Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καλησπερα σε ολους και ολες


Recommended Posts

ψαχνω επειγοντως δουλιτσα, οτιδηποτε ειναι αυτο,απο καθαριστρια μεχρι λαντζα σε κουζινα τα παντα,δεν φοβαμαι την δουλεια αυτη θα πρεπει να με φοβηθει,δουλευω απο τα 17 μου και ειμαι 42 ετων μανουλα 3 παιδιων και μεχρι προσφατα ειχαμε μαγαζι με επιπλα κουζινας,αναγκαζομαστε ομως να το κλεισουμε λογο τεβε και ετσι μενουμε χωρις δουλεια και εγω αλλα και ο αντρουλης μου,δυστυχως τα εξοδα τρεχουνε και σε λιγο δεν θα μπορουμε ουτε τα βασικα να παρεχουμε στα παιδακια μας,δεν εχω προβλημα με τιποτε, αλλα ουτε και θεμα χρονου, σχετικα με την δουλεια,βρισκομαι ανατολικη θεσσαλονικη αλλα μπορω να παω οπου με χρειαζεστε,εχω και διπλωμα αυτοκινητου,επισης εχω τελειωσει αισθητικος σε ιδιωτικη σχολη και εχω δουλεψει επανω σε αυτο πανω απο 15 χρονια οπως και σε επωνυμο μεγαλο ινστιτουτο αισθητικης(για 10 χρονια),εχω ασχοληθει πολυ με το νυφικο μακιγιαζ αλλα και το βραδυνο μακιγιαζ, ευχαριστω πολυ :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια η αγγελια ισχυει αλλα ειπα να προσθεσω και κατι ακομα που το κατεχω και μου αρεσει παρα μα παρα πολυ οταν το κανω,εχω γαζωτικη μηχανη μαρκας SINGER ,εχουμε και λεμε λοιπον αναλαμβανω

κοντυμα σε

1)παντελονια(τζιν,υφασματινα)

2)φουστες (τζιν-υφασματινες)

3)φορεματα

4)μπλουζες(μπλουζοφορεματα)

5)μανικια

αλλαγη φερμουαρ σε

1)παντελονια(υφασματινα,τζιν)

2)φουστες (υφασματινες,τζιν)

3)μπουφανακια

γαζωμα σεντονιων,πετσετων,μαξιλαροθηκων,κουρτινων

αλλαγη και ραψιμο κουμπιων

ολα σε πολυ πολυ προσιτες τιμουλες κοριτσια,επειδη εχουμε ολοι γνωση του τι περναμε καθημερινα και δεν θα ηθελα με τιποτε να το εκμεταλευτω

φετος ξεκινησα να φτιαχνω και στολες αποκριατικες απλα δεν το εχω τελειοποιησει ακομα,αλλα θα σας ενημερωσω οταν το κανω, ευχαριστω για τον χρονο σας :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

καλησπερα κοριτσια θα μπορουσα να κρατησω επισης και καποιο παιδακι ανεξαρτητου ηλικιας,εχω τεραστια πειρα καθοτι εχω 3 παιδακια και γνωριζω πολυ καλα πια τις αναγκες του καθενος,επισης να το βοηθησω και στα μαθηματα εαν ειναι του δημοτικου οπως και τα παιδιακια μου,δεν με πειραζει η ηλικια αρκει να ειναι κοντα στην ανατολικη θεσσαλονικη και προς τα εδω δηλαδη προς περαια,μηχανιωνα αγια τριαδα,μπαξε,ηα εδω τριγυρω,ευχαριστω πολυ :D

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...