Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κορίτσια ΕΛΕΟΣ! Δεν έτρωγα σκ $@$@τα καλύτερα χθες?

Ο γιατρός έχει τοκετό. ...

Δεν ξέρει λέει αν θα πάει ιατρείο. .

Ουαααααααααααααα!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcRkldW0Z6j9oUl6jE2oWQczAbXmxgD8zmqF1ALKrgmB7ciDFGQlJ9KxclSWjQ

Ε οχι ρε γαμώτο πάλι θα περιμένουμε;Μπορει να σε πάρει να πας πιο αργά..........

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ...!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ..!!!!!!!!!:P:p

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΝΑ ΓΛΕΝΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΗΧΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!!:P:p

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΕΣΜΕΝΟ ΗΘΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ...ΚΑΙ....ΞΕΡΕΙΣ Ε..????????;)

ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΑ ΣΟΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΜΕ "ΕΦΤΙΑΞΕΣ" ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...!!!!!!;)

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕ...??????????;)

KALE MOY....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΣΟΥ...!!!!!!!!!!:tongue:

DADAKI, ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..!!!!:P

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΥΠΡΙΟ...ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!

ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ...ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΕΜΠΑΡΟΥΣ..!!!:P

ΡΙΚΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥ....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΓΑΜΠΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ...ΟΠΟΤΕ...ΠΡΟΗΓΟΥΜΑΙ...!!!!;)

ALEXG, ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙΣ.!!!!!!!:P

ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ..???:confused:

ΝΑΝΤΙΑ, ΛΙΝ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, marathn,...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ..!!!!!!!!!!:P

PINK HAT, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ..!!!!:P

ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟΥ...ΣΤΕΛΝΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ..!!!!!!!!!!:P;)


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου ξερεις γιατι συνεβη αυτο ε? να πας αυριο δεν πειραζει εκει ειναι το μωρακι σου και καθε μερα και πιο δυνατο ηρεμησε. Φιλια πολλα.

Αννιτουλα μου που εισαι βρε τρελοκοριτσο κι ανησυχησα. Φιλια πολλα πολλα.!!!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μην σου πω και απ'έξω της!!!!!!Δεν την έχω για τύπο που συγκρατιέται!!!!Παίζει να είπε στον άντρα της "Ευτυχώς που δουλέυω γιατί δεν είχα καμία όρεξη να έρθω μαζί σας!!!!"

Ακριβώς ετσι του το είπα...........αλλά μου την έφερε μετά .........η εκδρομή θα γίνει στις 9/6 οπότε δεν θα δουλέυω εκείνη την Κυριακή.....:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου ξερεις γιατι συνεβη αυτο ε? να πας αυριο δεν πειραζει εκει ειναι το μωρακι σου και καθε μερα και πιο δυνατο ηρεμησε. Φιλια πολλα.

Αννιτουλα μου που εισαι βρε τρελοκοριτσο κι ανησυχησα. Φιλια πολλα πολλα.!!!

Λαμπρινούλα μου πως τα πάς?

Έμαθα ότι ο παίδαρος χαιρετάει κιόλας!!! Βρε τί θα γίνει αυτός?

Μεγάλη φίρμα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ΕΛΕΟΣ! Δεν έτρωγα σκ $@$@τα καλύτερα χθες?

Ο γιατρός έχει τοκετό. ...

Δεν ξέρει λέει αν θα πάει ιατρείο. .

Ουαααααααααααααα!!!!!

images?q=tbn:ANd9GcRkldW0Z6j9oUl6jE2oWQczAbXmxgD8zmqF1ALKrgmB7ciDFGQlJ9KxclSWjQ

ΕΛΑ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..!!:P:p

Ναι ρε ανιτάκι Εντάξει πάνω απ ολα να πάει καλά η κοπέλα αλλά με έχει φάει η αγωνία. ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρουλα μου ξερεις γιατι συνεβη αυτο ε? να πας αυριο δεν πειραζει εκει ειναι το μωρακι σου και καθε μερα και πιο δυνατο ηρεμησε. Φιλια πολλα.

Αννιτουλα μου που εισαι βρε τρελοκοριτσο κι ανησυχησα. Φιλια πολλα πολλα.!!!

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ..!!!:P:p

Anitaki με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας !!!

Και καλή ξεκούραση ρε μωρό!! Είχες και τη βρωμοπερίοδο...

ΑΣΤΑ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ...!!!!!!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΨΥΧΗ ΜΟΥ..!!!!!!!:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε ανιτάκι Εντάξει πάνω απ ολα να πάει καλά η κοπέλα αλλά με έχει φάει η αγωνία. ..

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...ΘΑ ΠΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera omorfes !!!!

Eixame gamo tin Paraskevi kai olo to SK koimastan !!! San vrasmena kotopoula !!! Diavasa ligo ti grafate ala den eixa dinami na grapso.

Vre koritsia den antexo ta ksenixtia pleon.

Pw, pw, pw megalono !!!!!

A nai ... Pira thl sto Pedon, vgike o kariotipos, eutixos OLA OK !!!! Avrio tha paei o Zak na ta parei !!!! Mou efige ena poli megalo varos !!!!!

Filakia se oles !!!

είδες βρε μπουμπούκα μου ??? κανένας λόγος ανησυχίας.

Άντε συνεχίζουμε με ρυθμό το πρόγραμμα και απο Σεπτέμβρη Οκτώβρη έρχονται και τα καλύτερα.


url]
Link to comment
Share on other sites

Δημητρουλα μου ξερεις γιατι συνεβη αυτο ε? να πας αυριο δεν πειραζει εκει ειναι το μωρακι σου και καθε μερα και πιο δυνατο ηρεμησε. Φιλια πολλα.

Αννιτουλα μου που εισαι βρε τρελοκοριτσο κι ανησυχησα. Φιλια πολλα πολλα.!!!

Δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τετάρτη. ..


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...