Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

χρονια πολλα κοριτσιααα!

Λια μου ισως απο το ''σπερματεγχυση'' ;γιατι στο'' ποιες παμε ''δε μπαινω.δεν εχει καμια σημασια ομως κουβεντα να γινεται.χαρηκα πολυ που τα καταφερες και σου ευχομαι ολα να πανε τελεια γιατι μετα απο τοση αναμονη υπομονη και ταλαιπωρια το αξιζεις!

φιλια σε ολες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια! Χριστος ανεστη! Και του χρονου να μαστε καλα! Τι κανετε; Πως τα περασετε; Τι κανουν τα μπεμπακια μας;

Εχω μπερδευτει τωρα δυο-τρεις μερες. Νιωθω να "κουνιεται" κατι μεσα μου ελαφρως. Σαν μπουρμπουληθρες να το πω;;;.. Δεν μπορω φυσικα να καταλαβω αν ειναι το μωρο. Ειναι νωρις ακομη και με προσθιο πλακουντα διαβασα οτι μαλλον ειναι απιθανο. Αλλα τι αλλο μπορει να ειναι; Ειναι περιεργο αισθημα και δεν το εχω ξανανιωσει. Σκεφτομαι μηπως ειναι το εντερο αλλα γιατι μεχρι τωρα δεν το εχω ξανανιωσει ετσι. Μακαρι να ειναι το μωρακι μου. Αν ειναι αυτο ειναι πολυ ζωηρο!:P


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Νάσια, χρόνια πολλά καταρχήν. Δεν αποκλείεται να είναι το μωρό, ειδικά αν είσαι αδυνατούλα!! Έτσι είναι, μοιάζει με το έντερο αλλά όχι ακριβώς, είναι λίγο διαφορετικά. Ο τρόπος που "βεβαιωνόμουνα" εγώ ότι είναι το μωρό, είναι ότι το "χτύπημα" είναι σχεδόν στο ίδιο σημείο συνέχεια, ενώ του εντέρου ας πούμε ότι μετακινείται.


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τι κάνετε; Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά με το καλό τα μωράκια μας. Εμείς πήγαμε στο γιατρό την Πρωτομαγιά και είδαμε τον μπόμπιρα αλλά μας είχε γυρισμένη την πλατούλα του για να το πω ευγενικά. Είναι 180 ολόκληρα γραμμάρια και εξελίσσεται φυσιολογικά σύμφωνα με τις εβδομάδες. 6 Ιουνίου έχουμε β' επιπέδου μακάρι να είναι όλα καλά για όλες μας!!!:D


UQTep2.png

Xgjmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια!!!! Τι κανετε; Αυτη τη στιγμη ειμαι πολυ χαρουμενη. Το μωρακι μου κλωτσαει και το νιωθω. Ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτο.Κλωτσαει σε ενα συγκεκριμενο σημειο δυνατουτσικα μπορω να πω. Μεχρι και η κοιλια μου σε αυτο το σημειο (μιλαω για ενα τετραγωνικο εκατοστο περιπου) φαινεται να αναπηδα. Ο άντρας μου τρελαθηκε!!!!!!!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!! Τι κανετε; Αυτη τη στιγμη ειμαι πολυ χαρουμενη. Το μωρακι μου κλωτσαει και το νιωθω. Ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτο.Κλωτσαει σε ενα συγκεκριμενο σημειο δυνατουτσικα μπορω να πω. Μεχρι και η κοιλια μου σε αυτο το σημειο (μιλαω για ενα τετραγωνικο εκατοστο περιπου) φαινεται να αναπηδα. Ο άντρας μου τρελαθηκε!!!!!!!!!!

Ελα βρε Νασια τι ωραία! αν ειναι αυτο μέσα στη μερα θα το νιώσεις πάλι! Θέλω και εγωωωωωω!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!! Τι κανετε; Αυτη τη στιγμη ειμαι πολυ χαρουμενη. Το μωρακι μου κλωτσαει και το νιωθω. Ειμαι σιγουρη οτι ειναι αυτο.Κλωτσαει σε ενα συγκεκριμενο σημειο δυνατουτσικα μπορω να πω. Μεχρι και η κοιλια μου σε αυτο το σημειο (μιλαω για ενα τετραγωνικο εκατοστο περιπου) φαινεται να αναπηδα. Ο άντρας μου τρελαθηκε!!!!!!!!!!

γουαου.....τι ωραια.....θελω κι εγω.

εμενα ακομα τιποτα. αυτο το παιδι με παιδευει πολυ τελικα...........


bhXOp3.png

ofRSp2.png

Link to comment
Share on other sites

γουαου.....τι ωραια.....θελω κι εγω.

εμενα ακομα τιποτα. αυτο το παιδι με παιδευει πολυ τελικα...........

Γιαννα εμένα το πρώτο άρχισε να με χτυπάει 19η βδομάδα.και γενικα ηταν ησυχο μωρο.Τωρα εχει γινει θηριο!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια και απο εμας!!!εμεις ειμαστε οπως μας αφησατε ξαπλα ξαπλα και παλι ξαπλα!!!σημερα εχει γενεθλια το βλασταρι μου το μονακριβο κ μοσχοαναθρεμενο!!!γινεται 6 το γιαβρι μου!!!

εμενα βρε κοριτσια δν κουνιεται συνεχεια αραια και που το νιωθω.εχω να το νιωσω απο τη προηγουμενη παρασκευη αφου αναρωτιεμαι αν ολα πανε καλα!!!τι να πω!!!στον γιο μου απο τη πρωτη στιγμη που τον ενιωσα μετα το ενιωθα συνεχεια!!!λετε να παει κατι στραβα???


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Χριστός Ανέστη! Τι κάνετε??? Πως τα περάσατε???

Εμείς πήγαμε την Τρίτη στον γιατρό και είδαμε το μωράκι μας. Είναι 150 γραμμάρια και μεγαλώνει φυσιολογικότατα. Έκλεισα και Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ στις 10/06.

Το στομάχι μου μου έχει αλλάξει τα φώτα βρε κορίτσια. Δεν χωνεύω με τίποτα. Τα έχω δει όλα!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?

Μαρκελα εχουμε κανένα ευχάριστο?

Νgn τουλάχιστον πέρασαν οι εμετοι.Και εγω γενικά δεν μπορώ να χωνεψω εύκολα οτι τρώω.Αλλα η όρεξη δεν κόβεται η ατιμη...

Σήμερα έψαξα στα βιβλιοπωλεία τις περιοχής για ενα βιβλίο θηλασμου( στον γιο δεν κατάφερα να θηλασω πολυ και τωρα το έβαλα πείσμα) και μου έλεγαν οτι ειναι σε έλλειψη παρά πολυ καιρό.Τυχαια βρήκα στο ιντερνετ οτι επανεκδοθηκε.Ελπιζω να μου το στείλουν...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,τι κάνετε?

Μαρκελα εχουμε κανένα ευχάριστο?

Νgn τουλάχιστον πέρασαν οι εμετοι.Και εγω γενικά δεν μπορώ να χωνεψω εύκολα οτι τρώω.Αλλα η όρεξη δεν κόβεται η ατιμη...

Σήμερα έψαξα στα βιβλιοπωλεία τις περιοχής για ενα βιβλίο θηλασμου( στον γιο δεν κατάφερα να θηλασω πολυ και τωρα το έβαλα πείσμα) και μου έλεγαν οτι ειναι σε έλλειψη παρά πολυ καιρό.Τυχαια βρήκα στο ιντερνετ οτι επανεκδοθηκε.Ελπιζω να μου το στείλουν...

Καλησπέρα!!! Δεν μου πέρασαν οι εμετοί απλώς μου μειώθηκαν. Εγώ τον γιο μου τον θήλασα 14 μήνες. Αν έχεις κάποια απορία πες μου!!!!!:P:p:p:p:p:p


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Που είστε καλε όλες?

Δεν εχει κίνηση το καφε μας!

Έχω δυο ερωτήσεις: 1) Οσες έχετε ήδη παιδάκια τους έχετε πει οτι περιμένετε νινακι? Εμενα νομίζω απο τοτε που του το είπαμε οτι εχει αγριεψει.πολλες φορές έρχεται και με χτυπάει στην κοιλια!

2) βγάζετε γενικά υγρά όπως οταν εχουμε ωορρηξια?


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...