Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

      Αυριο σε ποια μέρα θα είσαι? Καλύτερα να μην κάνεις  πριν την έβδομη πάντως

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

αχ κι εγώ τα ίδια... φοβάμαι να ξαναπροσπαθήσω.... κι επειδή έχουμε χρήματα μόνο για μία προσπάθεια με διέγερση έχω αγχωθεί να γίνει όταν προαισθανθώ ότι θα έχω πιθανότητα επιτυχίας..... κι εγώ με το super ενδομήτριο είδαμε.... αλλά να το ψάξεις λετάκι.... αν δεν έχει βρεθεί κάποια άλλη αιτία αυτό θα είναι.... κάπου είχα διαβάσει ότι το παχαίνει η ρεσβερατρόλη....(καλά τη λέω άραγε????):confused:

Μα δεν υπάρχει λύση.............:( Εκανα και υστεροσκόπηση....δε βρήκαν κάτι..ειχα κάτι συμφύσεις στον τραχηλο...τις καθάρισαν και μετα το ενδομήτριο το ίδιο...

Ειναι κατασκευαστικό..:(:(

Σε αυτη την εξωσωματικη που εγινε 8,5 και τριπλό (με γραμμες μετράνε την ποιότητα) ειμασταν μεσα στη χαρα....

Kale φοβάμαι και γω ποτε θα ρθει η ωρα να γινει η 4η προσπάθεια...αλλη αποτυχια δεν μπορώ...ευτυχως θα την κάνω το σεπτέμβριο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! μαζευομαστε σιγα σιγα. Αν και αυτη η εβδομαδα θα περασει γρήγορα και ελπίζω και η αλλη το ίδιο γρήγορα να ερθει επιτελους ο Απρίλης να κανω κι εγω την αυχενική μου να ηρεμήσω να συνειδητοποιήσω οτι ειμαι εγκυος, κορίτσια ακόμα ωρες ωρες δεν το πιστευω.

Αναστασια μου κι εγω προσπαθω να μην βλέπω τηλεόραση αλλα θελω πολύ να αντιδράσω μου βγαινει ενας θυμός ρε παιδακι μου να τα σπασω ολα που μας καταντησαν σε αυτη την ηλικια να νιώθουμε αχρηστοι και να φοβομαστε το μελλον, ειμαι και λιγο τρελλή αφου πριν σαραντίσω στην κόρη μου ειχα κατεβει στην μεγαλη πορεια το μωρο 27 ημερων κι εγω ουρλιαζα τοτε μαζι με αλλους να μην μπουμε στο μνημονιο αλλα δεν με ακουσε ο Γιωργακης αχ. Η εγκυμοσυνη μου δοξα το θεο παει καλα ευτυχως απο οτι εχω καταλαβει το μεγααααλο μου προβλημα ειναι να μεινω εγκυος μετα με τη βοηθεια της Αγ. Ειρηνης Χρυσοβαλαντου ολα εξελισσονται ομαλα.

Zettap με το καλο να ερθει η 28η Μαρτιου και να πανηγυρισουμε τα ευχαριστα τωρα χαλαρα και κανε οτι σε ευχαριστει τα συμπτωματα διαφερουν αρα τιποτα δεν ειναι απολυτο, σιγουρα ειναι θετικό παντως να εχεις ψιλοπονακια και τσιμπιματακια.

Αννιτακι μου καλες εξετασεις κι εγω στεναχωρηθηκα που δεν βρεθηκαμε σαν τον κλεφτη εφυγες αχ αχ.

Kelly φιλια πολλα ολα θα πανε ανελπιστα καλα, αυτο θα ειναι το μωρο ΕΚΠΛΗΞΗ!

Christine29 περαστικα τωρα εισαι καλήτερα? το στηθος παντως ειναι μαγικο στην εγκυμοσύνη προετοιμαζεται απο την πρωτη στιγμη συλληψης για να θρεψει το μωρο και οι πιο πολλες γυναικες απο κακή πληροφορηση δεν θηλαζουν, εσυ να το θηλασεις και ολες οι εγκυουλες ειναι τρομερη η αισθηση και φυσικα ευκολια και οικονομια.

Πολλα φιλια σε ολες

Dada παντρευτηκες???

Leuta εγω πλεον ειμαι πεπεισμενη οτι το σπερμα μπορει καποια στιγμη να φτιαξει και μονο του αυτα τα περιστατικα που σου λεω ειναι και μεγαλοι ανδρες ο ενας 45 και ο αλλος 42 αρα ολα παιζουν με το γιατρο που το συζήταγα μου ειπε σπανιο αλλα μπορει να υπάρξει το σωστο timing και εστω και λιγα σπερματα να εινα δυνατα και να καταφερουν να μπουν στο αυγο εξαλλου στο τελος ενα γονιμοποιει αυτο θελουμε κι εμεις το ενα το καλο το δυνατο![/QUOT

Kalhmera koritsaki mou !!!!

Oxi den pantreytika, se kana 2-3 mines. Prepi na erthoun ta xartia tou andra mou apo tin Kipro prota.

Esu pos eisai; Pos paei to moraki;


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

dadaκο να ζήσετε βρε ψυχή!!!! κι εμείς με τον καλό μου αρκετά προ γάμου είχαμε αρχίσει την προσπάθεια :)

Den egine akoma o gamos ... Trexo me ta xartia epidi oute egw oute o andras mou den eimaste apo edw, kai einai taleporia.

Egw Serva autos Kiprios !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα δεν υπάρχει λύση.............:( Εκανα και υστεροσκόπηση....δε βρήκαν κάτι..ειχα κάτι συμφύσεις στον τραχηλο...τις καθάρισαν και μετα το ενδομήτριο το ίδιο...

Ειναι κατασκευαστικό..:(:(

Σε αυτη την εξωσωματικη που εγινε 8,5 και τριπλό (με γραμμες μετράνε την ποιότητα) ειμασταν μεσα στη χαρα....

Kale φοβάμαι και γω ποτε θα ρθει η ωρα να γινει η 4η προσπάθεια...αλλη αποτυχια δεν μπορώ...ευτυχως θα την κάνω το σεπτέμβριο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

έχεις ρωτήσει αρκετούς γιατρούς γι αυτό??? σίγουρα δε γίνεται κάτι? πάντως αν είναι κατασκευαστικό θεωρώ πως η φύση σου έχει δώσει ακριβώς αυτό που χρειάζεσαι για να γίνεις μανούλα! Το Σεπτέμβριο ε???? δεν είναι κακός μήνας... να έχεις χαλαρώσει και το καλοκαιράκι και να μην το έχεις περάσει με ενέσεις και άγχη.......

αλήθεια έχει κάνει καμιά πρωτόκολλο μόνο με menopur?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

leuta,

καλημέρα ζουζούνα μου,

δεν έχω πει τίποτα στη δουλειά και δεν ήθελα να πάρω αναρρωτική απο γυναικολόγο για να μην ψιλιαστουν κάτι, συνεπώς περιμένω οτι φιλοτιμηθεί ο παθολόγος να μου δώσει....

Απο το κέντρο μου είχαν πει για αναρρωτική, εγώ δεν ήθελα.

Εσύ πως τα πας στη δουλειά?

labrinipo,

θα περάσει γρήγορα ο καιρός θα δεις, but κοίτα να το συνειδητοποιείς το συντομότερο. ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ !!!!!

Και μην διανοηθείς να πας και σε αυτή την εγκυμοσύνη σε καμιά πορεία, αααα γιατί ααααα, δεν κάνει και να συγχύζομαι .....

Αμάν, πότε μπήκατε όλες? Δεν προλαβαίνω....

Πόσο έλειψα?

Dada μου να ζήσετε, τώρα θα έρθει και το μπεμπε, είναι στο δρόμο.

Ουπς τώρα το είδα... με το καλό λοιπόν, να μας στείλεις e-κουφέτα εντάξει?

Ανιτάκι καλημέρα, πως είναι το ποδαράκι σου?

kale, και σε εμάς έτσι και το δει αυτή που περνάει τις άδειες δεν θα το μάθουν μόνο στη δουλειά μα ακόμα και κάτι θειές που έχω στην Αυστραλία να φανταστείς....


url]
Link to comment
Share on other sites

Den egine akoma o gamos ... Trexo me ta xartia epidi oute egw oute o andras mou den eimaste apo edw, kai einai taleporia.

Egw Serva autos Kiprios !!!!

εδώ μαζεύουμε χαρτιά για τις επιτροπές στου γάμου θα κ....σετε??? :tongue: αχχχχχ τι ωραίος συνδυασμός! σκέψου τι φανταστικά μιξ παιδάκια θα κάνετε! κι εγώ που έλεγα ότι σουλατσέρνατε ήδη ταξίδι του μέλιτος στην Κύπρο.....


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmeraaaaaaa koritsakia mou !!!!

Eleipa ektos Athinon gia trimero kai den mporousa na mpw.

mimitra silipitiria agaph mou ... Kouragio ...

kelly mou mpravo koritsaki fovera ta nea sou, ala o giatros sou einai o gnostos m@la$k@@as, signomi kai olas !!! Prosexe kai ola kala tha pane.

zetta.p ante koritsaki mou proti kai tixeri !!!! Sou euxome mia XORIAKARA !!!

Filakia se oles !!!!!!!!!!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

kale, και σε εμάς έτσι και το δει αυτή που περνάει τις άδειες δεν θα το μάθουν μόνο στη δουλειά μα ακόμα και κάτι θειές που έχω στην Αυστραλία να φανταστείς....

αχχχχαχαχαχχχαχχχααα μαζί θα δουλεύουμε να το δεις :tongue::tongue::tongue::tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dadaki μου η ώρα η καλή εύχομαι.Και θα έρθει και το μωράκι.Ελπίζω τόσο ο άντρας σου όσο και η οικογένειά του να μην έχουν πρόβλημα με όλο αυτό που έχει ξεσπάσει στην Κύπρο.

Link to comment
Share on other sites

Kale φοβάμαι και γω ποτε θα ρθει η ωρα να γινει η 4η προσπάθεια...αλλη αποτυχια δεν μπορώ...ευτυχως θα την κάνω το σεπτέμβριο...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αχα Σεπτέμβριο?

κάτι μου λέει οτι το καλοκαίρι που θα κάνεις διακοπούλες και θα είσαι χαλαρουϊτα θα κάτσει απο μόνο του... και ούτε ενδομήτρια θα σκεφτεί ούτε τίποτα....

Γι αυτό όπως λέει και η πρόεδρος κοίτα να "διασκεδάζεις" μέχρι τότε....;)


url]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο κορίτσια... Δεν πορώνομαι πλέον, μόλις το άκουσα για να είμαι ειλικρινής ήμουν έτοιμη να βγω στους δρόμους και να κτυπιέμαι, αλλά μετά κατάλαβα ότι το πιο σημαντικό πράγμα δεν το έχω στην τράπεζα αλλά στην κοιλιά μου! όσο δύσκολα και να γίνουν τα πράγματα κουτσα στραβά θα επιβιώσουμε δεν γίνεται!!!

Anyways... Ζεττακι μου είναι φυσιολογικά τα τσιμπήματα. dont worry. κάτσε όσο σου πει ο γιατρός σου.

leutaki μου καλό.... Γιαυτό είχες τις βιομηχανικές επειδή ήταν λεπτό το ενδομήτριο?? Δεν μπορείς να κάνεις κάτι να παχύνει? ίσως στην περίπτωσή σου αν είναι όντως αυτό το πρόβλημα να ταιριάζει η λύση της παρένθετης... Δεν είναι εύκολο πράγμα, το ξέρω, το σκεφτήκατε καθόλου?? Απο την άλλη λες οι γιατροί δεν συμφωνούν.. Ξέρω, μήπως να πιάσεις κιάλλη γνώμη??? Αν κατεβείς ταξιδάκι απ' εδώ κόπιασε στον γιατρό μου!

Dada μου, και συ στο honeymoon σου κόπιασε και από λευκωσία στον γιατρό μου! χχχχ

kale μου, είναι σημαντική η ψυχολογία και τα λεφτά δυστυχώς για να ξαναμπεις στη διαδικασία. Για θύμησε μου, ποια η δική σου εμπειρία??? Πού είναι το πρόβλημα?

Lambrinipo μου σε καταλαβαίνω! Και γω πέρασα τεράστια αγωνία μέχρι την αυχενική! Υπομονή... Σύντομα θαρθει και ο απρίλης. Πότε πας? Εγώ πάω 2/4 ξανά. χχ

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλό!!!! I love u!!! να σας γράψω κάτι που διάβασα σήμερα και μου άρεσε:

"Λάτρεψε τον χρόνο σου. Είναι συχνά δύσκολο να πεις την πραγματική αξία μιας στιγμής, μέχρι την στιγμή που θα γίνει ανάμνηση. Κάποια μέρα μπορεί να ανακαλύψεις ότι τα μικρά πράγματα ήταν πραγματικά μεγάλα. Για αυτό μάθε να εκτιμάς ότι έχεις πριν ο χρόνος σε αναγκάσει να εκτιμήσεις αυτά που κάποτε είχες."


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζετάκι μου και kale μου μα καλά τι άνθρωπος είναι αυτός που έχετε στις δουλειές σας?Έχετε να ανησυχείτε για όλα,έχετε και αυτό.Αν είναι δυνατόν τι άνθρωποι υπάρχουν.Ήθελα να ήξερα δεν ντρέπονται να λένε σε όλους τους άλλους τα προσωπικά δεδομένα του κάθε εργαζόμενου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...