Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσιααααααα

ελπιζω να ειστε ολες καλα.

μπηκα να σας πω οτι την κυριακη βαφτισα το αστερακι μου.κ το ονομα αυτης γεωργια.

ταλαιπωρηθηκαμε βεβαια γιατι ημασταν αυπνοι αλλα μας αποζημιωσε το αποτελεσμα.

Τζενακι μου καλοφωτιστο να ειναι το κοριτσακι σου!να το χαιρεστε και το ονομα!να ειναι γερη δυνατη και καλοτυχη!φιλακια!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!τι κανετε;εμεις ολα καλα δοξα τω Θεω!χθες καναμε υπερηχο β επιπεδου και το αγορακι μου ειναι υγειεστατο!ολα ειναι μια χαρα μεγαλωνει πολυ καλα εφτασε τα 500 γρ και 26 ποντους!σημερα μπηκα στην 23η εβδομαδα!πως περναει ο καιρος...!

Φιλακια πολλα!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,καλόφωτιστά τα ζουζουνια που βαφτίστηκάν.

Κρίστι μου τι κανείς κλωτσάει η μικρή μας,χρυσά πως είσαι?το Σποριδιο η Χριστίνα?

Πήγα σε αιματολογο τελικά,όταν μείνω έγκυος θα κάνω ενέσεις,επίσης έχω υψηλή Ομοκυστεινη κκάνω μια θεραπεία για να κατέβει κάτω από το δέκα και θα κάνω εξετάσεις πάλι τον Ιανουαρίο.

Χάθηκα το ξέρω,δουλεύω κ ξεχνιέμαι λίγο με την δουλειά. Ψυχολογικά είμαι χάλια,από 7 του μηνός μετακόμισα κ ξανά μένω με τον πατέρα μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

τσααααααααα!!!! νομιζατε πως θα με ξεφορτωθειτε; ξερω ξερω χαθηκα, αλλα ειχαμε μετακομιση, βαφτιση κτλ κτλ κτλ!!

απο μια γρηγορη ματια που εριξα βλεπω ευχαριστα νεα! χρυσακι μου εσυ καλε εφτασες στη μεση! με το καλο ο γιοκαρος και μ' εναν πονο!!

τζενακι καλοφωτιστη η μικρη σου, να χαιρεστε το ονομα σας!!

κοριτσια που σας αφησα με απωλειες και σας βρισκω με φουσκωμενες κοιλιες μου δωσατε μεγαλη χαρα! να εχετε μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

μουντυ τα ειπαμε και ιδιαιτερως!!! υπομονη και θα περασουν ολες οι δυσκολιες ;)

συγνωμη που δεν σας αναφερω μια μια, το ξερετε πως σας σκεφτομαι ολες, αλλα το θηριο μου δεν μου αφηνει και πολυ ελευθερο χρονο! ισα που προλαβα να γραψω! θα τα λεμε ομως συχνοτερα, σας το υποσχομαι!!:D:D


 

569129i0tzap526i.gif "Φεγγοβολάς βλαστάρι μου, στ' όνειρο ταξιδεύεις

τους γαλαξίες τριγυρνάς και το Θεό γυρεύεις"

my little angel 10/5/12

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σαε κοριτσια!τι κανετε;

εμεις πολυ καλα!χθες πγγαμε στο γιατρο και ειδαμε τον μπεμπουλη μας!το αγορακι μου ειναι 800 γρμ!χθες τον πιασαμε να καταπηνει αμνιακο υγρο!ακομα δεν γυρησε το κεφαλακι προς τα κατω!ο καημενος ειναι διπλωμενος σαν σουγιας!εβγαλε μαλακι χθες μετρουσαμε τριχουλες χαχαχα!

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε επιτελους μετα απο δυο εβδομαδες που η Χριστινα μου ηταν αρωστη!πρωτα επαθε λαρυγγιτιδα μετα γαστρεντεριτιδα και μετα τα λαιμα της!ευτυχως δεν μου εκανε πολυ πυρετο!μεχρι 37,6 φτασαμε και δεν χρεια στηκε να παρει αντιβιωση!

Αυτα τανεα μας!χαθηκατε ολες!

Ειρηνη καλοφωτιστη να ειναι η κορουλα σου!γερη δυνατη καιτυχερη!σε περιμενω να επανελθεις σιγα σιγα ε;;;

Φιλακια πολλα!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
Γεια σαε κοριτσια!τι κανετε;

εμεις πολυ καλα!χθες πγγαμε στο γιατρο και ειδαμε τον μπεμπουλη μας!το αγορακι μου ειναι 800 γρμ!χθες τον πιασαμε να καταπηνει αμνιακο υγρο!ακομα δεν γυρησε το κεφαλακι προς τα κατω!ο καημενος ειναι διπλωμενος σαν σουγιας!εβγαλε μαλακι χθες μετρουσαμε τριχουλες χαχαχα!

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε επιτελους μετα απο δυο εβδομαδες που η Χριστινα μου ηταν αρωστη!πρωτα επαθε λαρυγγιτιδα μετα γαστρεντεριτιδα και μετα τα λαιμα της!ευτυχως δεν μου εκανε πολυ πυρετο!μεχρι 37,6 φτασαμε και δεν χρεια στηκε να παρει αντιβιωση!

Αυτα τανεα μας!χαθηκατε ολες!

Ειρηνη καλοφωτιστη να ειναι η κορουλα σου!γερη δυνατη καιτυχερη!σε περιμενω να επανελθεις σιγα σιγα ε;;;

Φιλακια πολλα![/quote

Χρύσα, τι κάνεις;Βλέπω η μεγάλη μέρα πλησιάζει!!!!:-) Με το καλό να πάρεις αγκαλιά τον μικρούλη σου.Φιλάκια, να μας πεις νέα σου.:-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε;που χαθηκατε ολες;

Εμεις ειμαστε πολυ καλα!Σημερα το βραδι μπαινω στην κλινηκη και αυριο με το καλο ισως και τετοια ωρα θα κραταω τον μπεμπη μου αγκαλια!

Εφτασε η μερα!θα σας πω νεα οταν γυρησουμε σπιτι το Σαββατο πρωτα ο Θεος!φιλακια πολλα!

Στεφ μου σε ευχαριστω πολυ!!!οτι επιθυμεις ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε;που χαθηκατε ολες;

Εμεις ειμαστε πολυ καλα!Σημερα το βραδι μπαινω στην κλινηκη και αυριο με το καλο ισως και τετοια ωρα θα κραταω τον μπεμπη μου αγκαλια!

Εφτασε η μερα!θα σας πω νεα οταν γυρησουμε σπιτι το Σαββατο πρωτα ο Θεος!φιλακια πολλα!

Στεφ μου σε ευχαριστω πολυ!!!οτι επιθυμεις ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!

Με το καλό κοριτσάκι μου να κρατήσεις το αγοράκι σου στην αγκαλιά σου.. Περιμένουμε όλο αγωνία τα νέα σου όταν με το καλό επιστρέψεις σπίτι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις καλα ειμαστε!

Γεννησαμε την Τεταρτη 11 η ωρα το πρωι!Φυσιολογικα και πολυ ευκολα αν και ο μπεμπης μου βγηκε 4100!Δεν το περιμεναμε με τιποτα γιατι συμφωνα με τις μετρησεις του γιατρου ηταν γυρω στα 3 και κατι αλλα αυτος μας εκανε εκπληξη!

Γυρισαμε σπιτι μας το Σαββατο και Κυριακη αρρωστησε η Χριστινα μου!!!Την εστειλα στη γιαγια της για να μην κολλησει ο μπεμπης και σημερα την πηγα στο γιατρο εχει φαρρυγγιτιδα και μου ειπε τουλαχιστον αλλες δυο μερες μακρια!Ελπιζω να μην εχουμε χειροτερα!

Αυτα κοριτσια μου!Σας ευχαριστω πολυ!Θα τα πουμε!Φιλακια!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις καλα ειμαστε!

Γεννησαμε την Τεταρτη 11 η ωρα το πρωι!Φυσιολογικα και πολυ ευκολα αν και ο μπεμπης μου βγηκε 4100!Δεν το περιμεναμε με τιποτα γιατι συμφωνα με τις μετρησεις του γιατρου ηταν γυρω στα 3 και κατι αλλα αυτος μας εκανε εκπληξη!

Γυρισαμε σπιτι μας το Σαββατο και Κυριακη αρρωστησε η Χριστινα μου!!!Την εστειλα στη γιαγια της για να μην κολλησει ο μπεμπης και σημερα την πηγα στο γιατρο εχει φαρρυγγιτιδα και μου ειπε τουλαχιστον αλλες δυο μερες μακρια!Ελπιζω να μην εχουμε χειροτερα!

Αυτα κοριτσια μου!Σας ευχαριστω πολυ!Θα τα πουμε!Φιλακια!

4.100!!! Που να έφθανες και μέχρι το τέλος.. Πιασάρικος βγήκε ο μπέμπης! Φαντάζομαι είσαι τρισευτυχισμένη και με το δίκιο σου! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου... Να σου ζήσει το μικράκι σου.. Δώσε του ένα γλυκό φιλάκι από μένα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις καλα ειμαστε!

Γεννησαμε την Τεταρτη 11 η ωρα το πρωι!Φυσιολογικα και πολυ ευκολα αν και ο μπεμπης μου βγηκε 4100!Δεν το περιμεναμε με τιποτα γιατι συμφωνα με τις μετρησεις του γιατρου ηταν γυρω στα 3 και κατι αλλα αυτος μας εκανε εκπληξη!

Γυρισαμε σπιτι μας το Σαββατο και Κυριακη αρρωστησε η Χριστινα μου!!!Την εστειλα στη γιαγια της για να μην κολλησει ο μπεμπης και σημερα την πηγα στο γιατρο εχει φαρρυγγιτιδα και μου ειπε τουλαχιστον αλλες δυο μερες μακρια!Ελπιζω να μην εχουμε χειροτερα!

Αυτα κοριτσια μου!Σας ευχαριστω πολυ!Θα τα πουμε!Φιλακια!

Να σου ζήσει Χρύσα!!!!Να είναι γερός και τυχερός!:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Εμεις καλα ειμαστε!

Γεννησαμε την Τεταρτη 11 η ωρα το πρωι!Φυσιολογικα και πολυ ευκολα αν και ο μπεμπης μου βγηκε 4100!Δεν το περιμεναμε με τιποτα γιατι συμφωνα με τις μετρησεις του γιατρου ηταν γυρω στα 3 και κατι αλλα αυτος μας εκανε εκπληξη!

Γυρισαμε σπιτι μας το Σαββατο και Κυριακη αρρωστησε η Χριστινα μου!!!Την εστειλα στη γιαγια της για να μην κολλησει ο μπεμπης και σημερα την πηγα στο γιατρο εχει φαρρυγγιτιδα και μου ειπε τουλαχιστον αλλες δυο μερες μακρια!Ελπιζω να μην εχουμε χειροτερα!

Αυτα κοριτσια μου!Σας ευχαριστω πολυ!Θα τα πουμε!Φιλακια!

ρε χρυσακι να σου ζησει κοπελα μου.4100 βγηκε και η γιωργια μου αλλα με καισαρικη γιατι ειχε 2πλη περιτιληξη.εσυ τα καταφερες φυσιολογικα,μπραβω σου.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

να σας πω κ εγω οτι ειμαι 3 μηνων εγκυος και μαλλον εχουμε αγορακι.δεν το προγραμματισαμε αλλα αφου ηρθε το καλοδεχτηκαμε.σημερα ειχα την αυχενικη και ολα πηγαν μια χαρα.


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

χρυσακι συγχαρητηρια μεγαλουτσικος ο μπεμπης ε μα τι αντρας θα ηταν!!!τωρα να σας πω κ γω οτι ειμαι εγκυος. σε δυδιμα.................χαχαχαχ ψαρωσαμε ε?οχι δεν ειμαι αλλα τετοια φορα που εχει παρει με τις εγκυμοσυνες η σελιδα αυτη ειπα να κανω χουμορακι χι χιχι εγω λοιπον θα εχω δυο ανηψιους ενα απο την τζενη κ αλον ενα απο την αλλη μου αδερφη ,κ που ξερετε ισως καποτε.....καποτε λεω να γινει ενα θαυμα κ να μπορω να κανω κ αλο παιδι!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να σας πω κ εγω οτι ειμαι 3 μηνων εγκυος και μαλλον εχουμε αγορακι.δεν το προγραμματισαμε αλλα αφου ηρθε το καλοδεχτηκαμε.σημερα ειχα την αυχενικη και ολα πηγαν μια χαρα.

Συγχαρητήρια Τζενάκι!!! Χάρηκα τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ! Φιλιά στην κοιλίτσα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...