Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

Χρυσά κάθε φορά φαντάζομαι που θα λέει η Χριστίνα μαμά κ μπαμπά θα λιώνετέ.

Η ζουζουνά είναι κ χάδιαρα αχου την μωρέ,δώσ της ένα ρουφηχτο φιλάκι στην κοιλίτσα της.

Κρίστι που χάθηκες περιμένουμε νέα από το Σποριδιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρίστι που χάθηκες περιμένουμε νέα από το Σποριδιο.

καλησπερα κοριτσια!!

gogopo μετραω τις ωρες για να μαθω κ εγω τα νεα για το σπορακι μου!! 8 η ωρα εχω ραντεβου κ οσο πλησιαζει τοσο ψιλοαγχωνομαι!!ηρθε η μεγαλη μερα λοιπον!

τα νεα μου δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.προσπαθω να ειμαι ξαπλα γιατι ειδα λιγο αιματακι δυο φορες μονο στο σκουπισμα ευτυχως κ μικρη ποσοτητα.για πρωτη φορα σε εγκυμοσυνη που εχω αναγουλες.οχι καθε μερα αλλα οταν με πιανουν ειναι ασχημες.μου ειναι αδυνατον να φαω,τρωω ισα ισα να ταισω το σπορακι μου!

εσεις κοριτσια κανενα νεο??


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην μας ξεχάσεις να μπεις να μας πεις νέα. Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια θα προσευχήθω στην Παναγίτσα να πάνε ολα καλά. Δεν ξέρω αλλά νιώθω σαν να είμαι εγώ

Link to comment
Share on other sites

Μην μας ξεχάσεις να μπεις να μας πεις νέα. Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια θα προσευχήθω στην Παναγίτσα να πάνε ολα καλά. Δεν ξέρω αλλά νιώθω σαν να είμαι εγώ

εννοειται με το που ερθω σπιτι θα γινει αναλυτικη ενημερωση! σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σου κοριτσακι μου. ποσο κουραγιο μου δινεις!!! συντομα δεν θα νιωθεις απλα αλλα θα το βιωνεις!! κ εδω θα ειμαστε κ θα χαιρομαστε!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είναι λίγο δύσκολο να το βιώσω σύντομα,έχω χωρίσει.

Πολύ χαίρομαι για σένα,και θα δεις που ολα θα πάνε καλά.

αχ κοριτσακι μου εκανες την καρδια περιβολι...δεν το ηξερα, συγνωμη αν σε εφερα σε δυσκολη θεση. ελπιζω μονο να εισαι καλα κ οσο γινεται να μην στεναχωριεσαι. :(:(:(


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κρίστι μου,εάν ερχόμουν σε δύσκολη θέση δεν θα έγραφα καθόλου σε ένα φόρουμ που είναι για γονείς η μελλοντικούς γονείς.

Είμαι καλά το παλεύω επτά χρόνια ήταν αυτά πονάω αλλά προσπαθώ. Το θέμα είναι πως είμαι καλά.

Εσύ δεν θέλω να ανχονέσαι,σήμερα έχεις ένα από τα πιο σημαντικά ραντεβού στην ζωή σου,έχεις να ακούσεις τον μαγικό ήχο του μωρού σου.

Ακόμα κανείς ενέσεις?

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακι μου εκανες την καρδια περιβολι...δεν το ηξερα, συγνωμη αν σε εφερα σε δυσκολη θεση. ελπιζω μονο να εισαι καλα κ οσο γινεται να μην στεναχωριεσαι. :(:(:(

Καλη επιτυχία! ευχομαι να πανε ολα καλα!


nmDWp2.png

qeGop3.png

WWTqp3.png

Link to comment
Share on other sites

zacharoula1982 σε ευχαριστω παρα πολυ!!! σημερα χρειαζομαι πολλη θετικη ενεργεια!!

gogopo χαιρομαι που εισαι καλα.εννοειται 7 χρονια δεν ξεπερνιουνται σε μια μερα.τωρα καταλαβαινω γιατι θελεις να πας εξωτερικο.θα ειναι πολυ καλη αλλαγη για να ξεχαστεις!

ναι τις ενεσεις τις συνεχιζω κανονικα!! παλι καλα μονο μια φορα εκανα μια μικρη μελανια.ειναι στιγμες που δεν αισθανομαι τιποτα κ ειναι αλλες που πραγματικα τσουζει!! αλλα ειπαμε, οτι χρειαζεται το μωρακι μου για να ειναι καλα!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάτι κορίτσια λέγανε ότι πρώτου κάνουν την ένεση αλοιφουν βούτυρο σε εκείνο το σημείο για της μελανιές. Η ώρα δεν περνάει με τίποτα. Έχεις με κάτι να ασχοληθείς για να περάσει γρήγορα η ώρα σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτι κορίτσια λέγανε ότι πρώτου κάνουν την ένεση αλοιφουν βούτυρο σε εκείνο το σημείο για της μελανιές. Η ώρα δεν περνάει με τίποτα. Έχεις με κάτι να ασχοληθείς για να περάσει γρήγορα η ώρα σου?

οντως δεν περναει!!μολις εστειλα στον αντρουλη μηνυμα για συμπαρασταση!! βεβαια εχω παρεα τον τριχωτουλη ο οποιος καθεται υπομονετικα διπλα μου κ ακουει ολες μου τις ανησυχιες!! τι θα εκανα χωρις αυτον!!σημερα μαθαινουμε να μας λεει η μαμα "μ'αγαπας?" κ αυτος να απανταει με γαβ!! τα καταφερνουμε αλλα καμια φορα παρεκτρεπομαστε!!! ειναι ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

κριστυ!!! κοριτσακι μου ολα θα ειναι τελεια σημερα θα ακουσετε κ την καρδουλα σας..! περιμενουμε νεοτερα το βραδακι να χαρουμε με την χαρα σου!!

τα φιλια μου σε ολο το παρεακι!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

κριστυ!!! κοριτσακι μου ολα θα ειναι τελεια σημερα θα ακουσετε κ την καρδουλα σας..! περιμενουμε νεοτερα το βραδακι να χαρουμε με την χαρα σου!!

τα φιλια μου σε ολο το παρεακι!

σε ευχαριστω πολυ μινα μου!!! μακαρι να ακουσω αυτο τον μαγικο ηχο!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι μακάρι. θα τον ακούσεις τον μαγικό ήχο.

Ο σκύλογιος τόσο καλός είναι?εγώ άμα αρχίσω κ μιλάω στις σκύλοκόρες αρχίζουν κ αυτές κ δεν σταματάνε με τίποτα. Μάθε τον να λέει κ αι Λοβ γιου όπως την μισκα.

Είναι κύριος η τρελόσκύλο?τώρα που είσαι έγκυος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...