Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας και καλη σαρακοστη... ειχα τραπεζωματα και δεν προλαβα να μπω να δω τα νεα σας. Με το καλο Ζετα, κι εμενα η πρωτη ηταν και η τυχερη και το ιδιο ευχομαι και σε σενα.

εχω κι εγω τα θεματά μου, εχω ναυτιες και λιγες ζαλαδες και οσο σκεφτομαι οτι αυριο θα πρεπει να παω και δουλεια... αφηστε...

Μιμιτρα μου ευχομαι ζωη σε εσας και συμφωνω με την λαμπρινη, οταν μια ζωη φευγει ερχεται μια καινουρια στην οικογενεια..να δεις που αυτος ο κυκλος ετσι θα κλεισει..

σας φιλω ολες και κυριως την κυπρια μας που ζει ιστορικες στιγμες στη μεγαλονησο... οσο μπορεις μη ταραζεσαι...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΖΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΚΑΛΟΣΤΕΡΓΙΩΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΓΛΕΝΤΙ...!!!!

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΑ, ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ "ΦΡΙΚΑΡΕΙ"....ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ...!!!

ΟΜΩΣ ΕΣΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΣΟΥ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Ε.????

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΑ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...!!!!!!!

ΑΛΕΞ ΜΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ....ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΚΤΟΡΑΚΟΣ..?????

ΜΙΜΙΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ ΜΟΥ.....ΟΤΑΝ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ....ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ..!!!!!!!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ..???????

ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΩ.... ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΠΡΟΣΤΙΜΟ...!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

zettaki μου καλη επιτυχια!!!! Ολα θα πανε πολυ καλα θα δεις!

pinkhat εκανες επαναληπτικη? μηπως το εγραψες και δεν το ειδα?

Κοριτσακια μου ομορφα ευχαριστω για τα περαστικα να ειστε ολες καλα σας αγαπω!!

ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αγάπες μου καλησπέρα, ήρθα.!!!!

Επιτέλους, κόντεψα να φρικάρω χωρίς εσάς.....

Είστε η συνήθεια που έγινε λατρεία, σας αγαπώ πολύ όλες.

Κλείσαμε το wifi και δεν μπορούσα να μπω απο το κινητό και στο σταθερό δεν με αφήνουν (σύζυγος και μαμά, που ήρθε να με νταντέψει) να καθήσω. Επιτέλους σήμερα μου έφεραν laptop και μπορώ να μιλήσω μαζί σας.

Είμαι κρεβάτι - καναπές, δεν με αφήνουν να κάνω τίποτα.

Έχει πονέσει ο κ@λ@ς μου απο την ξάπλα.

Τα άλλα νέα, βάλαμε το Σάββατο 2 εμβρυάκα, 3ημερών,πολύ καλά μου είπαν, μας έδειξαν και φωτό απο όλα.

Τώρα με τη βοήθεια της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντους, περιμένω να εμφυτευτούν. Σε πόσες μέρες γίνεται η εμφύτευση?

Ααααα και ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 28 του μηνός.

Φιλάκια σε όλες

Ζετάκι Καλή επιτυχία. Καλοστέριωτα και τα δύο εμβρυάκια, σου εύχομαι Διδυμάκιαααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλησπέρα και από μένα και καλή Σαρακοστή.Έλειπα το τριήμερο και δεν είχα πρόσβαση στο ιντερνετ,αλλά Ανιτάκι μου εγώ είχα ενημερώσει πως θα χαθώ,οπότε ελπίζω να μην μου βάλεις πρόστιμο.Πέρασα υπέροχα με πολύ καλή παρέα και φίλους που είχα να δω καιρό και φυσικά με πολύ γούτσου γούτσου με τον αντρούλη μου.

mimitroula μου τα θερμά μου συλλυπητήρια!Να ζήσετε να τον θυμόσαστε και ο Θεός να αναπάυσει την ψυχούλα του στον παράδεισο.Κουράγιο σε σένα και τον αντρούλη σου!Όποτε νιώσεις καλύτερα,εμείς είμαστε εδώ το ξέρεις.

Ανιτάκι μου επιτέλους γύρισες!!!!!Σου εύχομαι περαστικά στο ποδαράκι σου και πολλά γούτσου γούτσου.Ποτέ δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή.Και εμένα ο άντρας μου τις βιταμίνες wellman παίρνει σύμφωνα με τις οδηγίες του Μαντούδη.Βέβαια έκοψε εδώ και ένα μήνα και το κάπνισμα και προσπαθούμε και η διατροφή μας να είναι όσο το δυνατόν καλύτερη.

Κελλάκι χαίρομαι πολύ με τα υπέροχα νέα σου.Το μωράκι σου είναι μαχητής και ήρθε για να μείνει.Εύχομαι από εδώ και πέρα να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη.

Ζετάκι μου εύχομαι ό,τι καλύτερο και σε σένα και σε 9 μήνες να έχεις ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου ή και δύο γιατί όχι?Όπως και να έχει εσύ να ξεκουράζεσαι και άσε όλους τους άλλους να κάνουν τα υπόλοιπα.Εσύ μόνο ξάπλα και ίντερνετ στην παρέα μας.

Χριστινάκι μου από Κύπρο,τι να πω...Παρακολουθώ και εγώ τις εξελίξεις με κομμένη την ανάσα.Δεν μπορώ να το πιστέψω αυτό που γίνεται. Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη όσο μπορείς και εσύ και η οικογένειά σου.Επικεντρώσου στα μωράκια σου,να έχεις την υγεία σου και όλα τα άλλα θα τα παλέψουμε.Δεν ξέρω τι άλλο να πω.Ελπίζω και εύχομαι για όλους σας εκεί στην Κύπρο να γίνει το καλύτερο δυνατό.

Αλήθεια ρε κορίτσια η rodo μας τι γίνεται άραγε?

Σας φιλώ όλες γλυκά!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ και μακάρι να πιάσουν οι ευχές σας.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, τα τσιμπηματάκια που νιώθω ώρες ώρες είναι φυσιολογικα?

Αααα επίσης, ξέχασα να σας πω τελικά ο πόνος μετά την ωοληψία που είχα ήταν γιατί οι ωοθήκες έπαθαν μια μικρή υπερδιέγερση και μου είπαν να ελαττώσω το αλάτι.

roubies, εύχομαι το γουτσου γουτσου να αποδώσει καρπούς.

Φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ και μακάρι να πιάσουν οι ευχές σας.

Να ρωτήσω βρε κορίτσια, τα τσιμπηματάκια που νιώθω ώρες ώρες είναι φυσιολογικα?

Αααα επίσης, ξέχασα να σας πω τελικά ο πόνος μετά την ωοληψία που είχα ήταν γιατί οι ωοθήκες έπαθαν μια μικρή υπερδιέγερση και μου είπαν να ελαττώσω το αλάτι.

roubies, εύχομαι το γουτσου γουτσου να αποδώσει καρπούς.

Φιλάκια

Κοριτσάκι μου δεν ξέρω με σιγουριά να σου απαντήσω στην ερώτησή σου,αλλά με μια απλή σκέψη που κάνω νομίζω ότι είναι φυσιολογικά,αφού έχω ακούσει ότι είναι "σύμπτωμα"εμφύτευσης.'Ομως στο ξαναλέω δεν είμαι σίγουρη.Ίσως κάποια άλλη κοπέλα που ήδη έχει κάνει εξωσωσματική να ξέρει να σου πει περισσότερα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,αλλά και αν δεν κάτσει δεν πειράζει.Τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα!!!χιχιχιχι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου δεν ξέρω με σιγουριά να σου απαντήσω στην ερώτησή σου,αλλά με μια απλή σκέψη που κάνω νομίζω ότι είναι φυσιολογικά,αφού έχω ακούσει ότι είναι "σύμπτωμα"εμφύτευσης.'Ομως στο ξαναλέω δεν είμαι σίγουρη.Ίσως κάποια άλλη κοπέλα που ήδη έχει κάνει εξωσωσματική να ξέρει να σου πει περισσότερα.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,αλλά και αν δεν κάτσει δεν πειράζει.Τουλάχιστον το ευχαριστήθηκα!!!χιχιχιχι!!!!!!!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αχ μακάρι να είναι σύμπτωμα εμφύτευσης.

χιχιχι μπράβο κοριτσάρα μου, την καλύτερη δουλειά έκανες (που το ευχαριστήθηκες) και σίγουρα αν δεν κάτσει τώρα δεν πειράζει, θα κάτσει την επόμενη φτάνει να συνεχίσεις να το ευχαριστιέσαι.... χιχιχιχι;)


url]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, αχ μακάρι να είναι σύμπτωμα εμφύτευσης.

χιχιχι μπράβο κοριτσάρα μου, την καλύτερη δουλειά έκανες (που το ευχαριστήθηκες) και σίγουρα αν δεν κάτσει τώρα δεν πειράζει, θα κάτσει την επόμενη φτάνει να συνεχίσεις να το ευχαριστιέσαι.... χιχιχιχι;)

Δεν θέλω να σου φουσκώνω τα μυαλά,αλλά εγώ τουλάχιστον αυτό ξέρω.Εσύ προσπάθησε να είσαι χαλαρή και να έχεις θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά.Και εμείς κοριτσάρα μου εδώ θα είμαστε να σου κρατάμε παρέα όλες αυτές τις μέρες μέχρι τα ευχάριστα από την χοριακή σου!!!!!Προσπάθησε τουλάχιστον να ευχαριστηθείς τις ξάπλες σου αυτές τις μέρες.

Σε φιλώ γλυκά κορίτσι μου!!!!!!Όλες σας φιλώ!!!!!

Λέω να ξαπλώσω γιατί είμαι πτώμα και τα λέμε αύριο με το καλό!!!!

Καληνύχτα κούκλες!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για βιταμινες δεν ξερω ήταν το μονο που δεν πήρα εκτος απο filicine που περνω συχνα εχω ομως ακούσει και για το neurobion καλα λογια για το σπερμα το δυναμώνει λενε, βεβαια εμενα δυο γνωστοι μου με ολογοασθενοσπερμεια εκαναν το πρωτο παιδι με εξωσωματικη και το δευτερο κανονικα απλα εκοψαν το καπνισμα και ετρωγαν πολύ μελι βασιλικο πολτο και φρουτα καθε μερα.

Φιλια σε όλες!!! Σας αγαπω μου λειψατε ζουζουνιτσες μου.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοβαρα??? Ειχαν ολιγοασθενοσπερμια και μπορεσαν να κανουν μονοι τους?????

Εμεις ξεκινήσαμε τις eviol, 4 την ημέρα, εγω παίρνω και filicine και σκέφτομαι και για τις wellman που μου ειπε και η NASTAZIA....

το θεμα ειναι ομως να κόψει το κ...τσιγάρο...ΑΜΑΝ ΠΙΑ! :evil::evil::evil::evil:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ZETTA μου ΚΑΛΟΣΤΕΡΓΙΩΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εχω καλο feeling gia ΄σενα!

ΜΙΜΙΤRA μου καλο παράδεισο να εχει ο πεθερος σου! Απο οτι καταλαβα ταλαιπωρήθηκε ο ανθρωπος....

KELLY χαρηκα πολυ με τα νέα σου!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ο γιατρος σου!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕν υπαρχει δικαιολογια "που να βρει χρονο να κανει σωστα εναν υπερηχο"...τσατιστηκα πολυ μαζί του οταν διαβασα το μηνυμα :evil::evil::evil: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ! ...Εχασες χρονια απο τη ζωή σου και εκτος αυτου μπορει να εχανες και το γερο σου μωράκι με τα δεδομένα που σου ειχε δωσει.

Σου ευχομαι κορίτσι μου να ακουσετε γρήγορα καρδούλα και να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη γιατι δεν περασες και λίγα...

Christine Κυπριούλα...χαλαστηκα πολυ με αυτα που ειδα στην τηλεοραση..ειναι οτι να ναι τελικα ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ. Με ποιο δικαιωμα κρατανε τα λεφτα του κοσμου και το πιο σημαντικο ειναι να μαθετε μετα απο καιρο ποιοι ηξεραν γι αυτην την παρακρατηση και προλαβαν και τα τραβηξαν τα λεφτουδακια τους,...

Εσυ να προσεχεις τα μωράκια σου!!!!!!!!!!!

Chrstine Αθηναιούλα τι κανεις εσυ εγκυούλα μας??????

RODO τι εγινε? Ελπιζω να μας εχεις τελεια νεα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!

Ευχαριστώ όλες σας για το ενδιαφέρον που δίχνετε για την κατάσταση μας εδώ στην Κύπρο. Υγεία είναι το πιο σημαντικό και τα extreme boys (που λέει και η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου), απλά είναι δύσκολο διότι συνέχεια τα πάντα βουίζουν με αυτό το θέμα και μας βομβαρδίζουν συνέχεια με σενάρια και επιπτώσεις κτλ... Τώρα να δουμε τι θα γίνει τελικά... Στη φάση που είμαστε κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει.

anyways, ναι zettaki μου όπως τα κατάλαβες είναι το θέμα της εμφύτευσης. Mη ψαχνεις πολύ τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι απόλυτα. Έχω και γω καλό προαίσθημα για σένα! Αντε 28 είπες??? Υπομονή!

Κορίτσια δεν περιμένουμε τπτ από κανένα άλλο? Υπέρηχους το christinaki kai Lambrinipo, louloulika, pink hat, kelly??? Αχ τώρα που λείπει η πρόεδρος χάσαμε τις λιστούδες μας... Ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια εγκυούλα! Aς με συγχωρέσει! Η rodo μας ξέχασε... RODO??????????????? hope u are ok. xx

ANTIAKI ελπίζω να φτιάχτηκε το ιντερνετ!!!! να μας μιλας πιο συχνά!

leutaki μου και συ πρωινή! Τι μου κάνεις???

Φιλάκια σε όλες!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!

Ευχαριστώ όλες σας για το ενδιαφέρον που δίχνετε για την κατάσταση μας εδώ στην Κύπρο. Υγεία είναι το πιο σημαντικό και τα extreme boys (που λέει και η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου), απλά είναι δύσκολο διότι συνέχεια τα πάντα βουίζουν με αυτό το θέμα και μας βομβαρδίζουν συνέχεια με σενάρια και επιπτώσεις κτλ... Τώρα να δουμε τι θα γίνει τελικά... Στη φάση που είμαστε κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει.

anyways, ναι zettaki μου όπως τα κατάλαβες είναι το θέμα της εμφύτευσης. Mη ψαχνεις πολύ τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι απόλυτα. Έχω και γω καλό προαίσθημα για σένα! Αντε 28 είπες??? Υπομονή!

Κορίτσια δεν περιμένουμε τπτ από κανένα άλλο? Υπέρηχους το christinaki kai Lambrinipo, louloulika, pink hat, kelly??? Αχ τώρα που λείπει η πρόεδρος χάσαμε τις λιστούδες μας... Ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια εγκυούλα! Aς με συγχωρέσει! Η rodo μας ξέχασε... RODO??????????????? hope u are ok. xx

ANTIAKI ελπίζω να φτιάχτηκε το ιντερνετ!!!! να μας μιλας πιο συχνά!

leutaki μου και συ πρωινή! Τι μου κάνεις???

Φιλάκια σε όλες!

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια.

Christine το μόνο που θα σου πω εγώ και είναι από προσωπική εμπειρία είναι να μην βλέπεις τα δελτία ειδήσεων, εγώ πέρισυ ήμουν στα πρόθυρα της κατάθλιψης, πήγαινα στο σπίτι και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να βάζω την τηλεόραση και να βλέπω όλες τις ενημερωτικές εκπομπές, ήταν και εκ των πραγμάτων πολύ δύσκολη χρονιά για μας, έβλεπα και όλα αυτά τα σενάρια και κατέληξα να μην έχω όρεξη για τίποτα.Τώρα τα πράγματα οικονομικά δεν έχουν αλλάξει ίσα ίσα που έχουν χειροτερέψει απλά και μόνο που δεν δεν βομβαρδίζομαι όλη την ώρα από τους προπαγανδιστές δημοσιογράφους είμαι σίγουρα 10 φορές καλύτερα από ότι πέρυσι τέτοια εποχή....Αυτά από μένα ζουζούνα μου...Να μου προσέχεις τα extreme boys...

Leuta καλημέρα κοριτσάκι μου...Τι νέα από σένα?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες μου καλημέρα και καλή σαρακοστή!

mimitrouli καλό παράδεισο να έχει ο πεθερός σου και να αναπαυθεί η ψυχούλα του...

διδυμοαγορομάνα προσπάθησε να μη σκας με την κατάσταση στη χώρα. Είναι δύσκολο το ξέρω. Οι σκέψεις όλων μας είναι και σε εσάς. Μου φαίνεται μας έχουν βρει πειραματόζωα για να φοβερίζουν τους άλλους....

ανιτάκι καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου... βρε αθεόφοβη ολόκληρο θασσοπνιγμένο ταξίδι έκανες και δεν έκανες τον κόπο να πας και σε κανέναν άλλον γιατρό?? ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα σε ξεμαλλιάσω!!!!

ζεττάκι μου να πάνε όλα καλά καρδούλα μου και να μην ψάχνεις συμπτώματα όπως σου λένε τα κορίτσια

λινάκι τι κανεις? έστειλες δειγματάκια στον τσίλι?

αναστασούλι πως πάει ο εκτοράκος? κάνατε τρελλίτσες με τον καλό σου το τριημεράκι? εγώ αδιαθέτησα γμτ!!!:evil:


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...