Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Επιτελους.......γεννησε και η ΝΟΥΝΟΥ, το Σοφακι μας!!!!!


ELKARAK

Recommended Posts

Μολις με πηρε τηλεφωνο η φιλεναδα μας....απο το κυλικειο...επινε καφε!!!!!Γεννησε χτες το βραδυ τελικα στις 22.00!!!!!Ο γιοκας της αποφασισε οτι θελει να ειναι παιδι ιανουαριου και οχι Φεβρουαριου και εκανε θεαματικη εξοδο τη τελευταια μερα του μηνα!!!!!3790 παρακαλω!!!Υψος ακομα δεν ηξερε η ομορφη μανουλα να μου πει!!!Η φιλεναδα μας οπως καταλαβατε ειναι πααααααααρα πολυ καλα γεννησε πααααααρα πολυ ευκολα(μεσα σε μιαμιση ωρα!!!) και ειναι φυσικα τρισευτυχισμενη!!!!

Σοφη μου να σου ζησει το δευτερο αντρακι σου!!!!!Να ειναι γερο και καλοτυχο σε ολη του τη ζωη και εσυ να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη και να καμαρωνεις παντα τοοοοσο πολυ για το παλικαρι σου οσο σημερα!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησει φιλενεδααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τέλεια τα νέα από τη Σόφη μας! Να σας ζήσει το αστεράκι σας κορίτσι μου και να είστε πάντα μια πολύ ευτυχισμένη οικογένεια! Λέω κι εγώ πότε μπήκες για πρόκληση, πότε γέννησες και είχαμε κιόλας νέα σου πρωί-πρωί! Ο μπουμπούκος σου είχε άλλη άποψη τελικά, σου λέει θα κάνω την έκπληξη! Πολλά φιλάκια!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

..και απο εμας πολλες ευχες για καλη ανατροφη.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εβλεπα και εγώ το τικερακι και αναρωτιώμουνα ποτε θα γεννήσει αυτο το κορίτσι τελος πάντων.

Να σου ζήσει Σοφια μου το αγοράκι σου γερο και καλότυχο να είναι να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις και αυτό και το αλλο σου αντρακι.

2606428qao58lh4z2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρα μου να σας ζήσει ο άντρακλας...

Τα κατάφερε να είναι Ιανουαρίου έτσι?Μπράβο το μαναράκι μας...

Να είναι γερός,δυνατός,ευτυχισμένος και καλότυχος...Πάντα ευτυχία και χαρές στο σπιτικό σας...Να χαίρεσαι και τον μεγάλο σου και τον Τζούνιορ...

810428oosnnxapod.gif

Πολλά πολλά φιλάκια....

empty.gif

2411603ffpvn9phsd.gif

Επεξεργάστηκαν by ΣΤΕΓΙΑ

cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

να σου ζήσει το γλυκό μωράκι, πάντα γεροί όλοι σας να αγαπιέστε και να χαίρεστε΄ο ένας τον άλλο!!!! :D


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


909008zjlg6nboev.gif

Να σας ζησει Σοφακι μου να ειναι παντα γερο και καλοτυχο, καλε αυτος γεννηθηκε ολοκληρο παιδακι! Να τον χαιρεστε κοπελα μου και να ειστε παντα ευτυχισμενοι.


dmDAp3.png

m31riaw4td851ovq.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...