Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

Παλλίνδρομες κυήσεις


Recommended Posts

Η Κρίστι μας τώρα θα είναι στο ιατρείο. Σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια ,θα δεις που θα είναι ολα καλά κ η Παναγίτσα θα στο δώσει υγιέστατο το μωράκι στα χεράκια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στον κοσμο!! πεταω!! το μωρακι μου,η αγαπη μου,το γλυκουλινι μου εχει μια υπεροχη καρδουλα!! το λεω κ δεν το πιστευω ακομα!! ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!! με τον πιο τελειο κ μαγευτικο ηχο!!! κ να μην ανοιγε το ηχειο εγω την εβλεπα που χτυπουσε!! χτυπουσε για την μαμακα κ την ηρεμισε!!! ευχομαι σε ολες τις γυναικες τετοια ευτυχια!!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κρίστι μουυυυυ αγάπηηηηηηη πολύ χάρηκαάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάά μπράβοοοοο.

Πετάς εεεεέ?ποτέ ξανά έχετε ραντεβού?

Σε ευχαριστούμε Παναγίτσα μου. Από δω κ πέρα θα δεις πως ολα θα πάνε καλά απόλαυσε μην εγκυμοσύνη σου.

Link to comment
Share on other sites

πεταω δεν λες τιποτα!! ειμαι σε αλλη διασταση!!!

επιασαν οι ευχες κοριτσια μου!! δοξα το θεο!!!!

ηθελε να παω σε 4 εβδομαδες ξανα!! του λεω γιατρε συνελθε δεν υπαρχει περιπτωση να περιμενω τοσο!! με σκληρα παζαρια εχω ραντεβου σε 2 εβδομαδες!!! τωρα ειναι που δεν θα σηκωνομαι απο το κρεβατι μου,το σπορακι μου κ τα ματια μου μεχρι να μπουμε σε ασφαλη περιοδο!! :wink::wink::wink::D:D:D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν πειράζει κάτσε στο κρεβατάκι σου κ ξεκούρασου,σου είπε το αίμα από που ήταν?

Πω πω δύο εβδομάδες?αιώνας θα μου φαινόταν,θα δεις που θα πηγαίνει πέρα δώθε μέσα στον σακο,το μικρό σου πλάσματακί,θα το προσέχουν εκεί ψηλά τα αδερφάκια του.

Μπράβο Κρίστι μου κ πάλι μπράβο. Ο αντρουλης σου πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

φαντασου οτι ηθελε μετα απο 4 εβδομαδες να ξαναπαω!! θα ειχα παρει σβαρνα τους γυναικολογους!!κρυφα παντα!

επειδη ο γυναικολογος μας αλλαξε το ραντεβου ο αντρουλης μου ειχε ηδη κανονισει να ειναι απογευματινος για να ερθει μαζι μου κ μετα δεν μπορεσε να το ξαναλλαξει! του το εβγαλα ομως σε βιντεο κ περιμενω πως κ πως να ερθει να το δει!! στο τηλεφωνο που τον ακουσα ηταν φουλ συγκινημενος!!!!

το αιματακι δεν ειναι κατι ανησυχιτικο μου ειπε.μαλλον κατι ορμονικο.

αχ τα μικρα μου αγγελουδακια που δεν προλαβα ποτε να δω....σιγουρα τωρα θα βοηθανε το αδερφακι τους...


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα το προστατεύουν.

Άντε να έρθει ο γλυκός σου κ να κάνετε αγκαλίτσα κ να τρέχουν δάκρυα χαράς από τα ματάκια σας.

Κρίστι μου πραγματικά δεν μπορώ να σου εξηγήσω πόσο πολύ χάρηκα,σε νιώθω σαν να είμαι εγώ.

ΕΊΠΑΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΆ ΣΠΟΡΆΚΙΑ ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΌΤΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο!χαρηκα τόσο πολύ! Ολα να πανε καλά κορίτσι μου! Τα αδελφάκια το βοηθάνε είμαι και εγω σίγουρη, για να φτάσει στην αγκαλιά σου!
kristy μου αληθεια με συγκινησες παααρα πολυ! μπραβο κοριτσακι μου σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη! αντε να σ ακολουθησουμε κ αλλες σιγα σιγα!

σας ευχαριστω παρα πολυ!!!

να μας εχει καλα ο θεουλης εμας κ τα μωρακια μας κ σε οσες προσπαθουν να τους στειλει συντομα τα σπορακια!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα το προστατεύουν.

Άντε να έρθει ο γλυκός σου κ να κάνετε αγκαλίτσα κ να τρέχουν δάκρυα χαράς από τα ματάκια σας.

Κρίστι μου πραγματικά δεν μπορώ να σου εξηγήσω πόσο πολύ χάρηκα,σε νιώθω σαν να είμαι εγώ.

ΕΊΠΑΜΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΆ ΣΠΟΡΆΚΙΑ ΈΡΧΟΝΤΑΙ ΌΤΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΙΜΈΝΟΥΜΕ

μην νομιζεις οτι ξεχναω την υποσχεση μου!! με το καλο να ερθει αυτη η αγια ωρα κ θα δεις!!! :wink::wink::wink::wink:


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πια υπόσχεση καλέ?

Εγώ το μόνο που θέλω να είσαι εσύ καλά κ το Σποριδιο,αφού εσείς θα είστε καλά κ υγιές αυτό θα μου φτάνει.

Είμαστε σχεδόν κοντά σε ηλικία είχαμε περάσει τα ίδια έχουμε κ οι δύο τρέλα με τα σκύλοπαιδίά μας και ένα ακόμα πρόπερσι ακριβώς είχα κάνει τον πρώτο μου υπέρηχο στο μικρούλη μου.αυτές ήταν οι αιτίες που σε βλέπω σαν δικό μου άνθρωπο κ χαίρομαι για σένα.

Link to comment
Share on other sites

Κριστυ μου!!!!!τελεια νεα!μπραβο σου!!!!!δεν ειναι συτος ο πιο υπεροχος ηχος;μεχρι να ακουσεις το κλαμα του μωρου φυσικα!

Ποσο μου θυμιζεις εμενα...ανα δυο βδομαδες ημουν στο γιατρο!ηρεμησα μονο οταν αρχισε να χτυπαει η ζουζουνα κ καταλαβαινα οτι ειναι καλα απο τις κλοτσιες!ευτθχως ηταν πολυ ζωηρη απο την κοιλια κ παραμενει!!!μετα αρχισα να πηγαινω ανα τρεις βδομαδες κ μια φορα ισως να πηγα σε 4!!!χαχαχα!

Εγω καλα ειμαι προχωραμε δοξα τω Θεω!εχω φοβερες αναγουλες κ αυτο με κανει νιωθω ουι παμε καλα!εχω ακομα λιγα καφε αλλα γιατρος λεει δεν μας πειραζουν!εχω ραντεβου στις 20/09 για αυχενικη!αυτα!

Φιλακια πολλα σε οοοολες!


The best is yet to come!!!584776qvkek99ty3.gif

xDoop3.png

pcDup3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...