Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ....

ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΟΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑ......

ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΑΓΑΠΑΣ ΠΙΑ.....

Paraponiariko mou esi! Fisika Kai sagapo... Apla me to xamo pou ginetai edo oli mera eidiseis vlepoume k prospathoume na katalavoume ti mas ginetai. Mpros gkremos Kai piso rema... ANITAKIIIIII mou! Xalia poli xalia I katastasi stin kypro...

Oi antres mou einai kala mou exoun petakse ekso ton omfalo teleios... Not nice... Megalono kathe mera evala 10 kg doksa to theo! Esi sinexise akathikti to goutsou goutsou!dourasel bunny mou esi! Otan gineis mpala San emena.... Forget it! Xixixi


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αρε κοριτσι κανονικη κλοπη ...δηλαδη κλοπη με νομο του κρατους..! τι ναπω. Οπως τα λες, ας εχουμε την υγεια μας πρωτα απο όλα....!

Ase koritsaki mou ase....Tora na doume ti tha mas ksimerosei aurio Kai methaurio.... Ti tha psifisei I vouli ti tha simvei stis trapezes?... Pragmatika mporei na kataliksoume se megali katastrofi... Mas ti exoun katsei kanonikotata I merckel Kai oi filoi tis, Kai oi dikoi mas vevaia pou pigan adiavastoi Kai nomizan oti oloi itan filoi mas.... Ase emeis, o kosmakis tha tin plirosoume one way or the other....


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή κοριτσάρες και καλά κούλουμα.

Όπου και αν είστε να παιρνάτε καλά, χωρίς εννοίες για λίγο και να φορτώσετε μπαταρίες για ένα δυναμικό comeback.

mimitroula κουράγιο, δύναμη και όταν αισθανθείς έτοιμη σε περιμένουμε. Σου στέλνω μια δυνατή αγκαλιά...

Φιλάκια σε όλεςςςςςςςς


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Καλή Σαρακοστή!

Γυρίσαμε περασαμε αρκετα καλα αν και ο καιρος ήταν χαλια αλλα και μονο που ανοίγεις το παραθυρο και βλεπεις τα αμπελια και τις πορτοκαλιες ηρεμείς. Θα ξαναπαμε το αλλο 3ημερο που θα χει καλο καιρο.

Αννιτακι μου ηρθες παλι ανησυχησαμε περαστικα με το ποδαρακι σου και μην τον ξεζουμίσεις τον ανθρωπο οχι καθε μέρα μέρα παρα μέρα να δυναμώνει και λίγο το σπέρμα, εμας δεν μας λυπάσε που εχουμε λυσσαξει τόσο καιρο!!! χι χι χι Ο γιατρος σου βλέπω συμμορφωθηκε αντε γιατι με ρωτησε και μια αλλη κοπελα για κεινον και δεν ηξερα τι να πω της ειπα μονο ψαξε κι αλλου και ακολουθα το ενστικτο σου.

Mimitra συλληπητηρια καλη αναπαυση να εχει ο πεθερούλης σου και απο εκει ψηλα που ειναι να σας στειλει μια ψυχουλα στην κοιλίτσα σου σύντομα. Ξερεις οτι οταν μια ψυχη σε μια οικογ. φευγει σύντομα ερχεται μια αλλη!

Κελλυ απίστευτο αυτο που σου συμβαίνει μακαρι η Αγ. Ειρηνη η Χρυσοβαλλαντου να σας χαρισει το παιδακι σας γερο και ευλογημένο ευχομαι συντομα να ακουσετε και καρδουλα. Μα καλα ο γιατρος δεν ειδε δυο σακους θα μας τρελλανουν εντελως οι μ....κες στο τελος εμεις θα αμφιβαλλουμε για ολα, εμπιστοσυνη πουθενα ελεος πια...

Christine 29 τι κανεις εχεις πονακια, εχεις πρηστει καθολου στο στήθος? εγω τουμπανο το στηθος κατα τα αλλα ολα οκ.

Christine1012 παρακολουθω προσεκτικα τι συμβαινει στην Κύπρο και εχω φρικαρει οι ανθρωποι ειναι απίστευτοι εσεις χρωστατε το 1/10 απο οτι χρωσταμε εμεις και κανανε τετοιο ντου, μακαρι να αρχίσει μια εξεγερση απο εσας και να τελειωνει πια το πανηγύρι της Μερκελ και της Παρεας της μυριστηκαν το φυσικο αεριο σε σας τους υδρογονανθρακες και τα πετρελαια σε μας και θελουν να μας τα παρουν τσαμπα για να μας σωσουν. Τα αντρακια σου να ειναι καλα και ολα θα γινουν η ιστορια αλλαζει θα εχουμε να αφηγηθουμε ιστορικες στιγμες στα παιδια μας...

Zettap ποτε πας για εμβρυομεταφορα? αντε με το καλο καλοστεργιωμένα και ευλογημένα τα νινακια σου! Φρουου ου ουου!!!

Για βιταμινες δεν ξερω ήταν το μονο που δεν πήρα εκτος απο filicine που περνω συχνα εχω ομως ακούσει και για το neurobion καλα λογια για το σπερμα το δυναμώνει λενε, βεβαια εμενα δυο γνωστοι μου με ολογοασθενοσπερμεια εκαναν το πρωτο παιδι με εξωσωματικη και το δευτερο κανονικα απλα εκοψαν το καπνισμα και ετρωγαν πολύ μελι βασιλικο πολτο και φρουτα καθε μερα.

Φιλια σε όλες!!! Σας αγαπω μου λειψατε ζουζουνιτσες μου.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΜΑΝΑΡΙΑ ΜΟΥ!!!

mimitra τα συλληπητηρια μου κοριτσι μου.

anitaki περαστικα στο ποδαρακι σου!!

kelly μου μπραβο πολυ ωραια τα νεα σου! Το νινακι παλευει!!

labrinibo μου καλα ειμαι τωρα ειχα ιωση 3 μερες και τα παιξα!

Εχω που και που πονακια στην κοιλιτσα, το στηθος μου δε μπορω να το ακουμπησω ποναει το ατιμο.

Εσυ πως πας???

christine1012, anastasia πολλα φιλάκια!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αγάπες μου καλησπέρα, ήρθα.!!!!

Επιτέλους, κόντεψα να φρικάρω χωρίς εσάς.....

Είστε η συνήθεια που έγινε λατρεία, σας αγαπώ πολύ όλες.

Κλείσαμε το wifi και δεν μπορούσα να μπω απο το κινητό και στο σταθερό δεν με αφήνουν (σύζυγος και μαμά, που ήρθε να με νταντέψει) να καθήσω. Επιτέλους σήμερα μου έφεραν laptop και μπορώ να μιλήσω μαζί σας.

Είμαι κρεβάτι - καναπές, δεν με αφήνουν να κάνω τίποτα.

Έχει πονέσει ο κ@λ@ς μου απο την ξάπλα.

Τα άλλα νέα, βάλαμε το Σάββατο 2 εμβρυάκα, 3ημερών,πολύ καλά μου είπαν, μας έδειξαν και φωτό απο όλα.

Τώρα με τη βοήθεια της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντους, περιμένω να εμφυτευτούν. Σε πόσες μέρες γίνεται η εμφύτευση?

Ααααα και ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 28 του μηνός.

Φιλάκια σε όλες


url]
Link to comment
Share on other sites

Bravo zettaki mou!

Makari ola na pane kala! I ll pray for u. Ta emvriakia emviteuontai sinithos metaksi 5is-8is meras (meta ti gonimopoiisi). Na eisai xalari Kai iremi Kai na min afiseis tpt Kai kanena na se xalasei auti tin periodo. Thetiki skepsi Kai ola tha pane kala.

Xxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!

mimitrou μου συλληπητηρια κουραγιο αγαπη σε ολου σας...

zetta μπραβο κοριτσι μου ευχομαι μια τεραστια χοριακη...

christine29 περαστικα κ να προσεχεις...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mimitroula, τα πιο θερμά μου συλλυπητήρια, να είστε γεροί να τον θυμάστε, σίγουρα είναι μεγάλος ο πόνος, είμαστε εδώ για σένα όποτε νιώσεις έτοιμη, σε περιμένουμε.

ΑΝΙΤΑΚΙ, καλώς ήρθες πίσω, περαστικά και για το ποδαράκι σου, να γίνεις σύντομα καλά και να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου σύντομα.

Αναστασάκι μου, πως είσαι, όλα καλά, ο Εκτορούκος?

Κελλάκι, μπράβο αγάπη μου πολύ ευχάριστα τα νέα, πολύ χάρηκα που το μπεμπεδάκι σου το παλεύει και σίγουρα θα βγει νικητής.

christine29, πως είσαι τώρα? περαστικά και να προσέχεις. Έχεις ακόμα πονάκια?

christine1012, πως είσαι? τα μπεμπεδάκια μας? Ακούω τι γίνεται εκεί σε εσάς και σας πονάει η ψυχή μου. Να προσέχεις και όσο μπορείς να μη στεναχωριέσαι με όλα αυτά, πάνω από όλα η υγεία μας.

labrinipo, τι κάνεις? πέρασες καλά αγάπη μου? Να προσέχεις.

RIKA, LEUTA, PINK HAT, ALEX, evmorfia, nastazia, τι κάνετε αγάπες μου, όλα καλά?

Φιλάκια σε ολες και σε όσες ξέχασα συγνώμη.

Ματς μουτς


url]
Link to comment
Share on other sites

christine1012, ALEX,

σας ευχαριστώ κούκλες, γράφαμε ταυτόχρονα.

christine1012,

5is-8is meras (meta ti gonimopoiisi),

δηλαδή εγώ που έβαλα 3ης ημέρας σημαίνει μετά απο 2-5 μέρες μετά την εβρυομεταφόρα?

Σωστά κατάλαβα?


url]
Link to comment
Share on other sites

mimitroula, τα πιο θερμά μου συλλυπητήρια, να είστε γεροί να τον θυμάστε, σίγουρα είναι μεγάλος ο πόνος, είμαστε εδώ για σένα όποτε νιώσεις έτοιμη, σε περιμένουμε.

ΑΝΙΤΑΚΙ, καλώς ήρθες πίσω, περαστικά και για το ποδαράκι σου, να γίνεις σύντομα καλά και να ξεκινήσεις τις εξετάσεις σου σύντομα.

Αναστασάκι μου, πως είσαι, όλα καλά, ο Εκτορούκος?

Κελλάκι, μπράβο αγάπη μου πολύ ευχάριστα τα νέα, πολύ χάρηκα που το μπεμπεδάκι σου το παλεύει και σίγουρα θα βγει νικητής.

christine29, πως είσαι τώρα? περαστικά και να προσέχεις. Έχεις ακόμα πονάκια?

christine1012, πως είσαι? τα μπεμπεδάκια μας? Ακούω τι γίνεται εκεί σε εσάς και σας πονάει η ψυχή μου. Να προσέχεις και όσο μπορείς να μη στεναχωριέσαι με όλα αυτά, πάνω από όλα η υγεία μας.

labrinipo, τι κάνεις? πέρασες καλά αγάπη μου? Να προσέχεις.

RIKA, LEUTA, PINK HAT, ALEX, evmorfia, nastazia, τι κάνετε αγάπες μου, όλα καλά?

Φιλάκια σε ολες και σε όσες ξέχασα συγνώμη.

Ματς μουτς

Ζετάκι μου γλυκό καλοστέργιωτα τα εμβρυάκια σου, πρώτη και τυχερή σου ευχομαι και σε 9 μήνες μανούλα με μωράκι στην αγκαλίτσα.

Christine 29 περαστικά σου κοριτσάκι μου να μου προσέχεις το μπεμπάκι.

Ανιτάκι που είσαι σήμερα?

Lamprinipo μου αρέσει πολύ που η εγκύμοσύνη σου πάει τόσο καλά και πας και τις βολτίτσες σου, φτου φτου φτου...

Christine 1012, εσύ άσε την κρίση στην άκρη, μην αγχώνεσαι...Τώρα προτεραιότητα έχουν τα extreme boys.

Mimitroula γύρνα πίσω γρήγορα μας έλειψες....

louloulilika, dada75,pink hat, carousel, zamponelaki,kale ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?????

Alex εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικώς...Θέλω ευχάριστα από δω και πέρα...

Φιλάκια σε όλες τις κούκλες!!!


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζετάκι μου γλυκό καλοστέργιωτα τα εμβρυάκια σου, πρώτη και τυχερή σου ευχομαι και σε 9 μήνες μανούλα με μωράκι στην αγκαλίτσα.

Christine 29 περαστικά σου κοριτσάκι μου να μου προσέχεις το μπεμπάκι.

Ανιτάκι που είσαι σήμερα?

Lamprinipo μου αρέσει πολύ που η εγκύμοσύνη σου πάει τόσο καλά και πας και τις βολτίτσες σου, φτου φτου φτου...

Christine 1012, εσύ άσε την κρίση στην άκρη, μην αγχώνεσαι...Τώρα προτεραιότητα έχουν τα extreme boys.

Mimitroula γύρνα πίσω γρήγορα μας έλειψες....

louloulilika, dada75,pink hat, carousel, zamponelaki,kale ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?????

Alex εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικώς...Θέλω ευχάριστα από δω και πέρα...

Φιλάκια σε όλες τις κούκλες!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΣΗΜΑ....ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ.....ΦΩΝΑΖΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ: "ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ..????"


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

zettaki μπράβο αγάπη μου. Σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή. Αντε να έχουμε κάτι να περιμένουμε. Εσύ ξεκούραση και ηρεμία, άσε τους άλλους να φροντίζουν για όλα, και εμεις εδώ για να σου κάνουμε παρέούλα...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...