την υποβοηθούμενη αναπαραγωγή αλλά και πάλι μετά ξυπνά μέσα μου το τέρας της ανασφάλειας. Και να ρθει? Θα ξαναφύγει... Δεν θα μπορέσω να το προστατέψω όπως δεν τα κατάφερα και την πρώτη φορά. Κι αυτό με σκοτώνει ρε κορίτσια ότι δε τον προστάτεψα το μπεμπακο μου. Δεν μπόρεσα να σταθώ καλή μάνα και να τον σώσω. Πέθανε αργά και βασανίστηκα και γω δεν έκανα τίποτα. Τώρα θα τον είχα αγκαλίτσα και θα του τραγουδούσα. Θα χαμε μόλις βγει από το νοσοκομείο.

Και το χειρότερο είναι η προσμονή όλων για το επόμενο. Λες και χάσαμε το λούτρινο αρκουδάκι μας και θα παρουμε άλλο. Κάθε φορά που είναι να αδιαθετήσω νιώθω ότι όλοι μετράνε μέρες... Δεν θέλω να τους απογοητεύσω ξανά. Δεν μπορώ.

Συγγνώμη για το ξέσπασμα. Σας ευχαριστώ πραγματικά.


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοπελα μου μην νομιζεις οτι κ οι αλοι δεν στεναχωριονται με αυτο που εγινε.τι ηθελες να σου πουν κατσε εκει κ κλαψε κ μην ελπιζεις μην ονειρευεσε?ελπιδα προσπαθουν να σου δωσουν δεν ηταν λουτρινο αρκουδακι μα δεν μπορουν να στο φερουν πισω μπορουν ομως να σου δινουν ελπιδες.το μωρακι σου εφυγε κ ειναι πολυ λυπηρο καποτε καποιος που δεν θυμαμαι αυτη την στιγμη μου ειπε να σταματησω να ποναω για τα αγγελουδια μου γιατι πονουν κ αυτα οταν το κανω με κοιταζουν απο ψιλα κ γελουν οταν γελαω.μην αποπερνεις τους αλους οταν σε ρωτουν για σενα ενδιαφερονται νομιζεις δεν σε βλεπουν ποσο πονας?ασε το χρονο να κυλισει οπως ερχεται κανε την επεμβαση σου κ ονειρεψου πως τα χριστουγεννα θα χεις το θαυματακι στην κοιλια σου.εγω σου το ευχομαι ολοψυχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κ εννοειται αφου εμεινες μονη σου θα ξαναμεινεις κ γω 2,5 χρονια προσπαθουσα εμεινα εγκυος το εχασα ξαναεμεινα το ξαναεχασα κ οταν ξαναμεινα σε διδυμα εχασα το ενα η μαρια μου τα καταφερε ομως ειναι μαζι μας κ μας εχει αλλαξει την ζωη κ αυτη κ η αδερφη της


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπελα μου μην νομιζεις οτι κ οι αλοι δεν στεναχωριονται με αυτο που εγινε.τι ηθελες να σου πουν κατσε εκει κ κλαψε κ μην ελπιζεις μην ονειρευεσε?ελπιδα προσπαθουν να σου δωσουν δεν ηταν λουτρινο αρκουδακι μα δεν μπορουν να στο φερουν πισω μπορουν ομως να σου δινουν ελπιδες.το μωρακι σου εφυγε κ ειναι πολυ λυπηρο καποτε καποιος που δεν θυμαμαι αυτη την στιγμη μου ειπε να σταματησω να ποναω για τα αγγελουδια μου γιατι πονουν κ αυτα οταν το κανω με κοιταζουν απο ψιλα κ γελουν οταν γελαω.μην αποπερνεις τους αλους οταν σε ρωτουν για σενα ενδιαφερονται νομιζεις δεν σε βλεπουν ποσο πονας?ασε το χρονο να κυλισει οπως ερχεται κανε την επεμβαση σου κ ονειρεψου πως τα χριστουγεννα θα χεις το θαυματακι στην κοιλια σου.εγω σου το ευχομαι ολοψυχα

με συγκίνησες πολύ με αυτό που μου είπες..... σ ευχαριστώ πολύ. Είμαι αχάριστη.


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

κ εννοειται αφου εμεινες μονη σου θα ξαναμεινεις κ γω 2,5 χρονια προσπαθουσα εμεινα εγκυος το εχασα ξαναεμεινα το ξαναεχασα κ οταν ξαναμεινα σε διδυμα εχασα το ενα η μαρια μου τα καταφερε ομως ειναι μαζι μας κ μας εχει αλλαξει την ζωη κ αυτη κ η αδερφη της

δε φοβήθηκες? εγώ τρέμω...να σε ρωτήσω κάτι? Μήπως έψαξες το θέμα της θρομβοφιλίας? Είμαι σε αναζήτηση γιατρού και δεν βγάζω άκρη


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κόριτσια μου πραγματικά σας ζητώ συγγνώμη που σας έριξα στην κατάθλιψη.

xrysa1981 με το καλό τω νινικάκι σου εύχομαι να ναι γερό και τελειόμηνο!!!!

Να χαίρεστε όλες τα μωράκια σας και πραγματικά σας θαυμάζω που έχετε τόση δύναμη. Δεν μπορώ να μιλήσω αλλού είστε η μόνη μου διέξοδος γι αυτό και λέω τα πράγματα όπως τα σκέφτομαι.

Δομνίνα ναι όντως έμεινα φυσιολογικά αν και οι πιθανότητες ήταν εναντίον μας, προσπαθούσαμε 2,5 χρόνια. και αυτό είναι που μου λέει συνεχώς και ο γιατρός μου ότι αφού έμεινες μία θα ξαναμείνεις. Δεν ελπίζω όμως ότι θα γίνει. Έχω αρχίσει και σκέφτομαι την υποβοηθούμενη αναπαραγωγή αλλά και πάλι μετά ξυπνά μέσα μου το τέρας της ανασφάλειας. Και να ρθει? Θα ξαναφύγει... Δεν θα μπορέσω να το προστατέψω όπως δεν τα κατάφερα και την πρώτη φορά. Κι αυτό με σκοτώνει ρε κορίτσια ότι δε τον προστάτεψα το μπεμπακο μου. Δεν μπόρεσα να σταθώ καλή μάνα και να τον σώσω. Πέθανε αργά και βασανίστηκα και γω δεν έκανα τίποτα. Τώρα θα τον είχα αγκαλίτσα και θα του τραγουδούσα. Θα χαμε μόλις βγει από το νοσοκομείο.

Και το χειρότερο είναι η προσμονή όλων για το επόμενο. Λες και χάσαμε το λούτρινο αρκουδάκι μας και θα παρουμε άλλο. Κάθε φορά που είναι να αδιαθετήσω νιώθω ότι όλοι μετράνε μέρες... Δεν θέλω να τους απογοητεύσω ξανά. Δεν μπορώ.

Συγγνώμη για το ξέσπασμα. Σας ευχαριστώ πραγματικά.

Αχ ρε moody καλα κανεις κ λες οτι σκεφτεσαι!πολλες φορες σκεφτηκα κ εγω οτι πηρα 4ψυχουλες στο λαιμο μου!ο γι ατροςμου ειχε πει οτιισ ο οργανισμοςμου δεν δεχεται το εμβρυο κ το πυροβολροςανεαιλεητα!σκεφτομουν οτι εγω ηθελα να τα γεννησω να τα εχω αγκαλιτσα κ τα μην αφησω κανεναν να τα κανει κακο αλλα δεν μπορουσα να προστατευσω απο τον εαυτο μου!τεβαλα με το Θεο!κ μετα ξαφνηκα αρχισα να σκεφτομαι οτι αν Αυτος ηθελε να γινει ετσι καποιο λογο θα ειχε!εια εγω θα προσπαθησω κ αν θελει θα με βοηθησει!θα σταματησω μονο αν χαθει ελπιδα!θα εξαντλησω καθε περιθωριο!ετυχως βρεθηκε στο δρομο μου ενας υπεροχος γιατρος που μου αλλαξε οχι την ψυχολογια μου αλλα τον χαρακτηρα μου!τον εμπιστευτηκα κ δεν με απογοητευσε!ΑΝ τα ειχα πατατησει τοτε τωρα δεν ειχα την Χριστινα μου!απογοητευτηκα μονο οταν επαθθα αποκολληση στην Χριστινα μου!οταν ειδα αιμα ειπα αφου εκανα ολη ειπα μου γιατρος κ παλι εγινε αυτο κ δεν γιτεται τιποτα θελω να φυγω απο οτι μου θυμιζει ολα αυτα απο το σπιτι μου απο τις παρεες μου θα παρω ενα σκυλο δεν θελω κανεις μου ξαναμιλησει για αυτα!ομως ο Θεος αυτη φορα ηταν με το μερος μου!αυτο το μωρακι ηρθε για μεινει!οταν ειδα το προσωπακι της για πρωτη φορα καταλαβαλλα το λογο που εγιναν αυταστεχωριεμαι ακομα για τα μωρακια που εφυγαν τοσο αδικα αλλα αλλιως δεν ειχα τη.Χριστινα μου κ δεν την αλλαζω με τιποτα!κλαψε οσο θελεις ομως παρτο αποφαη!δεν αλλαζει!εγινε κ δεν φταις εσυ!το μωρο θα το κανεις με τον αντρα σου κ εχετε να δωσετε λογο σε κανεναν!θα κανετε μια ομορφη οικογενεια με πολλα παιδακια!κλεισε τα ματια σκεψου αν αξιζει να προσπαθησεις κ τι θα χασεις αν δεν το κανεις!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε moody καλα κανεις κ λες οτι σκεφτεσαι!πολλες φορες σκεφτηκα κ εγω οτι πηρα 4ψυχουλες στο λαιμο μου!ο γιατρο μου ειχε πει οτι ο οργανοσμος μου δεν δεχεται το εμβρυο κ το πυροβολο ανεαιλεητα!σκεφτομουν οτι εγω ηθελα να τα γεννησω να τα εχω αγκαλιτσα κ τα μην αφησω κανεναν να τα κανει κακο αλλα δεν μπορουσα να προστατευσω απο τον εαυτο μου!τα εβαλα με το Θεο!κ μετα ξαφνηκα αρχισα να σκεφτομαι οτι αν Αυτος ηθελε να γινει ετσι καποιο λογο θα ειχε!εια εγω θα προσπαθησω κ αν θελει θα με βοηθησει!θα σταματησω μονο αν χαθει ελπιδα!θα εξαντλησω καθε περιθωριο!ετυχως βρεθηκε στο δρομο μου ενας υπεροχος γιατρος που μου αλλαξε οχι την ψυχολογια μου αλλα τον χαρακτηρα μου!τον εμπιστευτηκα κ δεν με απογοητευσε!ΑΝ τα ειχα πατατησει τοτε τωρα δεν ειχα την Χριστινα μου!απογοητευτηκα μονο οταν επαθθα αποκολληση στην Χριστινα μου!οταν ειδα αιμα ειπα αφου εκανα ολη ειπα μου γιατρος κ παλι εγινε αυτο κ δεν γιτεται τιποτα θελω να φυγω απο οτι μου θυμιζει ολα αυτα απο το σπιτι μου απο τις παρεες μου θα παρω ενα σκυλο δεν θελω κανεις μου ξαναμιλησει για αυτα!ομως ο Θεος αυτη φορα ηταν με το μερος μου!αυτο το μωρακι ηρθε για μεινει!οταν ειδα το προσωπακι της για πρωτη φορα καταλαβαλλα το λογο που εγιναν αυταστεχωριεμαι ακομα για τα μωρακια που εφυγαν τοσο αδικα αλλα αλλιως δεν ειχα τη.Χριστινα μου κ δεν την αλλαζω με τιποτα!κλαψε οσο θελεις ομως παρτο αποφαη!δεν αλλαζει!εγινε κ δεν φταις εσυ!το μωρο θα το κανεις με τον αντρα σου κ εχετε να δωσετε λογο σε κανεναν!θα κανετε μια ομορφη οικογενεια με πολλα παιδακια!κλεισε τα ματια σκεψου αν αξιζει να προσπαθησεις κ τι θα χασεις αν δεν το κανεις!

Να σου ζήσει το Χριστινάκι σου...είμαστε και συνονόματες! να ναι γερή με μια ζωή μελένια. Έτσι νιώθω και γω ότι πήρα μια ζωούλα στο λαιμό μου. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα όλα μέχρι και η β επιπέδου έδειχναν μια χαρα και μετά από ένα μήνα πάει. Ανεπάρκεια πλακούντα. Από τι? Ιδέα δεν έχουμε. Σκέφτηκα ν αλλάξω γιατρό αλλά πραγματικά νιώθω εμπιστοσύνη με το γιατρό μου. Έχουμε προγραμματίσει πλάνο με εξετάσεις, θα δω και αιματολόγο και ενδοκρινολόγο αλλά δε λέω να ξεκινήσω. Συνέχεια το αναβάλω. Έφυγα τρέχοντας από το Λάϊκό όταν ήταν να κάνω τον έλεγχο.

Κι εγώ το πιστεύω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο και ξαναλέω ότι πραγματικά ξέρω ότι είμαι αχάριστη διότι υπάρχουν άνθρωποι που βιώνουν πραγματικό Γολγοθά. Είμαι μια κότα.... πάει και τελείωσε!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχω κ απο αυτο εκανα ενεσεις σε ολη την εγκυμοσυνη κ στις δυο σπαστικο μεν απαραιτητο δε.να κανεις τις εξετασεις σου απο δευτερα κιολας εγω τις εκανα απο την πρωτη στιγμη δεν ηθελα να περιμενω κ ας ετρεμα την ωρα που θα εβλεπα θετικο τεστ .κ δεν εισαι αχαριστη απογοητευμενη -φοβισμενη κ με το δικιο σου εισαι αλλα βαλε λιγο τσαμπουκα στην ζωη σου πες εγω θα τα καταφερω οταν εκανα κ την δευτερη αποβολη εμειναν εγκυος η αδερφη μου που ειχε ενα μηνα παντρεμενη κ η νυφη μου κ ειπα τελος αυτη την φορα θα τα καταφερω κ εμεινα εγκυος εκεινον το μηνα τα παιδια μας εχουν μερες διαφορα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ ασε την κοτα για σουπα εισαι η χριστινα κ εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!

εχουμε εδω μεσα πολυ θετικη ενεργεια ασε που οσες ηρθαν εδω μετα απο αποβολη δεν ξαναεκαναν κ εχουν τα ζουζουνια τους αγκαλια ..,.τυχαιο???


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα να σαι καλα βρε κοριτσι μου ολα τα καλα του κόσμου να χεις!!!!! Αν θέλεις στείλε με σε πμ τον αιματολόγο σου!!! Δευτέρα θα δω χειρούργο να δω τι θα κανω με τη χολη και μετα κανονίζω αυτο. Έχεις δίκιο δεν έχει νόημα να μυξοκλαίω. Δε βοηθάει ούτε αλλάζει κάτι. Και ο μπόμπιρας μου θα χαίρεται από εκεί ψηλά..!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω moody μου το μονο που σκεφτομουν μετα απο καθε αποβολη ηταν να περασει ο καιρος για να ξαναπροσπαθησω!εξετασεις;δεν ηθελα να ακουω ουτε τη λεξη παλιοτερα κ μετα πηγαινα να δωσω αιμα εφευγα χαρουμενη!ασε που τρυπιωμουν κ εγω καθε μερα μεχρι να γεννησω!για πλακα τις εκανα τις ενεσουλες!κ τωρα παλι τις αρχισα!μην το αναβαλεις καθολου!να πας να κανεις οτι χρειαζεται!ποτε μη γυρνας την πλατη σου στο φοβο!κ δεν εισαι καθολου κοτα!εχεις δυναμη μεσα σου κ δεν το ξερεις!ολοι εχουμε!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω moody μου το μονο που σκεφτομουν μετα απο καθε αποβολη ηταν να περασει ο καιρος για να ξαναπροσπαθησω!εξετασεις;δεν ηθελα να ακουω ουτε τη λεξη παλιοτερα κ μετα πηγαινα να δωσω αιμα εφευγα χαρουμενη!ασε που τρυπιωμουν κ εγω καθε μερα μεχρι να γεννησω!για πλακα τις εκανα τις ενεσουλες!κ τωρα παλι τις αρχισα!μην το αναβαλεις καθολου!να πας να κανεις οτι χρειαζεται!ποτε μη γυρνας την πλατη σου στο φοβο!κ δεν εισαι καθολου κοτα!εχεις δυναμη μεσα σου κ δεν το ξερεις!ολοι εχουμε!

σας ευχαριστώ πραγματικά. Μίλησα με τον κουμπάρο μου που είναι νοσηλευτής σε μεγάλο ιδιωτικό νοσοκομείο και γνωρίζει ανθρώπους και πράγματα και μου πρότεινε κάποιους γιατρούς. Θα τακτοποιήσω πρώτα το θέμα με τη χολή μου γιατί πραγματικά είναι επώδυνο και μετά θα ξεκινήσω με τις εξετάσεις. Θα πάρω και τον ενδοκρινολόγο μου να περάσω και από κει να δω τι προτείνει και αυτός και αφού τα μαζέψω όλα στο γυναικολόγο για να αποφασίσουμε τι μέλλει γενέσθαι! Σας ευχαριστώ πραγματικά για τα καλά σας λόγια και το κουράγιο που μου δίνετε. Θα σας ενημερώνω για να χω και γω κάπου να τα λέω.


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειδες τελικα που δεν ειναι τα πραγματα ετσι οπως τα σκεφτομαστε οταν ειμαστε πληγωμενοι?ολα καλα θα πανε στο λεω εγω

την χολη κ η αδερφη μου την εβγαλε πριν σαραντισει κ αφησε το μωρο της στην πεθερα της κ στεναχωριοταν γιαυτο καλο ειναι να ξεμπερδευεις τωρα απο αυτο

σε αιματολογο πηγα στο ριο της πατρας εσυ εισαι αθηνα αλλα αν θες θα σου στειλω πμ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...