Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Λες να έχει γίνει ήδη κάτι κακό; Γιατί δεν μου είπε να τις κάνω από πριν αυτές τις εξετάσεις δεν καταλαβαίνω. Εγω επέμενα.. 

      Επειδή είναι ακριβές εξετάσεις δεν τις βάζουν προληπτικά . Συνήθως δεν επιρεαζει τόσο νωρίς στην εγκυμοσύνη . Επίσης δεν σημαίνει ότι επειδή υπάρχει θρομβοφιλια πάντα επιρεαζει . Πολλές φορές δεν επιρεαζει . 

Ηλ. συσκευές σε φοιτητικές τιμές!!!!


Recommended Posts

Τηλεόραση crt Sony 21" και πλυντήριο ρούχων Siwamat 2250 4,5 κιλών 150 € και τα δυο μαζί, παραλαβή από ν.προάστια. Για το πλυντήριο υπάρχουν και οι οδηγίες χρήσης στα ελληνικά.

p1190001.jpg

p1190002v.jpg

p1190008l.jpg

p1190009.jpg

p1190010g.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το πλυντήριο είναι 10 χρόνων αλλά εχει χρησιμοποιηθεί μόνο από τον άντρα μου και μόνο την περίοδο που ήταν εργένης! Η τηλεόραση απλά αντικατασταθηκε απο τις νέας τεχνολογίας...για εξοχικό είναι ό,τι πρέπει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


1) moulinex fresh express 50 ? δεν έχει καν βγει από το κουτί του μας το έφεραν δώρο αλλά είχα ήδη πολυκόφτη...

p2270084.jpg

p2270085.jpg

p2270081.jpg

2) Καφετιέρα φίλτρου αχρησιμοποίητη κι αυτή στο κουτί της για 10 φλιτζάνια, τιμή 15?

p2270088.jpg

p2270091.jpg

p2270093i.jpg

3)Τηλεόραση crt Sony 21"

p1190001.jpg

p1190002v.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...