Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

καφε "ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ"


elachl

Recommended Posts

για να πούμε και κάτι πιο σοβαρό (με το μπαρδόν αν χαλάω και το κλίμα) κάτι άκουσα για απεργία των τελωνιακών και αυτό συνεπάγεται να μην έχουν βενζίνη τα πρατήρια? Πήρε τίποτα κανένα άλλο αυτί? Να φουλάρουμε ρεζερβουάρ δαλαδής?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για να πούμε και κάτι πιο σοβαρό (με το μπαρδόν αν χαλάω και το κλίμα) κάτι άκουσα για απεργία των τελωνιακών και αυτό συνεπάγεται να μην έχουν βενζίνη τα πρατήρια? Πήρε τίποτα κανένα άλλο αυτί? Να φουλάρουμε ρεζερβουάρ δαλαδής?

για ψάχτε το το θέμα διότι είμαι πολύ σουρτουκο κ αν δεν έχω βενζίνη στο φούλ τρελάινομαι:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

έχω κάτι μέρες να δω ειδήσεις!!

θυμάμαι όμως μια χρονιά που είχαν κάνει στην αγγλία απεργία τα βυτία,όταν σπούδαζα!!!

μιλάμε φουλάραν όλοι βενζίνη και σιγά σιγά τελείωνε...

χαμός...κράτησε εβδομάδες!!

έπαιρνες τηλ για ταξί και σου έλεγαν μόνο κοντινές διαδρομές!!

τα βεζινάδικα άδειασαν!!

κι έδειχνε στην τηλεόραση τον χάρτη της αγγλίας τον μισό κόκκινο...

χωρίς βενζίνη!!!

τι ώραιες εποχές!!!

Link to comment
Share on other sites

έχω κάτι μέρες να δω ειδήσεις!!

θυμάμαι όμως μια χρονιά που είχαν κάνει στην αγγλία απεργία τα βυτία,όταν σπούδαζα!!!

μιλάμε φουλάραν όλοι βενζίνη και σιγά σιγά τελείωνε...

χαμός...κράτησε εβδομάδες!!

έπαιρνες τηλ για ταξί και σου έλεγαν μόνο κοντινές διαδρομές!!

τα βεζινάδικα άδειασαν!!

κι έδειχνε στην τηλεόραση τον χάρτη της αγγλίας τον μισό κόκκινο...

χωρίς βενζίνη!!!

τι ώραιες εποχές!!!

και εδώ έχει γίνει.δεν ξέρω αν ήταν συνέπεσε με Αγγλία αλλά θυμάμαι τότε αν κρατούσε άλλη μια μέρα δεν κυκλοφορούσαν και τα μέσα μαζικής μεταφοράς. Εγώ πάντως θα φουλάρω καλού κακού όταν σχολάσω γιατί έμαθα το Σ.Δ.Ο.Ε που είναι λίγο πιο κάτω απο εμάς απεργεί είδη.Τις προάλλες άκουσα ότι έπονται πολλές περικοπές για τους τελωνιακούς γιατί λέει ότι παίρνουν πολλά χαβαλετζίδικα λεφτά. απο τα σαλόνια στα αλλώνια...Δεν καταπίνεται εύκολα!Παρ'όλα αυτά όποια έχει νεότερα ας ενημερώσει!

Μια μαμά δεν έχεις τηλεόραση στο μαγαζί να δείς τον Αυτιά να μας πείς και εμάς?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

από τα κορίτσια που είναι σπίτι!!

Κορίτσια του σπιτιού γράφτε... δεν φτάνε που είσαστε τυχερές κ δεν δουλεύετε βοηθήστε κ εμας τις κακόμοιρες που χύνουμε ιδρώτα πάνω στο γραφείο, γλύφουμε τα πατώματα για ένα μισθό.... πολύ μελώ εεεε

Link to comment
Share on other sites

η μαριαντινος που ειναι??ασχετο...

δημητρα πως τα πατε με το μικρο??διαβασα το ποστς σου αλλα δεν ηξερα να σου απαντησω....

ασε εδω κ 3 βδομαδες ξεχασα τι ειναι υπνος.λες κ εχω νεογεννητο:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω ειμαι στο σπιτι αλλα μενω Γερμανια, δεν εχω ελληνικη τηλεοραση.

Αμα θελετε να σας πω τα νεα της Γερμανιας.....χαχαχαχαχα....πλακα κανω.

Mα όλη η Ευρώπη είναι ενωμένη!!1 Θα έχουμε γερμανικό κοτσομπολιό κ δεν θα το ξέρουμε;;; Για λέγε για λεγε.. τί έγινε στις Γερμανίες;;;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος τσακαλος λέει ότι έχει ένα CD στο οποίο υπάρχουν μέσα στοιχεία από 1500 Γερμανούς φοροδιαφυγαδες που έχουν κρυμμένα λεφτά στις τράπεζες της Ελβετίας!!!

Το πουλάει στην Γερμανική Κυβέρνηση για 1 η 1,5 δις.


rFQep1.pngcS9Bp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...