Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Koula - mares


kale

Recommended Posts

.............................................................................................

Μόλις τώρα ήρθε στη δουλεια να μας δει μία που βγηκε στη σύνταξη....και ΓΚΑΡΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ προς το μέρος μου "Περιμενα να σε βρω εγκυο!!!! Ακόμα δεν κανατε κανα παιδάκι? Μέχρι όνειρο σε ειδα και πήρα και ρωτούσα στο γραφειο αν εισαι εγκυος..."

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ??????????????????????????

Θέλω να πηδηχτώ από το παράθυρο!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:shock::shock::shock::shock::shock::shock:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.............................................................................................

Μόλις τώρα ήρθε στη δουλεια να μας δει μία που βγηκε στη σύνταξη....και ΓΚΑΡΙΖΕΙ ΔΥΝΑΤΑ προς το μέρος μου "Περιμενα να σε βρω εγκυο!!!! Ακόμα δεν κανατε κανα παιδάκι? Μέχρι όνειρο σε ειδα και πήρα και ρωτούσα στο γραφειο αν εισαι εγκυος..."

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ??????????????????????????

Θέλω να πηδηχτώ από το παράθυρο!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ο Χριστός και η Παναγία και οι 12 Απόστολοι μαζί....

Έλεος κυρά μου, κουμάντο στο μν μας θα κάνεις αι και ..... γαργαλήσου

Οχι κυρά μου εγώ κρατώ σιλουέτα γιατι με τον άντρα μου ακόμα γουστάρουμε και πηδ...στε όπως όταν πρωτογνωριστήκαμε δεν προλαβαίνουμε για ιεραποστολικό, άσε που δεν ταιριάζει στην δική μας ηλικία, αυτά είναι για σένα που βγήκες στην σύνταξη, αν θυμάσαι δηλαδή το άθλημα.... γιατί απο οτι βλέπω μαζί μου ασχολείσαι .....

Αι και.... θα την τσουρομαδήσω μου φαίνεται και αυτήν.

Μα κάτι κλώσες που κυκλοφορούν ελεύθερες, δεν υπάρχει κανένας να τις μαζέψει?

Ας την αγάπη μου να λέει, θα δαγκάσει κάποια στιγμή τη γλώσσα της και θα δηλητηριαστεί απο μόνη της.


url]
Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός και η Παναγία και οι 12 Απόστολοι μαζί....

Έλεος κυρά μου, κουμάντο στο μν μας θα κάνεις αι και ..... γαργαλήσου

Οχι κυρά μου εγώ κρατώ σιλουέτα γιατι με τον άντρα μου ακόμα γουστάρουμε και πηδ...στε όπως όταν πρωτογνωριστήκαμε δεν προλαβαίνουμε για ιεραποστολικό, άσε που δεν ταιριάζει στην δική μας ηλικία, αυτά είναι για σένα που βγήκες στην σύνταξη, αν θυμάσαι δηλαδή το άθλημα.... γιατί απο οτι βλέπω μαζί μου ασχολείσαι .....

Αι και.... θα την τσουρομαδήσω μου φαίνεται και αυτήν.

Μα κάτι κλώσες που κυκλοφορούν ελεύθερες, δεν υπάρχει κανένας να τις μαζέψει?

Ας την αγάπη μου να λέει, θα δαγκάσει κάποια στιγμή τη γλώσσα της και θα δηλητηριαστεί απο μόνη της.

Zettaki είσαι απίστευτη!!!!!Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω και εγώ,αλλά εσύ τα είπες καλύτερα και με κάλυψες απόλυτα!!!!!!!!

Ρε δε πάνε να κουρεύονται που ασχολούνται συνέχεια με τις ζωές των άλλων απλά και μόνο επειδή οι ίδιοι δεν έχουνε ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zettaki είσαι απίστευτη!!!!!Κάτι τέτοιο ήθελα να γράψω και εγώ,αλλά εσύ τα είπες καλύτερα και με κάλυψες απόλυτα!!!!!!!!

Ρε δε πάνε να κουρεύονται που ασχολούνται συνέχεια με τις ζωές των άλλων απλά και μόνο επειδή οι ίδιοι δεν έχουνε ζωή!!!!!

Ε ναι ρε γμτ δηλαδή έλεος, δεν έχουν τι άλλο να κάνουν και πετάνε σαν την οχιά φαρμάκι.

Ε ΟΧΙ ΩΣ ΕΔΩ!!!!

Δεν δίνουμε το δικαίωμα σε κανέναν να μας γ@μ@ει την ψυχολογία και όποτε γουστάρουμε θα κάνουμε οτι θέλουμε εμείς και οχι οι άλλοι.

ΕΛΕΟΣ

Και επειδή όπως καταλάβατε είμαι στη μέρα που τα χώνω, όποια έχει καμιά για τσουρομάδησμα εδώ σε μένα.... Να εκτονωθώ απο τα νεύρα, γιατί η πολλή ξάπλα έχει αρχίσει και μου την δίνει.....

Έχω καταντήσει ο γκρινιάρης απο τα στρουμφάκια

Μου τη δίνει που δεν κάνω τίποτα....

Μου τη δίνει ο εγκλεισμός στο σπίτι ..... :evil:


url]
Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός και η Παναγία και οι 12 Απόστολοι μαζί....

Έλεος κυρά μου, κουμάντο στο μν μας θα κάνεις αι και ..... γαργαλήσου

Οχι κυρά μου εγώ κρατώ σιλουέτα γιατι με τον άντρα μου ακόμα γουστάρουμε και πηδ...στε όπως όταν πρωτογνωριστήκαμε δεν προλαβαίνουμε για ιεραποστολικό, άσε που δεν ταιριάζει στην δική μας ηλικία, αυτά είναι για σένα που βγήκες στην σύνταξη, αν θυμάσαι δηλαδή το άθλημα.... γιατί απο οτι βλέπω μαζί μου ασχολείσαι .....

Αι και.... θα την τσουρομαδήσω μου φαίνεται και αυτήν.

Μα κάτι κλώσες που κυκλοφορούν ελεύθερες, δεν υπάρχει κανένας να τις μαζέψει?

Ας την αγάπη μου να λέει, θα δαγκάσει κάποια στιγμή τη γλώσσα της και θα δηλητηριαστεί απο μόνη της.

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ΑΥτή η συγκεκριμένη ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ.

Βγήκε στη σύνταξη και νομιζα γλύτωσα...οποτε ερχεται να μας δει με κοιταει κατευθειαν στην κοιλιά.....:shock::shock::shock::shock:

ΚΑι να τα λεγε και σιγα...δε γουστάρω ολος ο οροφος να ακουει αν εγω ειμαι ή δεν ειμαι, αν επρεπε ή δεν επρεπε να ειμαι και αν εχω αργήσει....Οσοι δηάδη δεν ασχολήθηκαν με το θεμα και δεν το σκέφτηκαν τώρα με αυτη θα ασχολουνται και αυτοί....

Σήμερα με εκανε πολλή ξεφτίλα! :(

ΤΙ ΖΩΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ΑΥτή η συγκεκριμένη ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ.

Βγήκε στη σύνταξη και νομιζα γλύτωσα...οποτε ερχεται να μας δει με κοιταει κατευθειαν στην κοιλιά.....:shock::shock::shock::shock:

ΚΑι να τα λεγε και σιγα...δε γουστάρω ολος ο οροφος να ακουει αν εγω ειμαι ή δεν ειμαι, αν επρεπε ή δεν επρεπε να ειμαι και αν εχω αργήσει....Οσοι δηάδη δεν ασχολήθηκαν με το θεμα και δεν το σκέφτηκαν τώρα με αυτη θα ασχολουνται και αυτοί....

Σήμερα με εκανε πολλή ξεφτίλα! :(

ΤΙ ΖΩΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!

Μην ξανακούσω ΠΟΤΕ "Σήμερα με εκανε πολλή ξεφτίλα!"

Ξεφτίλα είναι αυτή που ασχολείται με τόσο λεπτά θέματα και μάλιστα με τόσο κατινίστικο τρόπο.

Δικαίωμα σου είναι αγάπη μου να κάνεις παιδί όποτε θέλεις, δεν θα δώσουμε σε κανέναν λογαριασμό.

Όποιος ασχολείται με τόση ξεδιαντροπιά με αυτά τα θέματα το είπα και παραπάνω δεν αξίζει ούτε το σάλιο μας ούτε την φαιά ουσία που χαλάμε για αυτούς.

Ας την την κλώσα, αγάπη μου, το σκοπό σου εσύ.

Μην πέφτεις στην παγίδα τους.

Και απλά για την ιστορία, κάποτε μια πολύ "καλή" γνωστή με κοιτούσε στην κοιλιά και με ρωτούσε τίποτα ακόμα? Πότε θα το αποφασίσετε?

Έσκασα μια μέρα και της λέω

Ααααα δεν το μάθατε εσείς, περίεργο που δεν έφτασε στα αφτιά σας, έχω πρόβλημα δεν μπορώ να κάνω παιδί....

Οπόταν (που λέει και το Χριστινάκι μας), δαγκώνεται και μου λέει αλήθεια? Συγνώμη δεν το ήξερα...

Απαντάω εγώ, όχι δεν είναι αλήθεια, αλλά ίσως έτσι να σταματήσεις να με ρωτάς κάθε φορά που με βλέπεις...

Έφυγε κατακόκκινη.... Πόσο το χάρηκα δεν λέγεται...:tongue:


url]
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxa

zettaki δεν παίζεσαι! Καλά της είπες!!! Τι σπαστικό πράγμα ρε παιδί μου!!! Μερικοί άνθρωποι δεν έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ ευαισθησία σε κτυπάνε εκεί που πονάς εντελώς αναίσθητοι! Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Leutaki και συ έτσι να της πεις!!!!

Εγώ θυμάμαι με πείραζε πολύ και μου έβγαινε μεγάλη αντίδραση και άρνηση σε τέτοια σχόλια... Και μου χαλούσε όλη τη διάθεση. Μετά απλά έλεγα σιγά σιγά, τώρα να δούμε όποτε θέλει ο Θεός κτλ.... Αλλά χίλιες φορές να χα το στυλ της ζετας και να ελεγα κάτι τέτοιο!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxa

zettaki δεν παίζεσαι! Καλά της είπες!!! Τι σπαστικό πράγμα ρε παιδί μου!!! Μερικοί άνθρωποι δεν έχουν ΚΑΘΟΛΟΥ ευαισθησία σε κτυπάνε εκεί που πονάς εντελώς αναίσθητοι! Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Leutaki και συ έτσι να της πεις!!!!

Εγώ θυμάμαι με πείραζε πολύ και μου έβγαινε μεγάλη αντίδραση και άρνηση σε τέτοια σχόλια... Και μου χαλούσε όλη τη διάθεση. Μετά απλά έλεγα σιγά σιγά, τώρα να δούμε όποτε θέλει ο Θεός κτλ.... Αλλά χίλιες φορές να χα το στυλ της ζετας και να ελεγα κάτι τέτοιο!

Χριστινάκι μου, τι κάνεις? πως είσαι αγάπη μου? όσο μπορείς να είσαι ήρεμη με όλα αυτά που συμβαίνουν σίγουρα είναι δύσκολο μα κλείσε τα αυτιά, υγεία να έχετε όλοι σας, το βασικότερο αγαθό.

τα μπεμπε μας πως είναι σήμερα, κλωτσάνε?

Στην αρχή ήμουν και εγώ έτσι, έλεγα μπα οχι ακόμα νωρίς είναι, μετα το γύρισα στο ε όταν θέλει ο Θεός και στο τέλος έσκασα και έκανα μπαμ.!!!!

Πάντως εγώ το ευχαριστήθηκα:D


url]
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια εχω πεθανει στο γελιο με τις κατινες που εχετε στις δουλειες σας, καλα ο κοσμος δεν ειναι καλα. Εγω παντως δεν ξερω αν σας το εχω πει μολις εκανα την πρωτη εξωσωματική το ειπα κατευθειαν στις μεγαλοιδιοκτήτριες της εταιρείας οι οποίες ειναι γυναικες και ειδικα η μια με βοηθησε πολύ με εστειλε μαλιστα και σε δυο δικους της κορυφαιους γιατρους να με καθοδηγήσουν και η εταιρεια μεσω ιδιωτικής ασφαλειας πλήρωσε και την λαπαροσκόπηση, μετα ηταν συνεχως διπλα μου σε ολες τις προσπάθειες μεχρι να μεινω εγκυος στην κόρη μου, ομως ειχαν εκνευριστει οι αλλοι διευθυντές και παρατρεχαμενοι που τους ειχα παρακάμψει και μιλαγα απευθειας με τα αφεντικά. Ετσι οταν περασε ο καιρος και προσπαθησα να κανω παλι εξωσωματική για το αδερφακι δεν ειπα τιποτα σε κανεναν γιατι ειχε ξεκινήσει και η κρίση και αδεια πήρα 10 μερες απο χρεωστουμενη, μονο ενας πολύ εμπιστος συνάδερφος με ρωτησε και εκανα το λαθος και του το ειπα, αμεσως το εκμεταλλευτηκε αρχισε να διαδιδει σε ολο το προσωπικο οτι εγω κανω εξωσ. κρυφα για να εξασφαλισω αλλα δυο χρονακια δουλεια και να μην με διωξουν γιατι η εταιρεια δεν πήγαινε καλα. Αποτελεσμα να με παρει η αφεντικινα τηλ και να μου κανει παραπονα γιατι δεν της το ειπα και μαλιστα εγω εκεινη την μερα ειχα παρει αρνητική χοριακή τα αρνήθηκα ολα κι εκεινη αρχισε να μου λεει μην ξαναπροσπαθήσεις γιατι ερχεται κρίση και ενα παιδι σας φτανει και πως θα ζήσετε και κατι τετοια. Φυσικα μετα απο 4 μηνες που η κορη μου εγινε 18μηνων με εδιωξε μαζι με αλλους 30 υπαλλήλους λογω κρίσης. Αλλα νομίζω οτι ο λογος ήταν οτι ξαναπροσπαθησα να κανω παιδι. Αλλα δεν δινω δικαιωμα σε κανενα να μου καθορίζει τη ζωή εννοειται οτι περναω δύσκολα οικονομικα αλλα αν θα κανω 2ο παιδι δεν θα ρωτουσα την Τροικα ελεος.

Οσο για τους περιεργους κουτσομπολιδες που με ρωταγαν αντε ποτε θα κανετε παιδακι τους απαντουσα οτι εχω μεγαλο προβλημα και δεν ξερω αν ο θεος θα με αξιώσει να κανω παιδι για αυτο τους ελεγα προσευχηθείται για μενα και μην με ξαναρωτησετε γιατι στεναχωριεμαι, οταν θα μεινω θα το πω πρωτα σε σας. Ετσι ολοι το βουλωναν και μαλιστα ζηταγαν και συγγνωμη.

Σχετικα με την αδεια δυο φορες που πήρα πήρα απο παθολογο που του εδινα 30 ευρω και μου εγραφε μια φορα τον ιο της γριπης και οτι πρεπει να μεινω σπίτι για να μην κολλησω και συναδερφους. και την αλλη μου εγραψε λοιμωση μονοπυρηνωση.

Οσο για το ενδομητριο παιζει ρολο το παχος αλλα πανω απο 7 ειναι βιώσιμο και μπορει να θρεψει εμβρυο.

Πολλα φιλια


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην ξανακούσω ΠΟΤΕ "Σήμερα με εκανε πολλή ξεφτίλα!"

Ξεφτίλα είναι αυτή που ασχολείται με τόσο λεπτά θέματα και μάλιστα με τόσο κατινίστικο τρόπο.

Δικαίωμα σου είναι αγάπη μου να κάνεις παιδί όποτε θέλεις, δεν θα δώσουμε σε κανέναν λογαριασμό.

Όποιος ασχολείται με τόση ξεδιαντροπιά με αυτά τα θέματα το είπα και παραπάνω δεν αξίζει ούτε το σάλιο μας ούτε την φαιά ουσία που χαλάμε για αυτούς.

Ας την την κλώσα, αγάπη μου, το σκοπό σου εσύ.

Μην πέφτεις στην παγίδα τους.

Και απλά για την ιστορία, κάποτε μια πολύ "καλή" γνωστή με κοιτούσε στην κοιλιά και με ρωτούσε τίποτα ακόμα? Πότε θα το αποφασίσετε?

Έσκασα μια μέρα και της λέω

Ααααα δεν το μάθατε εσείς, περίεργο που δεν έφτασε στα αφτιά σας, έχω πρόβλημα δεν μπορώ να κάνω παιδί....

Οπόταν (που λέει και το Χριστινάκι μας), δαγκώνεται και μου λέει αλήθεια? Συγνώμη δεν το ήξερα...

Απαντάω εγώ, όχι δεν είναι αλήθεια, αλλά ίσως έτσι να σταματήσεις να με ρωτάς κάθε φορά που με βλέπεις...

Έφυγε κατακόκκινη.... Πόσο το χάρηκα δεν λέγεται...:tongue:

:P:p:p:p:p:p:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Σωστή!!!

Ποτέ δε ρώτησα ΚΑΝΕΝΑΝ γιατι δεν εχει παιδί...ακόμα και όταν δεν ειχαμε μπει σε ολη αυτη τη διαδικασία...το θεωρούσα πολύ προσωπικο...

ΠΟΛΛΗ ΚΑΤΙΝΙΑ ρε παιδί μου...

Εδώ νέες κοπέλες φίλες μου, μορφωμένες που δεν ξέρουν για τις εξωσωματικες και με ρωτάνε εντονα ποτε θα κάνουμε παιδί και τι και πως...

Οταν εισαι νεος ανθρωπος, μέσα στα πράγματα, μορφωμένος δεν ξέρεις οτι υπαρχει η γαμοπερίπτωση να μην μπορει ο αλλος? Πρεπει να ρωτάς?????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια εχω πεθανει στο γελιο με τις κατινες που εχετε στις δουλειες σας, καλα ο κοσμος δεν ειναι καλα. Εγω παντως δεν ξερω αν σας το εχω πει μολις εκανα την πρωτη εξωσωματική το ειπα κατευθειαν στις μεγαλοιδιοκτήτριες της εταιρείας οι οποίες ειναι γυναικες και ειδικα η μια με βοηθησε πολύ με εστειλε μαλιστα και σε δυο δικους της κορυφαιους γιατρους να με καθοδηγήσουν και η εταιρεια μεσω ιδιωτικής ασφαλειας πλήρωσε και την λαπαροσκόπηση, μετα ηταν συνεχως διπλα μου σε ολες τις προσπάθειες μεχρι να μεινω εγκυος στην κόρη μου, ομως ειχαν εκνευριστει οι αλλοι διευθυντές και παρατρεχαμενοι που τους ειχα παρακάμψει και μιλαγα απευθειας με τα αφεντικά. Ετσι οταν περασε ο καιρος και προσπαθησα να κανω παλι εξωσωματική για το αδερφακι δεν ειπα τιποτα σε κανεναν γιατι ειχε ξεκινήσει και η κρίση και αδεια πήρα 10 μερες απο χρεωστουμενη, μονο ενας πολύ εμπιστος συνάδερφος με ρωτησε και εκανα το λαθος και του το ειπα, αμεσως το εκμεταλλευτηκε αρχισε να διαδιδει σε ολο το προσωπικο οτι εγω κανω εξωσ. κρυφα για να εξασφαλισω αλλα δυο χρονακια δουλεια και να μην με διωξουν γιατι η εταιρεια δεν πήγαινε καλα. Αποτελεσμα να με παρει η αφεντικινα τηλ και να μου κανει παραπονα γιατι δεν της το ειπα και μαλιστα εγω εκεινη την μερα ειχα παρει αρνητική χοριακή τα αρνήθηκα ολα κι εκεινη αρχισε να μου λεει μην ξαναπροσπαθήσεις γιατι ερχεται κρίση και ενα παιδι σας φτανει και πως θα ζήσετε και κατι τετοια. Φυσικα μετα απο 4 μηνες που η κορη μου εγινε 18μηνων με εδιωξε μαζι με αλλους 30 υπαλλήλους λογω κρίσης. Αλλα νομίζω οτι ο λογος ήταν οτι ξαναπροσπαθησα να κανω παιδι. Αλλα δεν δινω δικαιωμα σε κανενα να μου καθορίζει τη ζωή εννοειται οτι περναω δύσκολα οικονομικα αλλα αν θα κανω 2ο παιδι δεν θα ρωτουσα την Τροικα ελεος.

Οσο για τους περιεργους κουτσομπολιδες που με ρωταγαν αντε ποτε θα κανετε παιδακι τους απαντουσα οτι εχω μεγαλο προβλημα και δεν ξερω αν ο θεος θα με αξιώσει να κανω παιδι για αυτο τους ελεγα προσευχηθείται για μενα και μην με ξαναρωτησετε γιατι στεναχωριεμαι, οταν θα μεινω θα το πω πρωτα σε σας. Ετσι ολοι το βουλωναν και μαλιστα ζηταγαν και συγγνωμη.

Σχετικα με την αδεια δυο φορες που πήρα πήρα απο παθολογο που του εδινα 30 ευρω και μου εγραφε μια φορα τον ιο της γριπης και οτι πρεπει να μεινω σπίτι για να μην κολλησω και συναδερφους. και την αλλη μου εγραψε λοιμωση μονοπυρηνωση.

Οσο για το ενδομητριο παιζει ρολο το παχος αλλα πανω απο 7 ειναι βιώσιμο και μπορει να θρεψει εμβρυο.

Πολλα φιλια

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλα τι να πω....ο κοσμος τα χει παίξει...θα σου πουν αυτοι ποτε θα κανεις παιδί?

Τι να πω....

Ειναι βιώσιμο πάνω απο 7 Λαμπρινή μου αλλα γιατι δεν μου κάθονται? Κάτι φταίει....:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ανιτάκιιιιιιιιιιιι τι κάνεις??? τι νέα μας έχεις???? πες μας ότι εσύ θα ξαναπροσπαθήσεις άμεσα? εσένα τι σου είπε ο ντόκ για το ενδομήτριο??? πως θα το στρουμπουλέψετε?

kale ΜΟΥ, ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..!!!!!!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΑΙ...ΓΟΥΤΣΟΥ-ΓΟΥΤΣΟΥ ΜΠΟΛΙΚΟ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ..!!!!!!!!!!;);)

ανιτάκιιιιιιιιιι??????? τι είπαμε για τον καφέ καμάρι μου????????? εεεεε?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ....ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ, ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΖΕΨΩ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ......ΠΑΝΙΚΟΣ...ΧΑΧΑΧΑ..!!!!!:D:D

Αννιτακι μου καλες εξετασεις κι εγω στεναχωρηθηκα που δεν βρεθηκαμε σαν τον κλεφτη εφυγες αχ αχ.

Πολλα φιλια σε ολες

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ...ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΡΘΩ...ΘΑ ΤΟ "ΚΑΨΟΥΜΕ", ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ..!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Ανιτάκι καλημέρα, πως είναι το ποδαράκι σου?

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ..!!!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΕΣΥ...ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΟΡΙΑΚΗ...!!!!!!!!:P:p

Έχετε δίκιο κορίτσια... Δεν πορώνομαι πλέον, μόλις το άκουσα για να είμαι ειλικρινής ήμουν έτοιμη να βγω στους δρόμους και να κτυπιέμαι, αλλά μετά κατάλαβα ότι το πιο σημαντικό πράγμα δεν το έχω στην τράπεζα αλλά στην κοιλιά μου! όσο δύσκολα και να γίνουν τα πράγματα κουτσα στραβά θα επιβιώσουμε δεν γίνεται!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλό!!!! I love u!!! να σας γράψω κάτι που διάβασα σήμερα και μου άρεσε:

"Λάτρεψε τον χρόνο σου. Είναι συχνά δύσκολο να πεις την πραγματική αξία μιας στιγμής, μέχρι την στιγμή που θα γίνει ανάμνηση. Κάποια μέρα μπορεί να ανακαλύψεις ότι τα μικρά πράγματα ήταν πραγματικά μεγάλα. Για αυτό μάθε να εκτιμάς ότι έχεις πριν ο χρόνος σε αναγκάσει να εκτιμήσεις αυτά που κάποτε είχες."

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΤΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.... ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..?????????:P:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΙΤΑΚΙ μου εντάξει με το ιντερνετ?

Τι κανεις εσυ?

Εγώ περασα ωραιο 3ημερο...τώρα επιστροφή στη δουλεια....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Lambrinipo μου... Τι να πω... Τελικά καλύτερα να μη λέμε τίποτα σε κανένα, μόνο στον άντρα μας και στη μάνα μας! Πολύ μ..ας αυτός ο συνάδελφος σου και λες ότι ήταν και έμπιστος!!!

zettaki μου, είμαι καλά. Βάφαμε το σπίτι το 3ημερο, σχεδόν τελειώσαμε... Κάναμε και το δωμάτιο των μωρών. :D Κοίτα βλέπω τα πράγματα θετικά διότι δεν μπορώ να κάνω κιαλλιώς! Εντάξει μπορεί να καταρρεύσει το τρ. σύστημα.

Ε, δεν θα πεθάνουμε κιόλας... Περάσαμε ένα πόλεμο το 74 και σιγα σιγά ορθοποδήσαμε... Και τώρα περνάμε τον οικονομικό πόλεμο... Κουτσα στραβά θα επιβιώσουμε πάλι! Τί να πωωωωωωωωωωω να κλαίω τη μοίρα μου δεν κάνει. Λέμε βλακείες να γελάμε! πως να την παλέψουμε??? :tongue:

ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙ! ολα οκ με το ιντερνετ??? Αντε σε πεθυμήσαμε μπουμπου!!!

Κοριτσια μου αγαπημένα θα τα πουμε πιο μετά

φιλούθκια πολλα χχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...