Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

ngn προστεθηκαν και οι λιποθυμιες πωπω υπομονη κοπελα μου!!!

εμεις εχθες πηγαμε ειδαμε το νινακι ολα καλα ηταν γυρισμενο πλατη και δν ειδαμε φυλο παλι...

24-05 τωρα ξανα ραντεβου!!!λογικα τοτε θα μου πει και για β επιπεδου μαλλον...

ρωτησα και για το στηθος και μου ειπε ΜΠΟΥΡΔΕΣ κ δν παιζει κανενα ρολο απολυτως....

στεναχωρεθηκα λιγακι με τη δουλεια μου ρε γμτ μου κοψανε σχεδον ολο το μισθο :(

Anna , μολις τους πας(στη δουλεια σου εννοω) το χαρτι που θα σου δωσουν απο τις παροχες του ΙΚΑ και ξερουν ποσα θα παρεις απο το ικα θα σε πληρωσουν τα υπολοιπα για τις 15 πρωτες μερες και μετα θα πληρωνεσαι απο το ικα το 80% του μισθου σου για οσο καθεσαι σπιτι.Οποτε μην στεναχωριεσαι απλα θα αργησουν λιγο αυτο ειναι το κακο αλλα θα τα παρεις κοριτσι μου!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια μου...

Λια καλωσηρθες και συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη!

Κι εγω την κορη μου με εξωσωματικη την ειχα κανει και ειχα κι εγω ξυπνησει σε λιμνη αιματος.Κρεβατωθηκα ομως και ολα καλα!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και το δευτερο να ερθει απο μονο του οπως και σε εμα;!Επειδη δε το πιστευα οτι εχουμε πιθανοντητε για φυσιολογικη εγκυμοσυνη και επειδη ακομα θηλαζω νομιζα οτι εχω καποια ανωμαλια στην περιοδο γιατι ειχα καφε μονο και οχι κανονικα και μετα απο μια βδομαδα αρχισαν οι ανακατωσουρες και νομιζα οτι ειναι ιωση!Ειναι λιγο για γελια! Περασα μια βδομαδα με χαλια στομαχι μεχρι να πω οτι θα κανω τεστ και αν δεν ειμαι εγκυος πρεπει να παω να κοιταχτω να δω τι μου συμβαινει! και ημουν! Δε μπορουσα να το πιστεψω και ακομα δε μπορω γιατι υποτιθεται οτι οι σαλπιγγες μου ειναι σε κακο χαλι.

Τωρα ειχα παλι αποκολληση αλλα ηταν αδυνατον να κρεβατωθω τελειως με τη μικρη απλα εκοψα τα πολλα.Τωρα υποτιθεται οτι ο γιατρος δε βλεπει τιποτα ανησυχητικο κι ελπιζω να μη κανει λαθος γιατι ναι μεν προσεχω αλλα και για εγκυο με αποκολληση δε με κανεις!

Νgn κι εμεις σημερα πηγαμε μια βολτα για δουλιτσες και μπηκαμε σε ενα μαγαζι με επιασε ζαλαδα ζητουσα ενα σκαμπω κατι να κατσω και δεν ειχανε τπτ!! τελικα εκατσα σε ενα σκαλοπατι να συνελθω γιατι θα επεφτα.Μετρησα την πιεση σε φαρμακειο και ηταν κανονικη.Εκτος αν προλαβε να σταθεροποιηθει μεχρι να παω γιατι δε ζαλιζομουν πια.Μετρησες πιεση;Πως το ενο ενιωσες εσυ; ειδες αστερακια; μαυρισανε ολα; η δε προλαβες να καταλαβεις καν;επεσες κι ολας;εγω οκ ειχα τον ελεγχο αλλα πρεπει να κατσω ΕΚΕΙΝΗ την ωρα αλλιως δε ξερω μπορει και να πεσω...και το εχω ξαναπαθει και το παθαινα και στην πρωτη εγκυμοσυνη και σε τι πεζοδρομια και πεζουλια εχω κατσει για να μη πεσω κατω...ειναι ασχημο...σκεφτομουν και για ζαχαρο μηπως επαθα καμια υπογλυκαμια;;;αλλα δεν ειχαν στο φαρμακειο το μηχανημα που το μετρανε και βαρεθηκα να ψαχνω που μπορει να εχουν.μετα ειχα συνελθει κι ολας και οτι κι αν ηταν δε θα εδειχνε πια.

Θανουλα η μικρη μου ειναι λιγο πιο μικρουλα και δε τα λεει ολα αυτα ακομα αλλα σε καταλαβαινω απολυτα.Λεει πχ ομοφη (ομορφη) λεω ποια ειναι ομορφη; η μανουλα!!! και εκει λιωνω! δε της το εχω μαθει εγω μονη της το λεει χαχα!

Αντε κοριτσακια υπομονη!

Απο τη μαρκελα ποτε περιμενουμε νεα; Αυριο;;;;;


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Thanoula όταν διάβασα το μήνυμα σου με πήραν και εμένα τα ζουμιά………..(είμαστε και σε ευαίσθητη φάση, ……δεν θέλουμε και πολύ για να τα μπήξουμε……..).

Από εχθές είμαι σαν το αγρίμι στο κλουβί. Οι περισσότεροι έχουν κάνει το πρόγραμμα τους για το Πάσχα και έχουν αρχίσει ήδη την μεγάλη έξοδο. Νιώθω λες και με ξέχασαν κλειδωμένη μες στο σπίτι……….Σήμερα όμως συνειδητοποίησα κάτι που είχα ξεχάσει κορίτσια.

Πάλεψα, πόνεσα, ξοδεύτηκα, τρυπήθηκα με ενέσεις, κλειδώθηκα στο σπίτι, ξέχασα φίλους, έβγαλα ρίζες στο καναπέ,………..όοοοοολα αυτά τα χρόνια μέχρι να μείνω έγκυος. Και τώρα που είμαι έγκυος και με χωρίζουν μόνο 6 μήνες από το μωράκι μου, γκρινιάζω γιατί είμαι κλεισμένη στο σπίτι..????? Τόσα χρόνια εθελοντικά δεν ήθελα να κάνω τίποτα γιατί είχα τον πόνο μου, και τώρα θυμήθηκα να αρχίσω τις εξορμήσεις……..χαχαχα.

Κούνησα το κεφάλι μου και συνήλθα. Δεν πειράζει θα περάσει και αυτό.

Ngn πως είσαι σήμερα?

Maraki hope, τελικά όλες έτσι είμαστε μετά από υπέρηχο. Ανακουφισμένες που είναι καλά το καμάρι μας! Και εμάς η αυχενική αγοράκι έδειξε, αλλά κρατάω τις επιφυλάξεις μου μέχρι την επόμενη φωτογράφηση.

Annat τι έγινε με τις συσπάσεις που είχες, βελτιώθηκαν?

Caramello σε «γνωρίζω» από γειτονικό topic και είσαι και εσύ μία από τις αποδείξεις πως θαύματα γίνονται εκεί που δεν τα περιμένουμε. Συγχαρητήρια και στις 2 μας λοιπόν! Τελικά οι αποκολλήσεις είναι πολύ συνηθισμένο φαινόμενο βρε παιδιά……..αν έχεις εγκυμοσύνη χωρίς κανένα πρόβλημα, είσαι τελικά εξαίρεση.


9aXep2.png

Θα αποτύχεις στο 100% των προσπαθειών που ποτέ δεν θα κάνεις………..

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο άλλαξα την πάνα της κόρης μου, τη γαργάλησα, της έκανα μασαζάκι στην κοιλίτσα (και αυτή χαχάνιζε και μου έδειχνε όοοολα τα δοντάκια της.), της έβαλα το παντελόνι της και την έπιασα από τα χεράκια να την τραβήξω να σηκωθεί, να σηκώσω μετά το παντελόνι μέχρι τη μέση της. Βλέποντας το χαμογελαστό μουτράκι να με κοιτάει στα μάτια και να πλησιάζει της έδωσα ένα μεγάαααλο φιλί στο μάγουλο. Σφίχτηκε αγκαλίτσα στο λαιμό μου, με κόίταξε χαμογελώντας και είπε "'α παπάω πολύ πολύ μαμά μου" . Κλαίω εδώ και ένα τέταρτο, τρεις φορές σταμάτησα να γράφω για να βγάλω τα γυαλιά και να σκουπίσω την πλημμύρα... Είχα όλη την εγκυμοσύνη επαπειλούμενη, αιμοραγίες, συσπάσεις... δεν μπορούσα να κάνω καμία δουλειά, μόνο "να ανακατεύω το φαΐ στη κατσαρόλα"... Τώρα πια..ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..

Thanoula πολυ με συγκινησες!!! Θα διαβαζω αυτο το μνμ για να ξεπερναω ευχαριστα οτι δυσκολιες εχω στην εγκυμοσυνη!!

Να σας συστηθω:

Είμαι στο cafe Νοεμβρίου αλλα σας διαβάζω συνέχεια κορίτσια, καθώς σίγουρα Οκτώβρη θα γέννησω! Μου έχουν πει για φυσιολογικό τοκετό 7/11 αλλα με δυο μωράκια στην κοιλίτσα σίγουρα Οκτώβρη και καισαρικη θα πάω!!!! :)


AhYYp2.png

2013.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λεια τι ωραια που τα ειπες!!!ετσι ειναι ακριβως τωρα που τα καταφεραμε να μεινουμε εγκυουλες θα αρχισουμε τις γκρινιες για το αν θα μεινουμε σπτ στο καναπε μας??

εμεις ουτως ή αλλως δν θα πηγαιναμε πουθενα γιατι ο αντρουλης δουλευει οποτε σπτ θα φαμε σαν μια κυριακη λιγο πιο ιδιαιτερη απο τις προηγουμενες!!

εμεις ειμαστε το αλλο ακρο βεβαια,δν γκρινιαζω εγω που ειμαι ξαπλα γκρινιαζουν οι μαναδες γιατι η μια θελει να παει στο χωριιο της και η αλλη στο εξοχικο της κ στεναχωριουνται που θα μας αφησουν τετοια μερα μονους!!!!επειδη ομως δν αντεχω τη γκρινια και τα μουτρα τις εδωσα το οκ κ τις δυο να πανε οπου θελουν!!!αγανακτησα απο το μπιριμπιρι εδω και δυο εβδομαδες!!!

οι συσπασεις μου δυστυχως λεια μου δν εχουν περασει ακομα ξαπλα ειμαι σε επιφυλακη αγκαλια με τα γιουτοπαρ...


qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

λεια τι ωραια που τα ειπες!!!ετσι ειναι ακριβως τωρα που τα καταφεραμε να μεινουμε εγκυουλες θα αρχισουμε τις γκρινιες για το αν θα μεινουμε σπτ στο καναπε μας??

εμεις ουτως ή αλλως δν θα πηγαιναμε πουθενα γιατι ο αντρουλης δουλευει οποτε σπτ θα φαμε σαν μια κυριακη λιγο πιο ιδιαιτερη απο τις προηγουμενες!!

εμεις ειμαστε το αλλο ακρο βεβαια,δν γκρινιαζω εγω που ειμαι ξαπλα γκρινιαζουν οι μαναδες γιατι η μια θελει να παει στο χωριιο της και η αλλη στο εξοχικο της κ στεναχωριουνται που θα μας αφησουν τετοια μερα μονους!!!!επειδη ομως δν αντεχω τη γκρινια και τα μουτρα τις εδωσα το οκ κ τις δυο να πανε οπου θελουν!!!αγανακτησα απο το μπιριμπιρι εδω και δυο εβδομαδες!!!

οι συσπασεις μου δυστυχως λεια μου δν εχουν περασει ακομα ξαπλα ειμαι σε επιφυλακη αγκαλια με τα γιουτοπαρ...

Κοριτσια τι κανετε; Ολες καλα ειστε! Αν και με δυσκολίες μικρες ή μεγαλες καλα ειστε αφου προχωρα η εγκυμοσυνη. Σας εχασα γιατι επεσε πολλη δουλεια και διαφορες υποχρεωσεις. Το νινι μου καλα πιστευω ειναι και αυτό. Εχω υπερηχο στις 14 οποτε μεχρι τοτε..... ξερετε εσεις....!

Ευχομαι σε ολες σας να εχετε καλό Πασχα! Να περασετε ομορφα και αγαπημενα με τους δικους σας ανθρωπους. Να ειστε ολοι γεροι και του χρονου ακομη καλυτερα σε ολους τους τομείς. Να χαιρεστε τις οικογενειες και οσες ειναι μανουλες ηδη να καμαρωσουν τα παιδακια τους οπως επιθυμουν. Καλα να περασουμε και να φαμε του σκασμού!!!!!!!!!!!!!!!:-P


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου!!!!!πριν απο δυο ημερες εκανα παρακεντηση και σημερα το απογευμα βγηκαν τα πρωτα αποτελεσματα!!!!ολα καλα με το μωρακι μας !!!ειμαι πολυ χαρουμενη και ευχομαι σε ολες να πανε ολα καλα!!!καλη ανασταση να χουμε..τα φιλια μου;););)


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο νουνουυυ!!!Ολα καλα!!!

Λια μου κι εμενα κατι μου "ειπε"το ονομα σου αλλα δε θυμομουν αν καπου εχουμε μιλησει η σε εχω διαβασει.Αν δε σε πειραζει θυμησε μου που.αλλιως δεν εχει σημασια!Απο περιεργεια μονο!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βλέπω πολλές συγκινηθήκατε με την κορούλα μου.. Δεν είναι η πρώτη φορά που μου λέει σ' αγαπώ, απλά είναι η πρώτη που ήταν ..ρομαντική μπορώ να πω. Και πολύ χαίρομαι που δεν παίρνουν μόνο εμένα τα κλάματα με το παραμικρό ή και χωρίς κανέναν απολύτως λόγο.

Υπομονή με τη ζέστη, έχω ψοφήσει να πλένω και να σιδερώνω, αν απλώνω και να μαζεύω και να καταχωνιάζω μάλλινα και παπλώματα κτλ. Πίνω τον καφέ μου και ξαπλώνω για λίγο, καλή Ανάσταση αν δεν τα ξαναπούμε..


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΧΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ..ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ;;ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΣΤΕ 158 ΓΡΑΜΑΡΙΑ!!ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΝ ΘΕΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ!!ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ 22/5 ΓΙΑ ΤΟ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ.Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΒΓΗΚΕ 1 ΠΡΟΣ 1600.ΦΥΛΛΟ ΔΝ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο νουνουυυ!!!Ολα καλα!!!

Λια μου κι εμενα κατι μου "ειπε"το ονομα σου αλλα δε θυμομουν αν καπου εχουμε μιλησει η σε εχω διαβασει.Αν δε σε πειραζει θυμησε μου που.αλλιως δεν εχει σημασια!Απο περιεργεια μονο!

Caramello δεν έχουμε μιλήσει απʼ όσο θυμάμαι. Με ξέρεις από το θέμα «ποιες πάμε για σπερματέγχυση».

Κορίτσια τρίψτε την κοιλίτσα σας και φάτε λίγο παραπάνω φέτος………δεν πειράζει το δικαιούμαστε.


9aXep2.png

Θα αποτύχεις στο 100% των προσπαθειών που ποτέ δεν θα κάνεις………..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...