Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι λέω ...

Ποιος είπε να μην πάρεις δάνειο ?????

Απλά ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν σύμφωνο να πάρεις ένα δάνειο να αγοράσεις παπούτσια Christian Louboutin !!!!!!!

Κατάλαβες ????

Αυτή είναι η γνώμη μου !!!

Απλά τα πράγματα !!!

Εσύ μπορεί να έχεις άλλη γνώμη και είναι δικαίωμα σου, αλλα μην μου λες ότι η δικη μου γνώμη είναι λάθος σε παρακαλώ.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν διαφωνώ ούτε με αυτό...αν κάποιος θέλει να το κάνει ας το κάνει....ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ....ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΛΕΨΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ...

Είπα εγώ κάτι διαφορετικό?

Όταν δεν έχει να πλήρωση το δάνειο αυτό να μην λέει ότι φταίει το κράτος επειδή του έδωσε το δάνειο.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ζεττακι μου ...

Λάθος κατάλαβες μάλλον. Ποτε δεν είπα ότι το να αγοράσεις ένα σπίτι για κυρια κατοικία είναι υπερβολή !!!!!

Μίλησα για αλλα πράγματα !!!

Αν έπαιρνες ένα δάνειο να πάρεις το σκάφος η μια βίλα θα σου έλεγα ναι φταίς εσύ γιατί το πήρες αφού ήξερες από την αρχή ότι δεν μπορείς να πληρώνεις τόσα.

καλημέρα Dadaki μου, ΟΚ, εγώ άλλο κατάλαβα....

εν μέρη συμφωνούμε .... απλά όμως σκέψου το εξής ...

είμαι αφεντικό μια μεγάλης εταιρείας ... τα πράγματα στη δουλειά πάνε καλά και κονομάω χοντρά ... άρα βγάζω τα έξοδα μου και με το παραπάνω ... εεε δεν θα πάρω και εγώ ένα δάνειο να γίνω σκαφάτος ???? Τώρα όμως έπεσε η δουλειά και δεν βγαίνει το .... Αυτό είναι το σύστημα ... άρα έγινα κακοπληρωτής ... όμως μέχρι τώρα τα είχα .... ΚΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ λέγεται και αυτό, και όλα τα δεινά ξεκινούν πάντα από την κακή πολιτική.

Όχι όμως οτι συμφωνώ με αυτήν την τακτική ...

Όπως διαφωνώ κάθετα με την τακτική του ... διακοποδάνειου .... Που ακούστηκε βρε παιδιά να παίρνω δάνειο για να πάω διακοπές ???


url]
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ κάτι διαφορετικό?

Όταν δεν έχει να πλήρωση το δάνειο αυτό να μην λέει ότι φταίει το κράτος επειδή του έδωσε το δάνειο.

Δε θέλω να τσακωθούμε...εχω τελείως διαφορετική απόψη...

Τα πράγματα ήταν τελείως διαφορετικά και μας γυρίσανε τούμπα...

Το ξανάγραψα αλλά δεν το καταλάβες.

Αν εγώ δεν πληρώσω το δάνειο μου η τράπεζα θα μου πάρει το σπίτι...

Δίκαιο????Δίκαιο...

Δεν έκλεψα όμως.

Το να πάνε όμως την σύνταξη του πατέρα μου 300? ενώ όλα τα χρόνια τις εισφορές του της έχει πληρώσει και αδείασαν τα ταμεία οι κλέφτες ε τότε πως να το κάνουμε είναι αδικο....

Και όταν θα πάνε και το δικό σου μισθό 300? αλλά το γάλα έχει 1,50? και η βενζίνη 2? τότε να δούμε πως θα ζήσεις...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Dadaki μου, ΟΚ, εγώ άλλο κατάλαβα....

εν μέρη συμφωνούμε .... απλά όμως σκέψου το εξής ...

είμαι αφεντικό μια μεγάλης εταιρείας ... τα πράγματα στη δουλειά πάνε καλά και κονομάω χοντρά ... άρα βγάζω τα έξοδα μου και με το παραπάνω ... εεε δεν θα πάρω και εγώ ένα δάνειο να γίνω σκαφάτος ???? Τώρα όμως έπεσε η δουλειά και δεν βγαίνει το .... Αυτό είναι το σύστημα ... άρα έγινα κακοπληρωτής ... όμως μέχρι τώρα τα είχα .... ΚΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ λέγεται και αυτό, και όλα τα δεινά ξεκινούν πάντα από την κακή πολιτική.

Όχι όμως οτι συμφωνώ με αυτήν την τακτική ...

Όπως διαφωνώ κάθετα με την τακτική του ... διακοποδάνειου .... Που ακούστηκε βρε παιδιά να παίρνω δάνειο για να πάω διακοπές ???

Ναι αυτό που λες είναι σωστό. Αυτό γίνετε τώρα με την SPRIDER και VENUS VICTORIA.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε θέλω να τσακωθούμε...εχω τελείως διαφορετική απόψη...

Τα πράγματα ήταν τελείως διαφορετικά και μας γυρίσανε τούμπα...

Το ξανάγραψα αλλά δεν το καταλάβες.

Αν εγώ δεν πληρώσω το δάνειο μου η τράπεζα θα μου πάρει το σπίτι...

Δίκαιο????Δίκαιο...

Δεν έκλεψα όμως.

Το να πάνε όμως την σύνταξη του πατέρα μου 300? ενώ όλα τα χρόνια τις εισφορές του της έχει πληρώσει και αδείασαν τα ταμεία οι κλέφτες ε τότε πως να το κάνουμε είναι αδικο....

Και όταν θα πάνε και το δικό σου μισθό 300? αλλά το γάλα έχει 1,50? και η βενζίνη 2? τότε να δούμε πως θα ζήσεις...

Καλά μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα πως έζησα και μάλλον δεν σε ενδιαφέρει και όλας αφού μου τα λες έτσι !!!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι δίκαιο????Είσαι μέσα και τα βλέπεις...για πες.

Όταν κάποιος κάνει υπερβολές ακόμα και αυτοί που έχουν λεφτά, δεν με ενδιαφέρει καθόλου !!!!

Είμαι σίγουρη ότι όλοι αυτοί έχουν πολλά λεφτά στο εξωτερικό !!!!

Για απλό κόσμο μίλησα !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να τσακωθούμε...εχω τελείως διαφορετική απόψη...

Τα πράγματα ήταν τελείως διαφορετικά και μας γυρίσανε τούμπα...

Το ξανάγραψα αλλά δεν το καταλάβες.

Αν εγώ δεν πληρώσω το δάνειο μου η τράπεζα θα μου πάρει το σπίτι...

Δίκαιο????Δίκαιο...

Δεν έκλεψα όμως.

Το να πάνε όμως την σύνταξη του πατέρα μου 300? ενώ όλα τα χρόνια τις εισφορές του της έχει πληρώσει και αδείασαν τα ταμεία οι κλέφτες ε τότε πως να το κάνουμε είναι αδικο....

Και όταν θα πάνε και το δικό σου μισθό 300? αλλά το γάλα έχει 1,50? και η βενζίνη 2? τότε να δούμε πως θα ζήσεις...

Ο πατέρας μου παίρνει 200 ευρ πολλά χρονια τώρα οποτε μην μου λες εμενα ότι είναι δύσκολο !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα πως έζησα και μάλλον δεν σε ενδιαφέρει και όλας αφού μου τα λες έτσι !!!!

Ποιός μιλησε για βιώματα ρε Ντάντα????

Και επειδή εζησες εσύ τι μου λές?Να τα ζήσω και εγώ???

Αν είχα γεννηθεί στον τρίτο κόσμο θα πέθαινα από την πείνα....

Εσύ είχες ένα πόλεμο να αντιπετώπισεις...εγώ με τι ακριβώς πολεμάω????

Στον διάλογο υπάρχουν και διαφορετικές απόψεις, δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο πατέρας μου παίρνει 200 ευρ πολλά χρονια τώρα οποτε μην μου λες εμενα ότι είναι δύσκολο !!!

Τι εισφορές πλήρωνε???

Γιατί αν σου πω τι πλήρωσε επι 40 χρόνια ο δικός μου μπορεί και να μην συγκρίνονται....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ποιός μιλησε για βιώματα ρε Ντάντα????

Και επειδή εζησες εσύ τι μου λές?Να τα ζήσω και εγώ???

Αν είχα γεννηθεί στον τρίτο κόσμο θα πέθαινα από την πείνα....

Εσύ είχες ένα πόλεμο να αντιπετώπισεις...εγώ με τι ακριβώς πολεμάω????

Στον διάλογο υπάρχουν και διαφορετικές απόψεις, δεν είναι υποχρεωτικό να συμφωνούμε.

Και όταν θα πάνε και το δικό σου μισθό 300 αλλά το γάλα έχει 1,5 και η βενζίνη 2 τότε να δούμε πως θα ζήσεις...

Εσύ δεν έγραψες αυτό?

Τι μου το λες? Λες και δεν ξέρω πως είναι. Έχω ζήσει και χειρότερα σου λέω !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εισφορές πλήρωνε???

Γιατί αν σου πω τι πλήρωσε επι 40 χρόνια ο δικός μου μπορεί και να μην συγκρίνονται....

Δεν θέλω να το συζητήσω άλλο σε παρακαλώ.

Δεν έχουμε την ίδια άποψη. Σου είπα και πιο πάνω ότι αυτή είναι η γνώμη μου, εσένα είναι διαφορετική αλλα μην προσπαθείς να μου πεις ότι η δικη μου γνώμη είναι λάθος.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και όταν θα πάνε και το δικό σου μισθό 300 αλλά το γάλα έχει 1,5 και η βενζίνη 2 τότε να δούμε πως θα ζήσεις...

Εσύ δεν έγραψες αυτό?

Τι μου το λες? Λες και δεν ξέρω πως είναι. Έχω ζήσει και χειρότερα σου λέω !!!

Γιατί το παίρνεις προσωπικά???Δεν το έχω καταλάβει???Μιλάω σε δευτερο ενικό αλλά δεν εννοώ εσένα...όλους στο ίδιο καζάνι μας βάζω.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να το συζητήσω άλλο σε παρακαλώ.

Δεν έχουμε την ίδια άποψη. Σου είπα και πιο πάνω ότι αυτή είναι η γνώμη μου, εσένα είναι διαφορετική αλλα μην προσπαθείς να μου πεις ότι η δικη μου γνώμη είναι λάθος.

Σεβαστό.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...