Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts


Διαφημίσεις

καλημέρα αγαπούλες,

τι κάνετε ?

εγώ σπίτι και βαρέθηκα να κάθομαι, το έπαιξα οτι είμαι άρρωστη και πήρα στη δουλειά οτι δεν θα πάω τώρα αν το έφαγαν είναι άλλο θέμα. Δεν είχα όμως κι άλλη επιλογή. Anyway, είπα δεν θα αγχωθώ και για τη δουλειά....

christine1012,

κλείσε την tv μην ακους ψυχοπλακωτικά πράγματα, σίγουρα είναι μια πολύ δύσκολη κατάσταση και όλες αγωνιούμε μαζί σας, μα όσο μπορείς να απέχεις, όσο κοντά σου κι αν είναι, να είστε γεροί για να μπορείτε να κοιτάτε μπροστά.

leuta, ANASTASIA, kale,

καλημέρα, όλα καλά κοριτσάκια μου?

pink hat,

με προσοχή στη δουλειά, έτσι?

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είναι?

Φιλάκια σε όλες παρούσες και απούσες.

Υ.Γ. βασικά δεν ψάχνω για συμπτώματα, είμαι αρκετά χαλαρή, πράγμα πρωτοφανές για μένα, δεν έχω καν ανυπομονησία που είχα κατα τη διάρκεια απλά προβληματίστηκα μήπως είναι κάτι αφύσικο και πρέπει να πάρω στο κέντρο να ρωτήσω λόγω των διεγερμένων ωοθηκών. Όσο για το μπεμπε αν ο Θεούλης θέλει θα έρθει.


url]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ζεττάκι! πόσο καιρό σκέφτεσαι να κάτσεις σπίτι?

λέω να πάω στις 22/3 ή 26/3, θα εξαρτηθεί απο το πόσο καιρό θα μου δώσει αναρρωτική ο γιατρός θα στείλω το μεσημέρι το ήμισυ να δούμε τι θα τσεπώσει... οτι πάρουμε καλό είναι, χιχιχι :)

Εσυ ζουζούνα μου, τι κάνεις?


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! μαζευομαστε σιγα σιγα. Αν και αυτη η εβδομαδα θα περασει γρήγορα και ελπίζω και η αλλη το ίδιο γρήγορα να ερθει επιτελους ο Απρίλης να κανω κι εγω την αυχενική μου να ηρεμήσω να συνειδητοποιήσω οτι ειμαι εγκυος, κορίτσια ακόμα ωρες ωρες δεν το πιστευω.

Αναστασια μου κι εγω προσπαθω να μην βλέπω τηλεόραση αλλα θελω πολύ να αντιδράσω μου βγαινει ενας θυμός ρε παιδακι μου να τα σπασω ολα που μας καταντησαν σε αυτη την ηλικια να νιώθουμε αχρηστοι και να φοβομαστε το μελλον, ειμαι και λιγο τρελλή αφου πριν σαραντίσω στην κόρη μου ειχα κατεβει στην μεγαλη πορεια το μωρο 27 ημερων κι εγω ουρλιαζα τοτε μαζι με αλλους να μην μπουμε στο μνημονιο αλλα δεν με ακουσε ο Γιωργακης αχ. Η εγκυμοσυνη μου δοξα το θεο παει καλα ευτυχως απο οτι εχω καταλαβει το μεγααααλο μου προβλημα ειναι να μεινω εγκυος μετα με τη βοηθεια της Αγ. Ειρηνης Χρυσοβαλαντου ολα εξελισσονται ομαλα.

Zettap με το καλο να ερθει η 28η Μαρτιου και να πανηγυρισουμε τα ευχαριστα τωρα χαλαρα και κανε οτι σε ευχαριστει τα συμπτωματα διαφερουν αρα τιποτα δεν ειναι απολυτο, σιγουρα ειναι θετικό παντως να εχεις ψιλοπονακια και τσιμπιματακια.

Αννιτακι μου καλες εξετασεις κι εγω στεναχωρηθηκα που δεν βρεθηκαμε σαν τον κλεφτη εφυγες αχ αχ.

Kelly φιλια πολλα ολα θα πανε ανελπιστα καλα, αυτο θα ειναι το μωρο ΕΚΠΛΗΞΗ!

Christine29 περαστικα τωρα εισαι καλήτερα? το στηθος παντως ειναι μαγικο στην εγκυμοσύνη προετοιμαζεται απο την πρωτη στιγμη συλληψης για να θρεψει το μωρο και οι πιο πολλες γυναικες απο κακή πληροφορηση δεν θηλαζουν, εσυ να το θηλασεις και ολες οι εγκυουλες ειναι τρομερη η αισθηση και φυσικα ευκολια και οικονομια.

Πολλα φιλια σε ολες

Dada παντρευτηκες???

Leuta εγω πλεον ειμαι πεπεισμενη οτι το σπερμα μπορει καποια στιγμη να φτιαξει και μονο του αυτα τα περιστατικα που σου λεω ειναι και μεγαλοι ανδρες ο ενας 45 και ο αλλος 42 αρα ολα παιζουν με το γιατρο που το συζήταγα μου ειπε σπανιο αλλα μπορει να υπάρξει το σωστο timing και εστω και λιγα σπερματα να εινα δυνατα και να καταφερουν να μπουν στο αυγο εξαλλου στο τελος ενα γονιμοποιει αυτο θελουμε κι εμεις το ενα το καλο το δυνατο!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζεττακι να επιστρέψεις στις 26/03 όχι στις 22...δε σαε έδωσε το κέντρο αναρρωτική????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

λέω να πάω στις 22/3 ή 26/3, θα εξαρτηθεί απο το πόσο καιρό θα μου δώσει αναρρωτική ο γιατρός θα στείλω το μεσημέρι το ήμισυ να δούμε τι θα τσεπώσει... οτι πάρουμε καλό είναι, χιχιχι :)

Εσυ ζουζούνα μου, τι κάνεις?

εμ τι μόνο το χρήμα? ας πάρουμε κι εμείς κάτι πίσω.... εκτός από το μωρό και λίγες μέρες έξτρα ξεκούραση σούπερ!!!!!

εγώ τώρα είμαι καλά... πέρασα τα ζόρια μου κι αποφάσισα ότι δε θέλω να κάνω προσπάθεια τον απρίλη. θα δω πότε και αν....:tongue:

Καλημερα! μαζευομαστε σιγα σιγα. Αν και αυτη η εβδομαδα θα περασει γρήγορα και ελπίζω και η αλλη το ίδιο γρήγορα να ερθει επιτελους ο Απρίλης να κανω κι εγω την αυχενική μου να ηρεμήσω να συνειδητοποιήσω οτι ειμαι εγκυος, κορίτσια ακόμα ωρες ωρες δεν το πιστευω.

να το πιστέψεις λαμπρινούλα αγαπημένη εξεγερμένη! να κάνεις και την αυχενική για να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια περνάω περιέργη φάση....

Τη μία ειμαι μια χαρά...σκέφτομαι ότι ειναι να γινει θα γίνει...ότι πιο σημαντικό ειναι η υγεια μας και το ξέρω αυτο...

Την άλλη όμως τρελαινομαι απο το αγχος....:(:(:( Πιστεύω κορίτσια οτι φταίει το ενδομητριο μου για την αποτυχίες που δεν παχαίνει πολύ...

Ολοι οι γιατροί μου ειπαν οτι σημασία εχει και η ποιότητα...και οτι ενα 7-8 καλής ποιότητας ειναι εντάξει αλλα κορίτσια δεν νομίζω ότι εχει τις ιδιες πιθανότητες....Μη μου πέιτε και σεις λογια καθησυχαστικά ... :(:(

Το ενδομήτριο δυστυχως ετσι ειναι χωρις να εχω κανει επεμβάσεις/εκτρώσεις.

Με οιστρογονα (divina, cyclacur) αυξάνει μεν αλλα ποτε δε γινεται 9, 10.....αρα δεν ξέρω.....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζεττακι να επιστρέψεις στις 26/03 όχι στις 22...δε σαε έδωσε το κέντρο αναρρωτική????

με τι αιτιολογία δίνουν αναρρωτική λετάκι? την πραγματική? εμένα ούτε στη σπερματέγχυση ούτε στην ivf μου έδωσαν κάτι.... χάλασα την ωραία αδειούλα μου και να πεις οτι πέτυχα και κάτι....

η dada παντρεύτηκε?? Να ζήσετε κοριτσάκι!!!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! και στη γαμοβάφτιση βρε!:tongue::tongue:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

με τι αιτιολογία δίνουν αναρρωτική λετάκι? την πραγματική? εμένα ούτε στη σπερματέγχυση ούτε στην ivf μου έδωσαν κάτι.... χάλασα την ωραία αδειούλα μου και να πεις οτι πέτυχα και κάτι....

η dada παντρεύτηκε?? Να ζήσετε κοριτσάκι!!!!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! και στη γαμοβάφτιση βρε!:tongue::tongue:

Ναι, εμενα και τις 3 φορές απο το κέντρο μου εδωσαν αναρρωτικη 12 ημερων λογω εξωσωματικής. Η επιτροπή στην εγκρινει αμεσως για τετοιο λόγο.

Απλα οταν παει η έγκριση της επιτροπής στη δουλεια σου γραφει πάνω το λόγο...αν δε θες να το μαθουν εννοω...

Εμενα η κοπελια που κανει τις αδειες το γνωρίζει....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ κορίτσια περνάω περιέργη φάση....

Τη μία ειμαι μια χαρά...σκέφτομαι ότι ειναι να γινει θα γίνει...ότι πιο σημαντικό ειναι η υγεια μας και το ξέρω αυτο...

Την άλλη όμως τρελαινομαι απο το αγχος....:(:(:( Πιστεύω κορίτσια οτι φταίει το ενδομητριο μου για την αποτυχίες που δεν παχαίνει πολύ...

Ολοι οι γιατροί μου ειπαν οτι σημασία εχει και η ποιότητα...και οτι ενα 7-8 καλής ποιότητας ειναι εντάξει αλλα κορίτσια δεν νομίζω ότι εχει τις ιδιες πιθανότητες....Μη μου πέιτε και σεις λογια καθησυχαστικά ... :(:(

Το ενδομήτριο δυστυχως ετσι ειναι χωρις να εχω κανει επεμβάσεις/εκτρώσεις.

Με οιστρογονα (divina, cyclacur) αυξάνει μεν αλλα ποτε δε γινεται 9, 10.....αρα δεν ξέρω.....

αχ κι εγώ τα ίδια... φοβάμαι να ξαναπροσπαθήσω.... κι επειδή έχουμε χρήματα μόνο για μία προσπάθεια με διέγερση έχω αγχωθεί να γίνει όταν προαισθανθώ ότι θα έχω πιθανότητα επιτυχίας..... κι εγώ με το super ενδομήτριο είδαμε.... αλλά να το ψάξεις λετάκι.... αν δεν έχει βρεθεί κάποια άλλη αιτία αυτό θα είναι.... κάπου είχα διαβάσει ότι το παχαίνει η ρεσβερατρόλη....(καλά τη λέω άραγε????):confused:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εμενα και τις 3 φορές απο το κέντρο μου εδωσαν αναρρωτικη 12 ημερων λογω εξωσωματικής. Η επιτροπή στην εγκρινει αμεσως για τετοιο λόγο.

Απλα οταν παει η έγκριση της επιτροπής στη δουλεια σου γραφει πάνω το λόγο...αν δε θες να το μαθουν εννοω...

Εμενα η κοπελια που κανει τις αδειες το γνωρίζει....

χχχαχαχχαχχααα σε εμάς αν το μάθει η υπεύθυνη των αδειών θα το μάθει όλος ο όμιλος!!!! καταλαβαίνετε για τι φρούτο μιλώ! αχχχχαχαχχαχαχαα :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: κανονική άδεια και πάλι κανονική!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ και μακάρι να πιάσουν οι ευχές σας.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, τα τσιμπηματάκια που νιώθω ώρες ώρες είναι φυσιολογικα?

Αααα επίσης, ξέχασα να σας πω τελικά ο πόνος μετά την ωοληψία που είχα ήταν γιατί οι ωοθήκες έπαθαν μια μικρή υπερδιέγερση και μου είπαν να ελαττώσω το αλάτι.

roubies, εύχομαι το γουτσου γουτσου να αποδώσει καρπούς.

Φιλάκια

zetta mou, se parakalw na mpeis se auto to tripaki me simptomata !!!!

Einai para poli noris na niothis kati kai simptomata den iparxoun !!!!!

Xalarose kai ola kala tha pane. Sou euxome mia terastiaaaaa xoriaki !!!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανιτάκιιιιιιιιιιιι τι κάνεις??? τι νέα μας έχεις???? πες μας ότι εσύ θα ξαναπροσπαθήσεις άμεσα? εσένα τι σου είπε ο ντόκ για το ενδομήτριο??? πως θα το στρουμπουλέψετε?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...