Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

      Γάλα είχα μόλις γέννησα,πιο πριν δεν είχα τπτ..και τις πρώτες μέρες μικρή ροή,γιατί βγαίνει το πρωτογαλα.

      Σχετικά με το έντερο,κάποιες φορές πονάει περισσότερο απ τη μια πλευρά,κάποιες απ' την άλλη,κάποιες όλη η κοιλιά, ειδικά αν έχεις φάει κάτι που σ φέρνει φούσκωμα.

      Το μωράκι σου αρχίζει να δυσανασχετεί μέσα στην κοιλίτσα,γιατί μεγαλώνει και θέλει περισσότερο χώρο,οπότε θα τις έχεις αυτές τις κλωτσιές μέχρι να γεννήσεις.Με το καλό ο μπεμπαρος❤️🥰

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...!!!!!!

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο "ΒΛΑΧΟΣ" ? ΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ...!!!!!!

οοοοοομμμμμμμμμμμμ σερραίος σουβλακερής!

οοοΟΟοοομμμμμμμμμμμΜΜΜΜμμμΜΜΜΜμμΜΜΜ


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΚΡΕΜΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΝΕ ΚΟΥΝΙΑ.......ΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!

Ατε με κάνεις και γελώ! χαχαχαχχαχα

Πάρε κόσμε μπεμπεδόσκονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!

φουφουφουουουουοοοοου


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!! εψαχνα εψαχνα και τελικα ειδα το μηνυμα, καλα δεν το σχολιάζω ουτε ενα προειδοποιητικο μύνημα να προλάβουμε να το συνειδητοποιήσουμε να πει αυριο θα σας κλεισω, αλλα θα του δειξω εγω οταν θα φτιαξω το δικό μου, και παει να μπει θα φαει πορτα.... εντωμεταξυ μου εεχιε ζητήσει 50 φορες τον κωδικό μου ολο εξω με πεταει, λετε να λειτουργει απο τωρα ανταγωνιστικα?

Αννιτακι μου επεσα κατω με την κουνια στις σαλπιγγες καλα λεγε οτι θες γιατι το Σαββατο θα παρεις τη χοριακαρα σου και θα δεις τι εχεις να τραβήξεις με δυο μωρα σε εννια μήνες.

Leuta μου κι εσυ βρε απαισιόδοξη εδω εμειναν αλλες με ενα, εξ αλλου και 4 να βάλεις παλι ενα αντε δυο κολλανε αρα αν εχεις πετυχει τα δυο σωστα εισαι μεσα.

Εχω κι εγω κτημα κορίτσια και ηθελα να το καλλιεργήσω αλλα με εκραξε ο ανδρας μου γιατι λεει δεν κανω εγω για αμπελια και εχει βαλει αλλον να το καλλιεργει και περνουμε σουλτανίνα σταφύλια οσα θελουμε μπορει και 50 κιλα ολο το καλοκαιρι, ειναι στο Βελο κορινθίας.

Dada μου εισαι λιγο καλήτερα σήμερα?

Κελλυ να δειτε τις αμυγδαλες του παιδιου οπωσδήποτε εμεις ταλαιπωρηθήκαμε πολύ, εχω θυμώσει κι ολας με τους γιατρους του Εοππυ ειχα κόψει κανενα 3μηνο την παιδιατρο και ειχα παει να την δουν πριν 10 μερες γατι μύριζε το στομα της και επειδη δεν πληρώσαμε δεν εδωσαν καμια σημασία στο παιδι και χειροτέρεψε, πηγα λοιπον παλι στην παιδιατρο και μόλις τους δώσεις το 40αρι εξετάζουν 15-20 λεπτα με Εοππυ ξεπέτα 5λεπτο. Ελλας το μεγαλείο σου!

Ρε κοριτσια βρήκα και θεμα μετα την εμβρυομεταφορα εδω στο café μηπως να τις μαζεψουμε κι αυτες να εχουμε νεο αιμα χοριακών?

Πολλα φιλακια σε ολες!


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!

Καλύτερα που μας έκοψαν απο το άλλο!

Τώρα μπορούμε να λέμε οτι koula-mares θελουμε χωρις άγχος!

Σας αγαπω όλες και γελάω πολυ με αυτα που λέτε!

ΜΑΚΙΑ!


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

ο βλάχος ποιος είναι??? στην αριστοτέλους θυμάμαι είχα χτυπήσει κάτι καλά!!! ωραίες εποχές... :)

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ......ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ? ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΣΟΥ????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οοοοοομμμμμμμμμμμμ σερραίος σουβλακερής!

οοοΟΟοοομμμμμμμμμμμΜΜΜΜμμμΜΜΜΜμμΜΜΜ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ.!!!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΗ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τι σου κάνει ο Βλάχος?

Είδατε πως ανεβήκαμε όλες μόλις πήγε στο μυαλό στο φαί.

Λοιπόν ο Βλάχος έχει τα καλύτερα σουβλάκια στις Σέρρες, μετά απο τα σουβλάκια που έχουν στα Άνω Πορροϊα.

(κορίτσια νααα κάτι σουβλάκια, με μπαρδόν δηλαδή)

Συμφωνείς Leuta?

Ω ρε μάνα μου και πεινάωωωωωωωωω

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ


url]
Link to comment
Share on other sites

ο βλάχος ποιος είναι??? στην αριστοτέλους θυμάμαι είχα χτυπήσει κάτι καλά!!! ωραίες εποχές... :)

αχα!! σε τσάκωσα μάλλον έτρωγες στο "Ο Γύρος της Αριστοτέλους"

ωραίες εποχές ε?

Άντε ξαναέλα, εχει και κάτι άλλα πολύ καλά λέμε,

έλα και θα πάμε στα καλύτερα...


url]
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ......ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ? ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ? ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΣΟΥ????????

Εγώ το λοιπόν θα σας ακολουθήσω κατά πόδας αγαπητές μου γκαστρωμένες, περνάω "περιοδεύον" τον Απρίλη και τσουυυυυυπ!!!! κατά το Πάσχα θα έχω τη θετική χοριακή μου!!! :tongue::tongue:

και σκέφτεστε ρε κορίτσια να σου λέει ο καλός σου τι σου μύρισε αγάπη μου????? κι εσύ να αποκρίνεσαι με λάγνο χουζούρικο ύφος.... ρε μπέημπ δεν πετάγεσαι μέχρι το ΒΛΑΧΟ???!!!??!!!?!?!??!!!!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!! εψαχνα εψαχνα και τελικα ειδα το μηνυμα, καλα δεν το σχολιάζω ουτε ενα προειδοποιητικο μύνημα να προλάβουμε να το συνειδητοποιήσουμε να πει αυριο θα σας κλεισω, αλλα θα του δειξω εγω οταν θα φτιαξω το δικό μου, και παει να μπει θα φαει πορτα.... εντωμεταξυ μου εεχιε ζητήσει 50 φορες τον κωδικό μου ολο εξω με πεταει, λετε να λειτουργει απο τωρα ανταγωνιστικα?

Αννιτακι μου επεσα κατω με την κουνια στις σαλπιγγες καλα λεγε οτι θες γιατι το Σαββατο θα παρεις τη χοριακαρα σου και θα δεις τι εχεις να τραβήξεις με δυο μωρα σε εννια μήνες.

Leuta μου κι εσυ βρε απαισιόδοξη εδω εμειναν αλλες με ενα, εξ αλλου και 4 να βάλεις παλι ενα αντε δυο κολλανε αρα αν εχεις πετυχει τα δυο σωστα εισαι μεσα.

Εχω κι εγω κτημα κορίτσια και ηθελα να το καλλιεργήσω αλλα με εκραξε ο ανδρας μου γιατι λεει δεν κανω εγω για αμπελια και εχει βαλει αλλον να το καλλιεργει και περνουμε σουλτανίνα σταφύλια οσα θελουμε μπορει και 50 κιλα ολο το καλοκαιρι, ειναι στο Βελο κορινθίας.

Dada μου εισαι λιγο καλήτερα σήμερα?

Κελλυ να δειτε τις αμυγδαλες του παιδιου οπωσδήποτε εμεις ταλαιπωρηθήκαμε πολύ, εχω θυμώσει κι ολας με τους γιατρους του Εοππυ ειχα κόψει κανενα 3μηνο την παιδιατρο και ειχα παει να την δουν πριν 10 μερες γατι μύριζε το στομα της και επειδη δεν πληρώσαμε δεν εδωσαν καμια σημασία στο παιδι και χειροτέρεψε, πηγα λοιπον παλι στην παιδιατρο και μόλις τους δώσεις το 40αρι εξετάζουν 15-20 λεπτα με Εοππυ ξεπέτα 5λεπτο. Ελλας το μεγαλείο σου!

Ρε κοριτσια βρήκα και θεμα μετα την εμβρυομεταφορα εδω στο café μηπως να τις μαζεψουμε κι αυτες να εχουμε νεο αιμα χοριακών?

Πολλα φιλακια σε ολες!

ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ??????????????:P:p:p:p

ΕΙΣΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ( Η ΠΡΩΤΗ ΕΙΝΑΙ Η christine1012, Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ Η ΚΥΠΡΙΑ):tongue::tongue::tongue::tongue:


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Dada μου χαίρομαι που πήγες πίσω δουλειά και που ακούγεσαι καλύτερα. χχχ

Lambrinipo μου, τι να σου πώ εκτός από περαστικα σας! χχχ

Koριτσάκια μου γλυκά πρέπει να σας αφήσω σε λίγο...:( έχω διάφορα να κάνω το απόγευμα οπόταν δεν ξέρω αν θα προλάβω σήμερα να ξαναμπώ... Θα μου λειψετε πολύ!!! κανονίστε να μην έχω να διαβάσω ένα κάρο ως τ΄αύριο!!!! χχχχχχχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω με πεθανατε με τις μπουγατσες!!

Σταματηστε βρε!!!!!!!!

Καλυτερα σαυτο το forum οτι μας κατεβει θα το λεμε!!

labrinibo μου μεγαλη γκουρου θελω να σε ρωτησω κατι!!

Εχω πονους περιοδους καποιες ωρες της μερας πειραζει???

leuta και anitaki πανω απολα πιστη και αισιοδοξια...μη τα παρω!!!!!!

Εχει δίκιο η dada!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχα!! σε τσάκωσα μάλλον έτρωγες στο "Ο Γύρος της Αριστοτέλους"

ωραίες εποχές ε?

Άντε ξαναέλα, εχει και κάτι άλλα πολύ καλά λέμε,

έλα και θα πάμε στα καλύτερα...

ναι εκει!!!!! ουπςςςςςςς!!!! αποκαλύφθηκα! εστρίμωχνα τον αγαπημένο μου στη συμπρωτεύουσα και μετά ζητούσα διατροφικά ανταλλάγματα! χααχαχαχχαα


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τι σου κάνει ο Βλάχος?

Είδατε πως ανεβήκαμε όλες μόλις πήγε στο μυαλό στο φαί.

Λοιπόν ο Βλάχος έχει τα καλύτερα σουβλάκια στις Σέρρες, μετά απο τα σουβλάκια που έχουν στα Άνω Πορροϊα.

(κορίτσια νααα κάτι σουβλάκια, με μπαρδόν δηλαδή)

Συμφωνείς Leuta?

Ω ρε μάνα μου και πεινάωωωωωωωωω

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

ΘΑ ΜΕ "ΣΤΕΙΛΕΤΕ" ΣΗΜΕΡΑ....!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ " Άνω Πορροϊα "???????????? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΑ?????????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...